تلاش برای کاهش خشونت در هندوستان باعث محدودیت فوروارد کردن پیام در واتساپ واتس شد

هندوستان به منظور کاهش خشونت، فوروارد کردن پیام در واتساپ را محدود کرد. واتساپ هم در حال جلوگیری از انتشار اخبار دروغین در این پیام رسان است.

به گزارش تکراتو، واتساپ سعی دارد تا جلوی انتشار اخبار دروغ در این پلتفرم را بگیرد. برای این منظور آنها سعی کرده‌اند تا فوروارد کردن پیام در واتساپ را در بعضی گروه‌های بزرگ محدود کنند.

محدودیت فوروارد کردن پیام در واتساپ

واتساپ نقش پر رنگی در تقویت تنش‌ها و افزایش خشونت در میانمار و هندوستان دارد. این امر باعث شده تا محدودیت فوروارد کردن پیام در واتساپ اعمال شود. همچنین قرار است محدود کردن تعداد نفراتی که می‌توانند به فوروارد کردن پیام‌ها هم بپردازند، اعمال شود. این اقدام باعث می‌شود تا انتشار اطلاعات کذب دشوار گردد.

کاربران واتساپ در تمام دنیا از این پس فقط می‌توانند هر پیام را حداکثر به ۲۰ نفر فوروارد کنند که البته این محدودیت در واتساپ شدیدتر است و انها می‌توانند یک پیام را فقط به ۵ نفر فوروارد کنند. هندی‌ها همچنین گزینه فوروارد سریع هم نخواهند داشت.

شاید این اقدام واتساپ نتواند به طور صد در صد از انتشار اخبار دروغین جلوگیری کند، اما می‌تواند تاثیراتی داشته باشد.

.

منبع: recode

آیا در زمینه ای تخصص و تجربه کافی را دارید؟ دانش خود را با کاربران تکراتو به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ارسال نظر