فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

احتمال فیلترشدن اینستاگرام پیش از انتخابات 1400 وجود دارد

به تازگی برخی حواشی و اتفاقات سبب شده تا عده زیادی حدس بزنند که احتمال فیلترشدن اینستاگرام پیش از انتخابات 1400 وجود دارد. با ما در ادامه این خبر همراه باشید.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

اینستاگرام از همان اوان پیدایش خود به خوبی در میان ایرانیان محبوبیت پیدا کرد و هر روز هم بر شمار کاربران و طرفداران آن افزوده شد. حال دیگر کمتر کسی حتی با یک گوشی هوشمند ساده و قدیمی را پیدا میکنیم که در اینستاگرام حداقل به عنوان ناظر حضور نداشته باشد.

این موضوع ظاهرا به تدریج دارد به یک بحث سیاسی جدی بدل میشود. چندی پیش یکی از مسئولین گفته بود ایرانیان ذیل حکومت اینستاگرام قرار دارند. اما چه شد و از کجا اینقدر حساسیت بر سر اینستاگرام به وجود آمد.

احتمال فیلترشدن اینستاگرام پیش از انتخابات 1400 وجود دارد

شاید هم حق با مسئولین باشد. اگر نگاهی به آمارهای این شبکه اجتماعی مانند رکورد لایک اینستاگرام یا رکورد کامنت اینستاگرام بیندازید متوجه حضور پرشور مردم عزیز کشورمان خواهید شد.

اما این مباحث تقریبا از زمانی آغاز شد که خبر گزارش عادل فردوسی پور برای مسابقه فینال آسیا از پیج اینستاگرام AFC منتشر شد. از زمان اعلام این موضوع اولا رکورد بیشترین فالوور اینستاگرام برای پیج مذکور در چند ساعت جابجا شد.

حضور بیش از 600 هزار نفر در این لایو نیز در فهرست رکورد لایو اینستاگرام جایی برای عادل باز کرد.

احتمال فیلترشدن اینستاگرام پیش از انتخابات 1400 وجود دارد

همین موضوع احتمالا نگرانی هایی را برای مسئولین کشور و البته سازمان صدا و سیما پدید آورده است. اینستاگرام تنها رسانه با این حجم از استقبال است که کنترل آن کار ساده و البته حتی ممکنی نیست.

این موضوعات و البته نزدیک شدن به تاریخ انتخابات ریاست جمهوری 1400 این گمانه را تقویت کرده است که به احتمال برخی محافل در تلاش برای اجرای فیلترینگ اینستاگرام هستند.

حال زمینه سازی تبلیغی علیه اینستاگرام شروع شده تا حدی که شبی نیست که از زبان پلیس و مراکز قضایی گزارشی با عنوان فساد، کلاهبرداری یا جنایت در اینستاگرام منتشر نشود.

در نتیجه شاید به دلایل عدیده ای باید منتظر اعلام خبر فیلترینگ این شبکه اجتماعی محبوب باشیم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص احتمال فیلترشدن اینستاگرام چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید!

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر