همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود قسمت 5 سریال عاشقان آسمان سرخ (Lovers of the Red Sky)

عاشقان آسمان سرخ یکی از سریال‌های تاریخی عاشقانه جدید است. در ادامه برای دانلود قسمت 5 سریال عاشقان آسمان سرخ با زیرنویس چسبیده همراه ما باشید.

به تمامی طرفداران کیدراماهای تاریخی پیشنهاد می‌کنیم سریال زیبای عاشقان آسمان سرخ را از دست ندهند. وجود صحنه‌های عاشقانه و فانتزی به همراه بازیگران خوش چهره و حرفه‌ای این سریال را بسیار دیدنی کرده است.

نویسنده این سریال یونگ یون گوول است که قبلا سریال محبوب ملودرام باش را نوشته است. ما در ادامه لینک دانلود قسمت 5 سریال عاشقان آسمان سرخ (Lovers of the Red Sky) با زیرنویس چسبیده را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود قسمت 5 سریال عاشقان آسمان سرخ (Lovers of the Red Sky)

دانلود سریال کره ای Lovers of the Red Sky

سریال عاشقان آسمان سرخ درباره دختر و پسر جوانی است که سعی دارند آینده خوبی برای خود بسازند. آنها در کاخ با یکدیگر آشنا می‌شوند بدون اینکه بدانند زندگی آنها از زمان تولد به هم گره خورده است.

داستان در زمان چوسان رخ می‌دهد. یک زن نقاش نابغه به نام هنگ که در پایتخت زندگی می‌کند، به عنوان اولین زن نقاش دوهواسیو یا آکادمی نقاشی سلطنتی کره برگزیده می‌شود. هنگ چون گی هم زیباست و شخصیتی مهربان دارد.

او قرار است بقیه عمر خود را در آکادمی سلطنتی به عنوان یک نقاش بگذراند و این شرایط سبب می‌شود او با اخترشناس نابینایی با نام هارام آشنا شود. پس از مدتی عشق در قلب آن‌ها شکوفا می‌شود و آن‌ها احساسات صادقانه یکدیگر را تشخیص می‌دهند؛ بی آنکه چون گی به نابینا بودن ها رام اهمیتی بدهد، به او عشق می‌ورزد.

دانلود قسمت 5 سریال عاشقان آسمان سرخ
دانلود سریال کره ای‌ عاشقان آسمان سرخ / دانلود رایگان قسمت 5 عاشقان آسمان سرخ با زیرنویس چسبیده / دانلود سریال کره ای Lovers of the Red Sky

در سریال عاشقان آسمان سرخ شما شاهد لحظات عاشقانه و دیدنی بسیار هستید. این جوانان با شکیبایی در تلاش هستند تا یکدیگر را شاد نگه دارند. کیم یوجونگ (Kim Yoo Jung) در این مجموعه نقش نخستین نقاش زن سلطنتی را بازی می‌کند. هونگ چونگ گی از ابتدا نابینا به دنیا آمده است، اما یک روز به طور معجزه آسایی بینایی خود را به دست می‌آورد.

در مجموعه عاشقان آسمان سرخ شخصیت شاهزاده یانگمیونگ را ستاره دوست داشتنی گونگ میونگ بازی می‌کند. او یکی از اعضای خانواده سلطنتی با روحیه آزاد است که به هنر، خطاطی وشعر علاقه دارد. اگرچه او مملو از عاشقانه‌ها و تخیلات است، از درون احساس تنهایی زیادی دارد اما هیچ‌گاه این حس را درون خود پنهان کرده است.

شخصیت رام را، آن هیو سوپ (Ahn Hyo Seop) بر عهده دارد. او افسری نابینا با چشمانی قرمز است که می‌تواند ستارگان را به خوبی بشناسد. او به عنوان اخترشناس در کاخ سلطنتی مشغول به کار است. ها رام در دوران کودکی با قدرت آب به دنیا آمده بود.

از دیگر بازیگران اصلی سریال Lovers of the Red Sky کواک سی یانگ (Kwak Si Yang) است که شخصیت شاه جوهیانگ را بازی می‌کند، پادشاهی جاه طلب و بی‌رحم که نقش موثری بر قلب این سه جوان خواهد داشت.

اما در ادامه برای دانلود قسمت پنجم عاشقان آسمان سرخ بدون سانسور همراه ما باشید. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های کره‌ای کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های کره‌ای تکراتو را مشاهده نمایید. برای دانلود سریال عاشقان آسمان سرخ قسمت پنجم ادامه مطلب را از دست ندهید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

دانلود قسمت 3 سریال عاشقان آسمان سرخ (Lovers of the Red Sky)

دانلود قسمت 4 سریال عاشقان آسمان سرخ (Lovers of the Red Sky)

دانلود سریال Lovers of the Red Sky قسمت پنجم

دانلود قسمت 4 سریال عاشقان آسمان سرخ (Lovers of the Red Sky)
دانلود سریال Lovers of the Red Sky قسمت پنجم / دانلود سریال کره ای‌ عاشقان آسمان سرخ/ دانلود قسمت 5 سریال عاشقان آسمان سرخ
  • نام سریال: عاشقان آسمان سرخ (Lovers of the Red Sky)
  • محصول: 2021کره جنوبی از شبکه SBS, ViuTV, Viki
  • ژانر: تاریخی، عاشقانه، درام، فانتزی
  • قسمت‌ها: 16
  • روزهای پخش: دوشنبه و سه شنبه
  • مدت زمان: 60 دقیقه

دانلود رایگان قسمت 5 عاشقان آسمان سرخ با زیرنویس چسبیده از تلگرام با کیفیت 360p

قسمت پنجم عاشقان آسمان سرخ بدون سانسور از تلگرام با کیفیت 540p

دانلود سریال عاشقان آسمان سرخ قسمت پنجم از تلگرام با کیفیت 720p

دانلود سریال Lovers of the Red Sky قسمت پنجم از تلگرام با کیفیت 1080p

فایل‌ها پس از پخش سریال و آماده شدن زیرنویس به کانال تلگرام اضافه می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود قسمت 5 سریال عاشقان آسمان سرخ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر