کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 300 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

سریال روزگارانی در چوکوراوا یک سریال ترکی در ژانر درام وعاشقانه است، در ادامه با دانلود رایگان قسمت 300 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی با ما باشید.

مجموعه‌ی روزی روزگاری در چوکوراوا که بیشتر با نام روزگارانی در چوکوراوا در میان مردم شناخته می‌شود، یکی دیگر از مجموعه‌های ترکی در ژانر عاشقانه و درام است که بینندگان و طرفداران سیار زیادی دارد. مورات ساراج‌اوغلو، این سریال را کارگردانی کرده است.

آرون گروپس

این سریال با روایت ماجرای عشقی ییلماز از بهترین سریال‌های عاشقانه است. ییلماز به خاطر حفاظت از معشوق محبوبش، زلیخا، دست به قتل می‌زند و معشوق او زلیخا نیز به خاطر نجات ییلماز ازدواجی را می پذیرد که خواست او نیست.

نویسندگی این سریال پربیننده را ییلدیز تونچ به عهده دارد. هر شب ساعت 23:00 این سریال از شبکه جم سریز پخش می‌شود. ما در ادامه لینک دانلود رایگان قسمت 300 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود رایگان قسمت 300 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود سریال ترکی Bir Zamanlar Cukurova

این مجموعه دارای داستانی پرکشش است و  جدال میان خانواده‌ها، شرط بندی‌ها و باخت‌ها و شکست‌ها را به تصویر می کشد و توانسته است طرفداران ایرانی بسیاری را جذب کند. روزگارانی در چوکوراوا در همان ابتدای کارش با توجه به داستان خوبش توانست موفقیت خوبی به دست بیاورد و از سوی بینندگان با استقبال روبرو شد.

این سریال ماجرای زوجی عاشق را روایت می کند که برای رسیدن به هم مجبورند مشکلات و سختی‌های بسیاری را تحمل کنند. این ماجرا و درواقع داستان عشق آن‌ها در دهه 1970 در استانبول رخ می‌دهد، آن‌ها در نهایت سادگی به هم عشق می‌ورزند و یکدیگر را دوست دارند و می خواهند هر چه زودتر به خانه بخت بروند و در کنار هم زندگی کنند.

زلیخا اسم شخصیت اصلی دختر سریال است که با برادر و خواهرزاده‌اش زندگی می‌کند. زلیخا و خانواده‌اش در یکی از منطقه‌ها جنوب شهر زندگی می‌کنند و برای گذراندن زندگی در یک منطقه مشهور به خیاطی مشغول است.

ییلماز هم که پسر داستان و درواقع این سریال است، در کودکی خانواده‌اش را از دست داده و بعد از آن استادش که یک مکانیک است او را بزرگ کرده است و حالا او کنار استادش کار می‌کند. او شخصی تلاشگر و زحمت‌کش است و دوست دارد آینده‌ای بی نظیر و بسیار زیبا با زلیخا بسازد و خوشبختی در او آرزوی پیلماز است.

دانلود رایگان قسمت 300 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی
دانلود دوبله فارسی سریال Bir Zamanlar Cukurova قسمت 300 / روزی روزگاری در چوکوراوا قسمت 300 / دانلود رایگان قسمت 300 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

در این بین که هر دو در خیال خوش خود آینده‌ای زیبا را در کنار هم تصور می کنند، اتفاقات پیش بینی نشده رخ می دهد که همه‌ی رویاها و آرزوهای این زوج عاشق را نابود می کند. برادر زلیخا در یک قمار می بازد و از آن جا که پولی ندارد بدهی‌هایش بپردازد باید زلیخا را فدای قمار او شود.

پس از آن زلیخا به دست گروهی از مافیا می‌افتد و ییلماز برای نجات معشوقه خود فرمانده مافیا را به قتل می‌رساند. هر دوی آن‌ها برای زنده ماندن از استانبول فرار می‌کنند و به آدانا می‌روند.

این زوج عاشق با هر سختی که بود فرار می‌کند و در نهایت در یک مزرعه شروع به کار می‌کنند. برای این که هویت اصلی این دو فاش نشود مجبورند هم دیگر را خواهر و برادر معرفی کند. پس از آن زلیخا برای نجات معشوقه خود مجبور می‌شود به ازدواجی ناخواسته تن دهد.

شما می‌توانید در ادامه به لینک دانلود دوبله فارسی قسمت 300 سریال ترکی روزگارانی در چوکوراوا دسترسی داشته باشید. همینطور علاوه بر لینک دانلود قسمت 300 روزی روزگاری در چوکوراوا ، برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های ترکی کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های ترکی تکراتو را مشاهده نمایید. در ادامه، می‌توانید روزی روزگاری در چوکوراوا قسمت 300 را دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 298 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود رایگان قسمت 299 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی

دانلود دوبله فارسی قسمت 300 سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا

دانلود رایگان قسمت 300 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی
دانلود قسمت 300 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی / دانلود دوبله فارسی قسمت 300 سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا / دانلود سریال ترکی روزی روزگاری در چوکوراوا
  • نام‌ سریال: روزگارانی در چوکوروا (Bir Zamanlar Cukurova)
  • بازیگران: واحده پرچین، مورات اونالمیش، اعور گونش، هالیت آلتینبیلک، بولنت پولات
  • کارگردان: مورات ساراج‌اوغلو، فاروک تبر
  • نویسنده: ییلدیز تونچ، آتیلا اوزل
  • ژانر: درام، رمانتیک
  • زمان پخش: هر شب ساعت 23:00 از شبکه جم سریز
  • محصول: 2018 ترکیه

دانلود قسمت 300 روزی روزگاری در چوکوراوا از تلگرام با کیفیت 240p

دانلود دوبله فارسی سریال Bir Zamanlar Cukurova قسمت 300 از تلگرام با کیفیت 480p

 

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 300 سریال روزگارانی در چوکوراوا دوبله فارسی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر