همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

دانلود رایگان قسمت 16 دانشگاه پلیس با زیرنویس چسبیده

سریال کره ای کمدی دانشکده پلیس به قسمت پایانی می‌رسد. در ادامه برای دانلود رایگان قسمت 16 دانشگاه پلیس با زیرنویس چسبیده همراه ما باشید.

کارگزاری فارابی

دانشکده پلیس یا همان دانشگاه پلیس از جمله سریال‌های کمدی کیدراما این مدت است. فضای طنز آلود سریال باعث شده Police University از همان ابتدای پخش با استقبال کیدرامری‌ها مواجه شود.

داستان سریال دانشکده پلیس پیرامون حوادث دانشگاه پلیس ملی می‌گذرد. در ادامه لینک دانلود سریال دانشگاه پلیس قسمت شانزدهم با زیرنویس چسبیده را در اختیار شما می‌گذاریم.

دانلود رایگان قسمت 16 دانشگاه پلیس با زیرنویس چسبیده

داستان سریال کره‌ای دانشگاه پلیس، درباره یک کارآگاه سابق پرشور به نام یو دونگ من (چا تا هیون) است که 20 سال سابقه کار دارد و در بخش‌ها و پرونده‌های گوناگون جنایی فعالیت داشته است. او در حال حاضر در دانشگاه پلیس ملی کره مشغول تدریس است.

استاد چا تا هیون در میان دانشجوهایش متوجه جوان هکری به نام کانگ سون هو (با بازی Jung Jin Young) می‌شود و با توجه به استعداد فوق‌العاده‌ی این جوان طولی نمی‌کشد که این دو برای بررسی پرونده با هم همکاری می‌کنند. پس از آغاز کار نیز دانشجوی دیگری به نام او کانگ هی (با بازی Krystal Jung) به جمع آنها اضافه می‌شود.

شبکه KBS2 هر هفته در روزهای دوشنبه و سه شنبه دانشکده پلیس پخش می‌کند. این مجموعه در ژانر کمدی، عاشقانه، جوانان و درام قرار گرفته و می‌توان آن را یکی از بهترین سریال های کره ای 2021 دانست.

دانلود رایگان قسمت 16 دانشگاه پلیس با زیرنویس چسبیده
دانلود سریال دانشگاه پلیس قسمت شانزدهم بدون سانسور / دانلود سریال کره ای دانشگاه پلیس / دانلود سریال Police University قسمت شانزدهم

در این مجموعه‌ی کره‌ای بازیگرانی همچون چا ته هیون (Cha Tae-hyun)، جونگ جین یونگ (Jung Jin-young) عضو B1A4 و کریستال (Krystal Jung) حضور دارند و کارگردانی دانشگاه پلیس برعهده یو کوان مو است و نویسندگی آن را مون جونگ مین انجام داده است.

این درام به عنوان یکی از بهترین سریال های کره ای کمدی تعارضات و تعاملات واقع بین استاد دانشگاه و دانشجویان آشوبگر او را به تصویر می‌کشد که تمام آنها می‌خواهند به عنوان افسر پلیس آرزوهای خود را دنبال کنند.

حال در ادامه لینک دانلود دانشکده پلیس قسمت 16 را در اختیار شما می‌گذاریم. همینطور برای اطلاع از قسمت دیگر سریال‌ها نیز می‌توانید بر روی سریال های کره‌ای کلیک کنید تا تمامی مطالب سریال‌های کره‌ای تکراتو را مشاهده نمایید. برای دانلود دانشکده پلیس قسمت 16 با ما باشید. برای دانلود و دسترسی سریع‌تر به سریال‌ها نیز می‌توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان قسمت 15 دانشگاه پلیس با زیرنویس چسبیده

دانلود دانشکده پلیس قسمت 16

دانلود رایگان قسمت 7 دانشگاه پلیس با زیرنویس چسبیده
دانلود رایگان قسمت 16 دانشگاه پلیس با زیرنویس چسبیده / دانلود سریال کره ای Police University / دانلود سریال Police University قسمت شانزدهم
  • نام سریال: دانشگاه پلیس (Police University)
  • محصول: 2021 کره جنوبی از شبکه KBS2
  • ژانر: کمدی، عاشقانه، جوانان، درام
  • قسمت ها: 16
  • روز های پخش: دوشنبه و سه شنبه
  • بازیگران: Cha Tae Hyun, Jung Jin Young, Krystal

لینک دانلود سریال Police University قسمت شانزدهم از کانال تلگرام

فایل‌ها پس از پخش سریال و آماده شدن زیرنویس به کانال تلگرام اضافه می‌شوند

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص دانلود رایگان قسمت 16 دانشگاه پلیس با زیرنویس چسبیده چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

فیگار، فیلم، گیم و آرتارسال نظر