فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

Gmail برای اندروید یک صندوق دریافت یکپارچه تهیه کرده است

گوگل امروز برنامه یGmail اش را برای اندروید به روز کرد، و مهمترین خصوصیت آن امکان اضافه کردن یک صندوق دریافت (inbox) یکپارچه است. اکثر ما احتمالا چندین اکانت را مدیریت می کنیم و تا به حال شما مجبور بودید بین آنها در برنامه یGmail  بطور نامناسبی سوئیچ کنید. با استفاده از این صندوق دریافت یکپارچه جدید شما به راحتی می توانید به گزینه ی همه ی صندوق های دریافتی (All Inboxes) در برنامه سوئیچ کنید، به همین راحتی.

گوگل امروز برنامه ی Gmail اش را برای اندروید به روز کرد، و مهمترین خصوصیت آن امکان اضافه کردن یک صندوق دریافت (inbox) یکپارچه است. اکثر ما احتمالا چندین اکانت را مدیریت می کنیم و تا به حال شما مجبور بودید بین آنها در برنامه ی Gmail  بطور نامناسبی سوئیچ کنید. با استفاده از این صندوق دریافت یکپارچه جدید شما به راحتی می توانید به گزینه ی همه ی صندوق های دریافتی (All Inboxes) در برنامه سوئیچ کنید، به همین راحتی.

اینکه این ویژگی چقدر مفید است، تعجب همه را از اینکه چرا این همه وقت برای گوگل به درازا انجامید، برمی انگیزد. گذشته از این، کاربرهای iOS خیلی وقت هست که این ویژگی را بر روی برنامه پیش فرض ایمیل اپل دارند.

گوگل می گوید برنامه ی به روز شده همچنین خصوصیات بهتری در خصوصِ کامل کردنِ اتوماتیک (auto-complete) جستجو را دارد. در حالیکه گوگل راجع به اینکه چقدر این کامل کردنِ اتوماتیک بهتر است چیزی نگفته است، به نظر می رسد که این نسخه ی جدید درباره ی پیام های موجود شما بیشتر می داند و می تواند به ارائه پیشنهادهای بهتری در رابطه با کامل کردنِ اتوماتیک نظرات بر پایه ی محتوای مکالمات ایمیل شما کمک کند.

ویژگی جدید دیگر این برنامه این است که برای نمایش مکالماتِ پیام هایی که از Gmail  نیامده اند پشتیبانی می شود (همچنین با وجود نام، Gmail برای اندروید، اکانت هایِ شخص ثالث را پشتیبانی می کند). بنابراین از امروز، ایمیل های شما از Yahoo، Outlook.com و IMAP/POP، درست مانند پیام های Gmail ، در قالبِ مکالمات نشان داده خواهند شد.

همچنین تواناییِ ذخیره کردن سندها در درایوِ گوگل (Google Drive) با یک تپ و پیش نمایشِ پیوست های بلندتر از ویژگی های جدید ان است.

اینکه گوگل چه موقع این ویژگی های جدید را به برنامه ی Gmail در iOS خواهد آورد، مشخص نیست.

ویژگی جدید دیگر این برنامه این است که برای نمایش مکالماتِ پیام هایی که ازGmail  نیامده اند پشتیبانی می شود (همچنین با وجود نام، Gmail برای اندروید، اکانت هایِ شخص ثالث را پشتیبانی می کند). بنابراین از امروز، ایمیل های شما از Yahoo، Outlook.com و IMAP/POP، درست مانند پیام هایGmail ، در قالبِ مکالمات نشان داده خواهند شد. همچنین تواناییِ ذخیره کردن سندها در درایوِ گوگل (Google Drive) با یک تپ و پیش نمایشِ پیوست های بلندتر از ویژگی های جدید ان است.

.

منبع: techcrunch


عصر تکنولوژی، Techera

 

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (1 نظر)

    چقد شکل کلی اپلیکیشن ها داره شبیه به هم می شه!!!

    پاسخ