فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC) [+تحلیل تکنیکال]

ارز دیجیتال اورجین، یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب بوده که مورد توجه تریدرها قرار دارد. حال قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC) حائز اهمیت است.

درباره ارز دیجیتال تریل (TRAC): OriginTrail اولین نمودار دانش غیرمتمرکز در جهان است که مهم ترین دارایی های بشریت را سازماندهی می کند و آنها را قابل کشف، تأیید و ارزشمند می کند.

کریپتال گلوبال

این جهان فیزیکی (هنر، مراقبت های بهداشتی، مد، آموزش، زنجیره های تامین، …) و دنیای دیجیتال (بلاک چین، قراردادهای هوشمند، Metaverse & NFTs، و DeFi، و …) را در یک واقعیت متصل متصل می کند.

فناوری نمودار دانش پیشرفته در حال حاضر به شرکت های تریلیون دلاری مانند گوگل و فیس بوک قدرت می دهد. با تغییر شکل آن برای Web3، نمودار دانش غیرمتمرکز OriginTrail یک بافت حیاتی برای پیوند، تأیید و ارزش گذاری داده ها در دارایی های فیزیکی و دیجیتالی فراهم می کند.

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC)

نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال تریل (TRAC)

نمودار عقربه ای گزینه مناسبی برای اطلاع از قیمت روز تریل (TRAC) است. در استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال و برای بررسی قیمت روز اورجین تریل (TRAC) کافی است از بخش بالایی نمودار، بازه زمانی یا تایم فریم مدنظرتان را انتخاب کنید.

برای مثال بازه زمانی یک دقیقه ای (Minute 1)، یک ساعتی (Hour 1) و یا بازه زمانی یک ماهه (Month 1). سپس در بخش پایینی نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال قیمت اورجین تریل (TRAC) را مشاهده خواهید کرد. این نتیجه می تواند شامل 5 حالت گوناگون باشد. این موارد و توضیح آن به شرح زیر است:

  • Buy: پیشنهاد به خرید
  • Sell: پیشنهاد به فروش
  • Neutral: پیشنهاد به نگهداری
  • Strong Buy: پیشنهاد اکید به خرید
  • Strong Sell: پیشنهاد اکید به فروش

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت اورجین تریل (TRAC)

تحلیل تکنیکال یکی از رایج ترین و بهترین روش های مورد نیاز برای پیش بینی قیمت روز اورجین تریل (TRAC) و حتی دیگر رمزارزها کاربرد دارد. در تحلیل تکنیکال تاریخچه و سوابق یک کوین همراه با قیمتهای قیمت و حجم معاملات بررسی می شود. از تکنیکال برای پیش بینی قیمت امروز اورجین تریل (TRAC) می توانید استفاده کنید.

تحلیل تکنیکال برای نمایش نوسانات قیمت رمزارزها در بازهای زمانی یک ساعته ، یک روزه و یک ماهه کاربرد دارد. برای اطلاع از قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC) از بخش بالا سمت چپ تغییر بازه زمانی را انتخاب کنید. سپس اندیکاتور مدنظر خود را انتخاب کنید تا تکنیکال قیمت اورجین تریل (TRAC) را به نمایش درآورید.


در این نوشتار از ابزارها و نمودارهای منابع معتبری نظیر تریدینگ ویو بهره گرفته شده است. این نوشته نه تحلیل است و نه سیگنال خرید قیمت. تکراتو مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده کاربران از این ابزارها ندارد.

پیشینه و تاریخچه ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC)

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC)

پس از پرداختن به بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC) بد نیست کمی درباره پیشینه و مسائل مربوط به این رمزارز صحبت کنیم. در قدم شاید دانستن پیشینه این رمزارز در آشنایی بیشتر ما بتواند یاری رساننده باشد.

