همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

این ده برنامه برتر در فروشگاه ویندوز فون (Windows Phone Store) از 29 مارس 2015 رایگان در دسترس هستند

در آغاز این ماه، ما نشان دادیم که مایکرو سافت به مرز 200000 برنامه در Windows Store رسیده بود و همین طور به 300000 برنامه در Windows Phone Store و در مجموع می شود 500000 برنامه بر روی پلتفرم ویندوز (Windows platform). حال با وجود این تعداد زیاد برنامه های کاربری در پلت فرم های ویندوز فون Windows Phone platform ، بگذارید ببینیم که کدام یک از آنها در بالای نمودار هستند.

در آغاز این ماه، ما نشان دادیم که مایکروسافت به مرز 200000 برنامه در Windows Store رسیده بود و همین طور به 300000 برنامه در Windows Phone Store و در مجموع می شود 500000 برنامه بر روی پلتفرم ویندوز (Windows platform). حال با وجود این تعداد زیاد برنامه های کاربری در پلت فرم های ویندوز فون Windows Phone platform ، بگذارید ببینیم که کدام یک از آنها در بالای نمودار هستند.

کارگزاری فارابی

Facebook : فیسبوک در صدر جدول آمار است و با بیشتر از 90718 امتیازدهی برای ویندوز فون به طور رایگان در دسترس است و این برنامه 3 ستاره دارد.

OneDrive : این برنامه با بیشتر از 17000 امتیازدهی به طور رایگان در دسترس است و این برنامه 4 ستاره دارد.

Messenger : این برنامه اجازه می دهد شما به راحتی به دوستان فیسبوکتان پیغام بفرستید و با بیشتر از 16306 امتیازدهی دارای 3 ستاره است.

Pandora : این سرویس فوق العاده پخش موسیقی به شما این امکان را می دهد که ایستگاه های رادیویی مورد علاقه خود را روی صفحه Start screen قرار دهید. این برنامه 4 ستاره دارد.

WhatsApp : یکی از محبوبترین برنامه های پیام رسانی است و با بیشتر از 20908 امتیاز دهی به طور رایگان در دسترس است و این برنامه 4 ستاره دارد.

Instagram Beta : این برنامه یکی از 10 برنامه برتر است اما مدت زمان طولانی است که به روز رسانی نشده است و با بیش از 76634 نظر و با این متوسط امتیاز دهی 4 ستاره دارد.

Skype : این برنامه تماس رایگان صوتی و تصویری را امکان پذیر می سازد و همچنین می توان به خانواده و دوستان در سرتا سر دنیا پیغام فرستاد و در حال حاضر 3 ستاره دارد.

YouTube : یکی از برنامه های اساسی مایکروسافت با بیش از 21160 نظر و با این متوسط امتیاز دهی 3 ستاره دارد.

Adobe Reader : این برنامه امکان این را به شما می دهد که فایل های PDF را روی ویندوز فون دستگاه های همراهتان ببینید و 5/3 ستاره دارد.

Tube Download : این برنامه به شما امکان دانلود از یوتیوب را روی تلفن همراه یا کارت حافظه می دهد و با 19777 نظر نزدیک به 5 ستاره دارد.

فیس بوک مانند برنامه مسنجر برای یک مدت طولانی در صدر جدول آمار بوده است. از سوی دیگر برنامه رسمی اینستاگرام از نوامبر 2013 شروع مجدد داشته و از مارس 2014 با جدیدترین به روز رسانی در دسترس بوده است. از آن زمان تا کنون این برنامه به روز رسانی نشده و حتی از نسخه بتا هم خارج نشده است.

در نهایت تنها یک چیز باقی مانده است که شما یک برند سطح بالا بر روی پلت فرمتان داشته باشید ولی نگهداری از این برنامه یک موضوع کاملا جدید است. به نظر می رسد برنامه  اینستاگرام در ویندوز فون تقریبا فراموش شده بود و امیدواریم ما اشتباه کرده باشیم و به زودی از به روزرسانی این برنامه رو نمایی شود.

.

منبع: winbeta


عصر تکنولوژی، Techera

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر