کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

حالت پانورما در برنامه دوربین ویندوز 10 موبایل  

به زودی، حالت پانورما به صورت درون برنامه ای و به طور پیش فرض در برنامه دوربین ویندوز 10 موبایل جای خواهد گرفت.

به زودی، حالت پانورما به صورت درون برنامه ای و به طور پیش فرض در برنامه دوربین ویندوز 10 موبایل جای خواهد گرفت.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

با توجه به اخبار و شایعات جدید به بیرون درز شده، مایکروسافت یک گزینه ی حالت پانوراما به طور پیش فرض برای برنامه دوربین ویندوز 10 موبایل در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این تکنولوژی در اصل در تصویری که به بیرون درز شده است دیده می شود که می توانید آن را در تصویر بالا ببینید، حالت پانوراما دکمه اختصاصی خود را در به طور پیش فرض در برنامه دوربین ویندوز 10 موبایل خواهد داشت. در حال حاضر کاربران ویندوز 10 موبایل باید از یک نرم افزار اختصاصی برای گرفتن عکس های پانوراما، استفاده می کنند که به نظر می رسد اکنون با توجه به اینکه اکثر گوشی ها یک حالت پانورامای درون برنامه ای خواهند داشت، این نرم افزار نیز کاربرد خود را از دست بدهد.

ایجاد یک عکس پانوراما تجربه ساده ای است، کاربر برنامه ی دوربین را باز کرده و گوشی خود را در موقعیت عمودی قرار می دهد، سپس می تواند بر روی دکمه جدید پانوراما ضربه بزند و گوشی خود را از چپ به راست حرکت دهند، در این حالت تصاویر متعددی گرفته می شود که این تصاویر با هم به یک عکس پانوراما تبدیل می شوند.

بر اساس این گزارش، حالت جدید پانوراما، در ابتدا به پرچمداران نسل فعلی مایکروسافت محدود خواهد شد، در واقع لومیا 950 و لومیا 950 XL این قابلیت را در برنامه دوربین ویندوز 10 موبایل دریافت خواهند کرد. با این حال، پس از آن،  کمی بعد در سال جاری، فرصت خوبی برای در اختیار داشتن حالت پانوراما برای دیگر گوشی های ویندوز 10 موبایل  وجود خواهد داشت. ما انتظار داریم که ویژگی های جدیدی در اختیار صاحبان لومیا 950 و 950 XL قرار گیرد.

با اینکه قابلیت حالت پانوراما به طور پیش فرض در برنامه ی دوربین ویندوز 10 موبایل قابلیت خاصی به حساب نمی آید، ولی با این حال سرویس های مایکروسافت برای ویندوز 10 (هم PC و نسخه های تلفن همراه) را برجسته می کند، یعنی نشان می دهد که ویژگی های جدید به طور مداوم در این پلت فرم به روز رسانی می شوند. اگر شایعات ساخت گوشی های سرفیس توسط مایکروسافت به حقیقت بپیوندد، ویندوز 10 موبایل بیش از پیش بهبود خواهد یافت.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکراارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر