فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده بارسلونا اسپانیول 24 بهمن 1400 [+ساعت پخش]

پخش زنده بارسلونا اسپانیول 24 بهمن 1400 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده بارسلونا اسپانیول را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

تماشای پخش زنده فوتبال اسپانیا از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بارسلونا اسپانیول امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال بارسلونا اسپانیول به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا اسپانیول را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده این مسابقه جذاب را تماشا کنید.

پخش زنده بارسلونا اسپانیول 24 بهمن 1400

بارسلونا که در جایگاه پنجم لالیگا قرار دارد از پنج بازی اخیر خود همه را به غیر از 2 بازی که مساوی شده است برده و حال 38 امتیاز دارد. از آن طرف تیم اسپانیول که در جایگاه سیزدهم لیگ اسپانیا قرار دارد. این تیم از پنج بازی گذشته خود فقط موفق به ثبت یک برد شده است و باقی بازی‌ها را با 3 باخت و یک مساوی به پایان رسانده است. اسپانیول حال 27 امتیاز دارد.

پخش زنده بارسلونا اسپانیول 24 بهمن 1400

احتمال برد هر دو تیم نیز در این بازی نسبت به آمار و ارقام به دست آمده به این گونه است که: بارسلونا با 58 درصد احتمال برد و اسپانیول با 19 درصد احتمال برد به مصاف با یکدیگر می‌روند. 23 درصد احتمال مساوی برای این بازی پیش بینی شده است.

ساعت بازی دو تیم اسپانیول و بارسلونا نیز 23:30 به وقت ایران است. بازی را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید!

 

پخش زنده بارسلونا اسپانیول 24 بهمن 1400 از Laliga TV UK

پخش زنده بارسلونا اسپانیول 24 بهمن 1400 از ESPN Super

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر