قیمت لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ XL مایکروسافت توسط یک خرده فروش اسپانیایی مشخص شد

قیمت لومیا 950 و لومیا 950 XL مایکروسافت توسط یک خرده فروش اسپانیایی مشخص شد

چند روز پیش گزارشی دادیم مبنی بر اینکه، ظاهرا قیمت عرضه لومیا ۹۵۰ XL مایکروسافت در فرانسه، به قیمت پایه آیفون ۶ اس، منتها به اندازه ۲۰۰ یورو اضافه تر برای لوازم جانبی، خواهد بود. ولی اوایل امروز، ظاهرا، یک خرده فروش اسپانیایی، قیمت هر دو گوشی لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ XL را مشخص کرده است.
اگر این قیمت ها قابل استناد، و نه اینکه یک خبر جعلی، از یک خرده فروش باشند که می خواهد، زودتر از رویداد بزرگ ۶ اکتبر(۱۴ مهر) ویندوز ۱۰ مایکروسافت، جلب توجه کند، پس بر اساس آن، قیمت نسخه دو سیم کارته لومیا ۹۵۰ مایکروسافت ۶۵۹ یورو (۷۳۸ دلار) خواهد بود، در حالی که لومیا ۹۵۰ XL به قیمت ۷۴۹ یورو (۸۳۸ دلار)بفروش خواهد رسید ، متاسفانه در این لیست قیمت،  به این موصوع که، این دو گوشی با لوازم جانبی، به این قیمت هستند یا بدون لوازم جانبی، هیچ اشاره ای نشده است.
برای مقایسه، بهتر است بدانید، قیمت آیفون ۶S با ۱۶ گیگابایت حافظه(مدل پایه) به قیمت ۷۳۹ یورو در آلمان و ۷۴۹ یورو در فرانسه است، اپل هنوز قیمت دقیق را در اسپانیا، اعلام نکرده، اما تفاوت قیمت قابل توجهی انتظار نمی رود.
اگر تا کنون از مشخصات دو لومیای مایکروسافت بی اطلاع هستید، باید بگوییم، انتظار می رود لومیا ۹۵۰ با یک صفحه نمایش ۵.۲ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل (QHD)، پردازنده اسنپ دراگون ۸۰۸ کوآلکوم, ۳ گیگابایت رم، ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی قابل ارتقاء، و یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی، همراه باشد. از طرفی، لومیا ۹۵۰ XL، مایکروسافت، به احتمال زیاد با یک صفحه نمایش ۵.۷ اینچی QHD، یک چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ ، ۳ گیگابایت رم، ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی، شکاف کارت حافظه microSD و باتری ۳۳۰۰ میلی آمپر ساعتی می آید. هر دو گوشی به یک دوربین اصلی ۲۰ مگاپیکسلی PureView و دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی، مجهز هستند.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر