کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

سومین رویداد هم آفرینی همراه اول با مشارکت دانشگاه شیراز برگزار می شود

سومین رویداد هم آفرینی همراه اول با مشارکت دانشگاه شیراز برگزار می شود

همراه اول قصد دارد با مشارکت دانشگاه شیراز اقدام به برگزاری سومین دوره رویداد هم آفرینی نماید. این رویداد با رویکرد انتخاب طرح یا کسب و کارهای نوپا و نوآور در حوزه اینترنت اشیاء (IoT)، تیرماه سال جاری در شهر شیراز برگزار خواهد شد.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

رویدادهای هم آفرینی همراه اول، با رویکرد رویدادهای متداول در این حوزه و انتخاب کسب و کارهای نوپا برگزار می شود. در این رویدادها با در نظر گرفتن فضای حاکم بر اکوسیستم کارآفرینی کشور و برطرف کردن نقاط ضعف موجود در رویدادهای مشابه فعلی و نیز نیازهای همراه اول، بومی سازی های لازم صورت پذیرفته است.

این رویدادها با نگاه حمایت برترین اپراتور کشور از کسب و کارهای نوپا و نوآور و همچنین ایجاد فضای کارآفرینی به نام رویدادهای «هم آفرینی» نامگذاری شده است.

موضوع طرح های نوآورانه این رویداد در سومین دوره خود، اینترنت اشیاء (IoT)، تحلیل داده ها (Data Analytics)، فین تک و گردشگری است.

تیم های علاقه مند جهت شرکت در رویداد، می توانند تا ۹ تیر ماه از طریق لینک www.mci.ir/hamafarini ثبت نام کنند. ارزیابی اولیه طرح ها توسط کمیته تخصصی انجام شده و تیم ها جهت شرکت در رویداد انتخاب و پس از داوری، طرح های برگزیده انتخاب می شوند. در روز اختتامیه، ۳ طرح برتر معرفی و علاوه بر دریافت جوایز ارزنده، امکان مذاکره جهت حمایت همراه اول از تیم های برتر آغاز خواهد شد. پیش رویداد این رویداد در روز ۱۴ تیر و اختتامیه در روز ۲۸ تیرماه برگزار می شود.

لازم به ذکر است، همراه اول حامی اول نوآوری، در دو دوره پیشین رویدادهای هم آفرینی، پذیرای ۴۳۹ تیم بوده است که از این تعداد ۷۷ تیم به مرحله داوری راه یافتند.

همچنین شایان ذکر است هر یک از رویدادهای هم آفرینی همراه اول با مشارکت یکی از دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر برگزار می شود. برترین اپراتور ایران در سال جاری در نظر دارد از ظرفیت های این مراکز جهت حمایت از طرح ها و کسب و کارهای نوآورانه برتر هر رویداد استفاده کند.

با توجه به اینکه ثبت نام و شرکت برای صاحبان طرح از سراسر کشور آزاد است، هم اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد، به لینک مذکور مراجعه نمایید.ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر