میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید

گردهمایی کارآفرینان ایرانی در کنفرانس iBridge برلین

 • iBridge یک جامعه باز، جامع و مشارکتی بوده و از هر گونه وابستگی سیاسی و ایدئولوژیکی به دور است که به طور کاملا ملموس به توسعه بخش کارآفرینی با تکنولوژی بالا (high-tech) در ایران می پردازد. جامعه iBridge متعهد شده است تا به افراد قدرت داده و آن ها را پرورش دهد تا بتوانند به عاملانی برای تغییر سرعت رشد و سازندگی "اقتصاد نوآوری" در ایران باشند.

  iBridge یک جامعه باز، جامع و مشارکتی بوده و از هر گونه وابستگی سیاسی و ایدئولوژیکی به دور است که به طور کاملا ملموس به توسعه بخش کارآفرینی تکنولوژی (high-tech) در ایران می پردازد. جامعه iBridge متعهد شده است تا به افراد قدرت داده و آن ها را پرورش دهد تا بتوانند به عاملانی برای تغییر سرعت رشد و سازندگی “اقتصاد نوآوری” در ایران باشند.

  هدف اصلی iBrdige بر روی کمک به توسعه و پرورش اکو سیستم کارآفرینی با تکنولوژی بالا در ایران می باشد. این هدف بر پایه این مفهوم بنا گذاشته شده است که ارتقا و توسعه ظرفیت کارآفرینی فرد فردِ جامعه می تواند اهرمی کلیدی در بالابردن موقعیت اجتماعی آن ها باشد. کارآفرینی ذهن ها را باز می کند و افراد را قادر می سازد تا پرنده خیال خود را آزاد ساخته و ظرفیت های خلاقانه خود را شکوفا سازند. این امر دید آن ها را تغییر داده و به جای اینکه خود را یک مصرف کننده صرف و یا عضوی غیر فعال از جامعه تصور کنند، خود را تولید کننده، مشارکت کننده و سازندگان جامعه واقعی خویش بپندارند.

  هدف اصلی iBrdige بر روی کمک به توسعه و پرورش اکو سیستم کارآفرینی تکنولوژی در ایران می باشد. این هدف بر پایه این مفهوم بنا گذاشته شده است که ارتقا و توسعه ظرفیت کارآفرینی فرد فردِ جامعه می تواند اهرمی کلیدی در بالابردن موقعیت اجتماعی آن ها باشد. کارآفرینی ذهن ها را باز می کند و افراد را قادر می سازد تا پرنده خیال خود را آزاد ساخته و ظرفیت های خلاقانه خود را شکوفا سازند. این امر دید آن ها را تغییر داده و به جای اینکه خود را یک مصرف کننده صرف و یا عضوی غیر فعال از جامعه تصور کنند، خود را تولید کننده، مشارکت کننده و سازندگان جامعه واقعی خویش بپندارند.

  کنفرانس قبلی iBridge در سال ۲۰۱۴ در دانشگاه کالیفرنیا برکلی برگذار شده بود و می توانید خلاصه این کنفرانس را از اینجا شاهد باشید.

  استارت کنفرانس iBrdige، امروز در پایتخت کشور آلمان، برلین، زده خواهد شد و تا ۳ روز (۶ ژوئن برابر با ۱۶ خرداد) ادامه خواهد یافت. ما نیز سعی می کنیم شما را از مهم ترین سخنرانی های این رویداد افتخار آفرین با خبر سازیم.

   

  کنفرانس iBridge برلین – خرداد ۱۳۹۳ – کنفرانس آموزشی – فرصت ها و چالش ها برای کار آفرینی تکنولوژی در ایران

  .

  منبع: iBridge


  عصر تکنولوژی، Techera

   

  مطالب مشابه


  مطالب پیشنهادی از سراسر وب

  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.