کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دستبند هوشمند Cicret (ویدیو)

در نوامبر سال 2014، این تیم ویدیویی مبنی بر طرحی نمادین از ایده شان از یک تکنولوژیِ پوشیدنی که آن را با نام دستبند Cricet می خوانند در یو تیوب منتشر کردند. ایده ساخت این دستبند این بود که کاربر بتواند از پوست بدنش به عنوانِ صفحه لمسی استفاده نموده و به ارسال پیامک، خواندن و پاسخ دادن به ایمیل هایش، جواب دادن به تلفن و ... بپردازد.

در نوامبر سال 2014، این تیم ویدیویی مبنی بر طرحی نمادین از ایده شان از یک تکنولوژیِ پوشیدنی که آن را با نام دستبند Ciccet می خوانند در یو تیوب منتشر کردند. ایده ساخت این دستبند این بود که کاربر بتواند از پوست بدنش به عنوانِ صفحه لمسی استفاده نموده و به ارسال پیامک، خواندن و پاسخ دادن به ایمیل هایش، جواب دادن به تلفن و … بپردازد. آن ها با پخش این ویدیو تمایل داشتند که برای ادامه کارشان کمک های مردمی دریافت کرده و به اصطلاح به دنبالِ “Donor” بودند.

آرون گروپس

 

  بعد از گذشت 2 ماه از انتشار این ویدیو آن ها بازخوردِ جالبی دریافت کردند. این تیم در این مدت توانست بیش از 6 هزار کمک مردمی، 10 میلیون بازدید کننده ویدیو و 45 هزار دنبال کننده (follower) به دست آورد.    

آن ها بعد از گذشتن چندین ماه و به دستِ آوردنِ مبلغ مورد نظرشان توانستند کار را بر روی این ایده شروع کرده و نمونه اولیه ای بسازند. آن ها مجدداً ویدیویی از این نمونه اولیه انتشار داده و در انتها نیز از مردم بابت کمک هایشان تشکر کرده اند.


عصر تکنولوژی، Techera

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (5 نظر)

  این دستبند در چه حالتی صفحه اش باز میشود

  پاسخ

  در ایده اولیه قرار بود که با یه حرکت دست صفحه باز بشه ولی همونطور که توی ویدیوی دوم می بینین در نمونه اولیه فقط نشون دادن که صفحه گوشی رو دست افتاده، البته هنوز در حال تکمیلش هستند و این تنها یک نمونه اولیه بود

  پاسخ

  قابلیتهاش چیه؟چندتا ازکاربرداشو میشه نام ببرید؟

  پاسخ

  همون جوری که تو فیلم هم مشخصه قابلیت اصلیش اینه که برای انجام کاراتون دیگه نیاز نیست دست به گوشیتون بزنین و با همون دستبند و روی پوستتون صفحه گوشیتون رو می بینین و کاراتون رو انجام می دین (البته گوشی باید نزدیک تون باشه، مثلا تو جیبتون یا روی میز یا…)

  پاسخ

  به نظر من اگر دستبند اولی به بازار عرضا بشه بازار گجدهای پوشیدنیو منفجر میکنه  ولی ساعت دومی کاملا کیفیت  بزرگ نور کم  وصفحه نمایش غیر غابل قبول و رابط کاربری نا مناسبی داشت ولی ساعت اولی فوقعاده ای است و رابت کاربری که گوشیتون رو میتونین صفحش رو ببینین عالی بودش 

  پاسخ