کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

ایسوس زنفون 3 در آزمون GFXBench

ایسوس زنفون 3 در آزمون بنچمارک GFXBench مشخص شد.

ایسوس زنفون 3 در آزمون بنچمارک GFXBench  مشخص شد.

آرون گروپس

نسل سوم از سری گوشی های هوشمند زنفون توسط کمپانی ایسوس در ماه های آینده رونمایی خواهد شد. خبر های مربوط به نسل آینده سری زنفون تمامی ندارد و شایعات مختلفی حول آن در جریان است. چند روز پیش دو مدل مختلف از گوشی زنفون 3 در آزمون بنچمارک GFXBench  رویت شد.

دو مدل گوشی ایسوس زنفون 3 به شماره سریال های Z010DD و Z012D در آزمون GFXBench  مشخص شدند.

دو مدل گوشی ایسوس زنفون 3 به شماره سریال های Z010DD و Z012D در آزمون GFXBench مشخص شدند.

با توجه به لیست بنچمارک GFXBench ، گوشی ایسوس به شماره سریال Z010DD دارای نمایشگر 5.9 اینچی با کیفیت تصویری HD است. دوربین 12 مگا پیکسلی در عقب و یک دوربین اسپورت 5 مگا پیکسلی در جلو تعبیه شده است. این گوشی از پردازنده هشت هسته ای اسنپ دراگون 615 قدرت گرفته و 3 گیگا بایت رم در کنار 32 گیگا بایت حافظه داخلی فضای ذخیره سازی آن را تشکیل می دهد. این مدل که ادعا می شود ایسوس زنفون 3 خواهد بود، سیستم عامل اندروید 6.0 مارشمالو را اجرا خواهد کرد.

ایسوس به شماره مدل Z012D، با نمایشگری 5.5 اینچی و کیفیت تصویری HD در بنچمارک GFXBench  مشخص گردید. این گوشی از پردازنده شش هسته ای اسنپ دراگون 650 قدرت گرفته و به مانند مدل Z010DD دارای 3 گیگا بایت رم و 32 گیگا بایت حافظه داخلی است. این مدل نیز مبتنی بر اندروید 6.0 مارشمالو خواهد بود.

در گزارش های پیش از این عنوان شده بود که نسل سوم از سری گوشی های هوشمند زنفون که با فناوری تشخیص اثر انگشت همراه خواهند بود در خرداد ماه سال 1395 راه اندازی خواهند شد. با توجه به اینکه کمپانی ایسوس اولین سری از زنفون را در اوایل سال 2014 و زنفون 2 را در نیمه اول سال 2015 راه اندازی کرد، انتظار می رود که کمپانی ایسوس از گوشی زنفون 3، در نیمه اول سال 2016 رونمایی کند. ایسوس در ماه اکتبر اعلام کرد که نسل جدید زنفون دارای پورت USB نوع C خواهد بود.

انتظار می رود که کمپانی ایسوس از گوشی زنفون 3، در نیمه اول سال 2016 رونمایی کند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: ndtv


عصر تکنولوژی، تکرا

 

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر