کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

آموزش قرار دادن لینک در اینستاگرام ؛ چگونه میتوان در اینستاگرام لینک گذاشت؟

برای قرار دادن لینک در اینستاگرام چه باید کرد؟ اینستاگرام در حالت عادی اجازه چنین کاری را نمیدهد. پس چگونه میتوان در اینستاگرام لینک قرار داد؟ با ما باشید.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

اینستاگرام یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیاست. این اپلیکیشن پراستفاده قابلیت های متعدد و بی شماری به کاربران پرشمار خود ارائه میدهد که از علل محبوبیت آن میباشد. اما برای آنان که در استفاده از این اپلیکیشن به صرف سرگرمی بسنده نمیکنند، مسئله کار در اینستاگرام و تبلیغات کسب و کار اهمیت پیدا میکند.

قرار دادن لینک در پست ها یکی از مشکلات رایج اینستاگرام است. از قضا اینستاگرام نیز شرایطی برای چنین افرادی در نظر گرفته تا پیج خود را به پیج کاری تغییر داده و متناسب با شغل و حرفه خود به فعالیت و تبلیغات بپردازند. اما تبلیغات در اینستاگرام با محدودیت هایی همراه است.

یکی از این محدودیت ها، مسئله قرار دادن لینک در اینستاگرام است. بالطبع برای هیچکس اینستاگرام با تمام قابلیت هایش،‌ محیط اصلی کسب و کار و تبلیغات محسوب نمیشود. در نتیجه و برای معرفی سایت یا هر لینک دیگری مربوط به سایر شبکه های اجتماعی؛ در اینستاگرام با مشکل مواجه میشوید.

در مورد آموزش کار با اینستاگرام بیشتر بخوانید:

رفع ریپورت اینستاگرام ؛ روش های رفع مسدود شدن اکانت

آموزش لایو اینستاگرام ؛ با صفر تا صد لایو اینستاگرام آشنا شوید

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

کاربران به طور بالقوه اجازه قرار دادن لینک در اینستاگرام را ندارند. مگر در بیو اینستاگرام. اما با برخی شرایط و قابلیت ها امکان قرار دادن لینک در اینستاگرام میسر است که در ادامه قصد پرداختن به آنها را داریم. در ادامه مطلب قرار دادن لینک در اینستاگرام با ما باشید.

قرار دادن لینک در اینستاگرام ؛ چگونه در اینستاگرام لینک بگذاریم؟

پیشتر به ضرورت مساله چگونگی قرار دادن لینک در اینستاگرام اشاره کردیم. اما این مساله جنبه های مختلف دارد. در هر بخش اینستاگرام چگونگی قراردادن لینک متفاوت است. در همی راستا در این مقاله به بخش های مختلف موضوع میپردازیم.

چگونه در پست اینستاگرام لینک بگذاریم؟ چگونه در استوری اینستاگرام لینک بگذاریم؟ و یا چگونه در کامنت اینستاگرام لینک بگذاریم؟ اگر سوالاتی از این دست دارید با ما همراه باشید.

قرار دادن لینک در پست اینستاگرام ؛ چگونه در پست اینستاگرام لینک بگذاریم؟

  • آموزش قرار دادن لینک در پست اینستاگرام

قرار دادن لینک در پست اینستاگرام و در توضیحات پست ها برای همه کاربران فعال نیست و صرفا کاربران تجاری یا پولی قادر به استفاده از این قابلیت هستند. البته کاربران عادی میتوانند هر لینکی را در متن پست خود وارد کنند. اما این لینک ها قابل کلیک و ارجاع نیستند.

تنها جایی که کاربران عادی میتوانند لینک قرار دهند در بخش وبسایت در تنظیمات پروفایل است. در ادامه اما قصد داریم شما را با چگونگی قرار دادن لینک در پست اینستاگرام آشنا کنیم. برای اینکار روشهایی چند وجود دارد که به معرفی آنها میپردازیم.

