OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پلی استیشن 4 بالاخره ویژگی توقف/ادامه را ارائه کرد

آپدیت سونی (SONY) شاملِ محدوده ای از ویژگی های اجتماعی وامکان ایجاد فایل پشتیبانی و بازیابی که به استفاده کننده ها اجازه ی انتقال اطلاعات از طریق USB  را می دهد، خواهد بود .

آپدیت سونی (SONY) شاملِ محدوده ای از ویژگی های اجتماعی و امکان ایجاد فایل پشتیبانی و بازیابی که به استفاده کننده ها اجازه ی انتقال اطلاعات از طریق USB  را می دهد، خواهد بود .

PS4 سونی سرانجام ویژگی ای را که اولین بار در پرده برداری این کنسول در 2013 راجع به آن صحبت شده بود را به کاربران ارایه خواهد داد.

در روز چهارشنبه شرکت سونی این موضوع را تایید کرد که قصد دارد یک آپدیت بزرگ که شامل ویژگی توقف/ادامه (suspend/resume) نیز که مدت هاست  در انتظارآن هستیم را ارایه دهد. آپدیت پلی استیشن 4 نسخه 2.5، به صورت رایگان برای همه در دسترس خواهد بود و ویژگی های برجسته ای  به آن اضافه  شده است که شامل توانایی ایجاد بک آپ (Backup) از اطلاعات هارد درایو به حافظه جانبی از طریق پورت USB و همچنین بازیابی اطلاعات به PS4 می باشد.

اما اضافه شدن ویژگی توقف/ادامه شاید مهمترین ویژگی آن باشد. سونی ابتدا این ویژگی را در سال 2013 مطرح و معرفی کرد واین نوید را داد که این ویژگی  به گیمرها (Gamers) اجازه می دهد تا بازی را متوقف کنند و کنسول را در حالت استراحت قرار دهند. بعد از راه انداری بک آپPS4  گیمرها می توانند بازی را از همان جایی که قطع کرده بودند ادامه دهند و نیازی نیست تا به منوی اصلی رفته واز طریق آن بازی را انتخاب کنند.

این ویژگی علاوه براین بیانگر یک بهبود عمده است. طبق سوابق، گذشته گیمرها یا نیاز به ذخیره پیشرفت های بازی و خاموش کردن سیستم خود داشتند یا اگر مجبور به ترک بازی و قصد انجام کاری را می داشتند، باید کنسول را در حالت اجرا نگه می داشتند. ویژگی توقف/ادامه این مشکل را از بین برده است.
طبق اعلام شرکت سونی تقریبا تمام بازی های PS4  توقف/ادامه را پشتیبانی می کنند. شرکت اعلام نکرده که کدام یک از بازی ها با این ویژگی کار نمی کنند. اما این احتمال وجود دارد که اکثر بازی هایی (نه همه ی آنها) که برای PS4 منتشر می شود این ویژگی را پشتیبانی کنند.

این آپدیت همچنین شامل محدوده ای از ویژگی های اجتماعی می باشد که شامل بهبود راه های پیدا کردن دوستان وبازی کردن با آنها می باشد. سونی همچنین امکانات دسترسی جدیدی را برای گیمرهای دارای معلولیت اضافه کرده است برای مثال اجازه تنظیم دلخواه وظایف دکمه ها و استفاده از فن آوری تبدیل متن به صدا و بزرگ کردن متن. دارندگان PS4 همچنین امکان نصب اتوماتیک آپدیت نرم افزارها را در اختیار دارند.
معرفی سونی تنها چند روز پس از پیش نمایش مایکروسافت از آپدیت های آینده اش بر روی کنسول Xbox One خواهد بود. آپدیت مایکروسافت شامل بهبود چت های گروهی و توانایی مشاهده اینکه گیمر ها چگونه به موفقیت دست پیدا می کنند.

سونی بلافاصله به درخواست برای یک نظر پاسخ نمی دهد.

.

منبع: cnet


عصر تکنولوژی، Techera

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر