فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

آیپد کماکان پرفروش ترین تبلت جهان است

بنابر آمارهای رسمی ارائه شده، با فروش بیش از 15 میلیون دستگاه، آیپد کماکان پرفروش ترین تبلت جهان است. در ادامه این خبر با ما همراه باشید.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

طبق آمار شرکت تحقیقاتی Canalys، سلطه‌ی اپل بر بازار جهانی تبلت در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۲۰ ادامه داشته است؛ به‌طوری‌که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا و به تبع آن، افزایش دورکاری و تقاضا برای خرید آیپد، فروش آن نسبت به سال گذشته ۴۷ درصد رشد به ثبت رسانده است.

بر اساس برآورد Canalys، اپل در میان فروشندگان رایانه‌ی شخصی، در جایگاه دوم قرار دارد. این شرکت تحقیقاتی اکنون تبلت‌ را در گروه رایانه‌های شخصی قرار داده است.

آیپد کماکان پرفروش ترین تبلت جهان است

بر اساس گزارش Canalys، اپل در سه‌ماهه‌ی منتهی به سپتامبر (شهریور) ۱۵٫۲ میلیون دستگاه آیپد به فروش رسانده است؛ درحالی‌که در بازه‌ی زمانی مشابه در سال میلادی گذشته، ۱۰٫۴ میلیون دستگاه آیپد به فروش رسانده بود. کوپرتینویی‌ها با عملکرد خوب توانسته‌اند ۳۴٫۴ درصد سهم بازار جهانی را در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۲۰ به خود اختصاص دهند.

آیپد کماکان پرفروش ترین تبلت جهان است

سامسونگ در سه‌ماهه سوم با جهشی بزرگ، تخمین زده می‌شود که ۹ میلیون دستگاه تبلت به بازار عرضه کرده است و سهم ۲۰٫۴ درصدی از بازار جهانی به خود اختصاص داده و نسبت به بازه‌ی زمانی مشابه سال گذشته، رشد فروش ۷۹٫۸ درصدی داشته است. هواوی با فروش ۵٫۱ میلیون دستگاه تبلت و سهم ۱۱٫۳ درصدی، در جایگاه سوم پرفروش‌ترین برندهای بازار قرار گرفته است.

آمازون و لنوو با فروش ۵ و ۴٫۲ میلیون دستگاه تبلت و سهم بازار ۱۱٫۳ و ۹٫۱ درصدی، به ترتیب جایگاه‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

بیشتر بخوانید:

آیپد کماکان پرفروش ترین تبلت جهان است ! نظر شما در این خصوص چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر