انتقال سرورهای آی ماینر به ایران

سرورهای آی ماینر به ایران منتقل می‌شود. بر اساس گفته های مدیرعامل این مجموعه، از امروز سرورهای ایرانی میزبان این پلتفرم استخراج رمزارزها خواهند شد و به همین دلیل ممکن است که سایت این شرکت برای ساعاتی در دسترس نباشد.

آی ماینر یک پلتفرم کسب درآمد اینترنتی است که کاربران می‌توانند از طریق استخراج بیت کوین بوسیله ماینرهای آن برای خود درآمدزایی داشته باشند. در کنار اجاره ماینر، این پلتفرم یک نمایشگاه برای فروش دستگاه های استخراج بیت کوین نیز محسوب می‌شود.

مدیر عامل این مجموعه امروز در یک مصاحبه تلفنی با تکراتو به این نکته اشاره کرد که سرورهای آی ماینر امروز، 18 بهمن 98، به ایران منتقل خواهد شد و از این بابت ممکن است که برای ساعاتی در دسترس کاربران ایرانی قرار نگیرد. او این موضوع را به امنیت بیشتر مشتریان و البته قوانین حاکم بر کسب و کارهای اینترنتی در ایران مرتبط دانست.

آی ماینر پس از آنکه در برخی کشورها نظیر ترکیه، روسیه و اوکراین مورد توجه کاربران قرار گرفت، ایران را به عنوان یکی از بازارهای بزرگ آنلاین خاورمیانه، مقصد بعدی خود انتخاب کرد. سازوکار شرکت هایی که در ایران به فعالیت های اینترنتی مشغول هستند، قوانین خاص خود را دارد و به همین دلیل، این شرکت پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، اکنون قصد دارد تا با انتقال سرورهای خود به ایران حس اعتماد بیشتری در میان کاربران ایرانی خود ایجاد کند.

آی ماینر و سامانه های مشابه اینچنینی، برای آنکه بتوانند در بازار رمزارزها باقی بمانند نیاز به اعتمادزایی هرچه بیشتر در میان مشتریان خودشان دارند. انتقال سرورهای این پلتفرم اجاره و خرید ماینر بیت کوین در همین راستا صورت گرفته است.

برای اطلاع بیشتر از چگونگی کسب درآمد از آی ماینر به آدرس http://iminer.net/fa/ مراجعه کنید، اما یادتان باشد که به دلیل انتقال سرورها، آی ماینر امروز در دسترس کاربران ایرانی خود نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:

بلاک چین چیست ؛ همه چیز در مورد تاریخچه، امنیت و نحوه کار Blockchainارسال نظر