شرکت های کلاس جهانی در حال حاضر از OriginTrail برای ایجاد ارزش برای اکوسیستم های خود استفاده می کنند. به عنوان مثال، OriginTrail تجارت بین المللی بدون اصطکاک را برای بیش از 40 درصد واردات ایالات متحده با تقویت تبادل امن ممیزی های امنیتی امکان پذیر می کند.

همان بافت معنایی نمودار دانش غیرمتمرکز از زنجیره های تامین دارویی محافظت می کند یا می تواند برای سازماندهی داده های بلاک چین برای دسترسی یکپارچه توسط برنامه های غیرمتمرکز DeFi استفاده شود.

نمودار دانش غیرمتمرکز OriginTrail که توسط توکن ابزار TRAC و شبکه جهانی گره‌ها طراحی شده است و توسط سازمان‌های پیشرو جهانی استفاده می‌شود، اکنون آماده است تا تریلیون‌ها دارایی را به متاورس وارد کند. اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC) میخواهیم درباره نحوه خرید این ارز صحبت کنیم.

نحوه خرید ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC)

برای خرید این ارز دیجیتال باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • مرحله اول: در ابتدا در یک صرافی که از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند، ثبت نام کنید.
  • مرحله دوم: پس از ثبت‌نام در یک صرافی، به خرید مقداری  بیت کوین بپردازید.
  • مرحله سوم: بیت کوین خود را به یک صرافی آلت کوین منتقل کنید.
  • مرحله چهارم: مقداری از بیت کوین خود را در این صرافی واریز کنید.
  • مرحله پنجم: در نهایت بیت کوین خود را به هر مقداری از ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC) خرید و فروش کنید.

قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC)

اکنون در ادامه بحث قیمت لحظه ‌ای ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC) می‌خواهیم درباره بهترین کیف پول‌های این رمزارز صحبت کنیم.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC)

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال اورجین تریل (TRAC) به شرح زیر است:

SafePal: برنامه کیف پول رمزنگاری شده SafePal یک برنامه امن، غیر متمرکز، آسان برای استفاده و رایگان برای مدیریت بیش از 10 هزار ارز رمزنگاری شده است. با استفاده از برنامه SafePal، می توانید ارزهای رمزنگاری شده را ذخیره، ارسال، دریافت، خرید و تجارت کنید و تجربه کاربری روان و بصری را به راحتی انجام دهید.

Trust Wallet: تراست ولت مطمئن ترین کیف پول رمزنگاری شده، مناسب برای خرید، ذخیره، مبادله و کسب رمز ارز است. با استفاده از Trust Wallet به 5 میلیون نفر دیگر خواهید پیوست. این کیف پول یک سیستم ممیزی شده با امنیت کامل ارائه می دهد که ذخیره ارزهای رمزنگاری شده شما را ساده می کند. برنامه های Trust که برای iOS و Android  طراحی شده اند، بهترین تجربه و سهولت ممکن را ارائه می دهند.

Meta Mask: این والت مورد اعتماد بیش از 1 میلیون کاربر در سراسر جهان است. MetaMask که به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر و یک برنامه تلفن همراه موجود است ، شما را با تنها با یک کلیک، به ورود امن، کیف پول توکن و تبادل توکن مجهز می کند – هر آنچه برای مدیریت دارایی های دیجیتالی خود نیاز دارید را این ولت در اختیارتان خواهد گذاشت. MetaMask ساده ترین و در عین حال مطمئن ترین راه برای اتصال به برنامه های مبتنی بر بلاک چین را ارائه می دهد.

Coinbase Wallet: این ولت برنامه ای ایمن برای ذخیره ارزهای رمزنگاری شما خواهد بود. همه دارایی های دیجیتالتان را در یک مکان نگاه خواهد داشت. با این ولت به دوستان خود پرداخت کنید نه آدرس ها. با ذخیره کردن توکن ها و کلکسیون های خود ، آنها را در دستگاه خود کنترل کامل کنید. BTC ، BCH ، ETH ، ETC ،  LTC و همه توکن های ERC-20 خود را مدیریت کنید.

مطالب بیشتر در تکراتو:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |





ارسال نظر