استفاده از ابزار Link My Photo

  • چگونه در پست اینستاگرام لینک بگذاریم؟

اولین راهکار برای قرار دادن لینک در پست اینستاگرام، استفاده از ابزار Link My Photo است. با استفاده از انواع مختلف این ابزار میتوانید تا سقف چند اکانت را برای قرار دادن لینک در پست اینستاگرام کنید. البته که استفاده رایگان از این برنامه ممکن است، اما صرفا تا 3 تصویر را میتوانید لینک گذاری کرده، به هم مرتبط کنید.

قرار دادن لینک در پست اینستاگرام

اما با خرید نسخه نقره ای این ابزار، به قیمت 5 دلار میتوانید بدون محدودیت به قرار دادن لینک در پست اینستاگرام بپردازید. نسخه طلایی این ابزار به قیمت 10 دلار نیز موجود است که برای استفاده از این قابلیت در چندین اکانت به طور همزمان است. البته سقف این تعداد اکانت ها 5 اکانت تعیین شده است.

استفاده از وبسایت Bitly

  • چگونه در پست اینستاگرام لینک بگذاریم؟

دومین پاسخ برای سوال چگونه در پست اینستاگرام لینک بگذاریم، استفاده از وبسایت Bitly است. این وبسایت لینک های کوتاهی ایجاد میکند که در بخش Bio اینستاگرام قابل استفاده هستند.

Bitly یک وبسایت کوتاه کننده لینک

شما میتوانید لینک مورد نظرتان را در این وبسایت به یک لینک کوتاه بدل کنید. این لینک در بخش بیو اینستاگرام قابل استفاده است. البته این لینک کوتاه در سایر بخش ها قابل استفاده نیست. اما از آنجایی که کوتاه است به سادگی در خاطر کاربر باقی میماند. در نتیجه میتوانید از آن در کپشن پست هایتان استفاده کنید.

قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام ؛ چگونه در استوری اینستاگرام لینک بگذاریم؟

  • آموزش قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

یکی دیگر از راههای قرار دادن لینک در اینستاگرام قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام است. اما قابلیت قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام نیز تنها به اکانت های تجاری یا پولی اختصاص دارد. در صورتی که این امکان را فعال کرده باشید، در بخش مربوط به ادیت عکس استوری، و در بالای صفحه آیکون گیره یا پیوند را برای قرار داد لینک مشاهده خواهید کرد.

قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

با انتخاب این آیکون به صفحه ای هدایت میشوید که برای قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام، باید در بخش مربوط به آن لینک را کپی کرده و تیک آبی گوشه صفحه را بزنید تا لینک ذخیره شود. در این حالت استوری شما برای فالورهایتان با عبارت See More در پایین عکس، به نمایش درمیاید. با سواپ این عبارت، کاربران به آدرس مربوطه هدایت میشوند.

آموزش قرار دادن لینک در کامنت اینستاگرام ؛ چگونه در کامنت اینستاگرام پست بگذاریم؟

  • چگونه در کامنت اینستاگرام لینک بگذاریم؟

یکی از مسائل و پرسش هایی اصلی در ارتباط با قرار دادن لینک در اینستاگرام، مربوط به امکان قرار دادن لینک در کامنت اینستاگرام میباشد. ممکن است شما بخواهید در ارتباط با مطلبی که یکی از دوستانتان منتشر کرده است، مطلبی را از فضایی دیگر برای مطالعه بیشتر به او معرفی کنید.

در این حالت راهکار چیست؟ طبعا قرار دادن لینک در کامنت اینستاگرام و مطالب منتشر شده توسط دوستتان یکی از بهترین راهکارهاست. اما چگونه در کامنت اینستاگرام لینک بگذاریم؟

توصیه من به شما برای قرار دادن لینک در کامنت اینستاگرام، استفاده از همان لینک های کوتاه شده توسط سرویس Bitly است. از این قابلیت میتوانید برای قرار دادن لینک در کامنت اینستاگرام استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

گردآوری: techratoارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر