فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

کاردانو به لیست محبوب‌ترین رمزارزهای نهنگ‌ها اضافه شد

بر اساس توییت اخیر WhaleStats، نسخه اسمارت چین کاردانو به لیست محبوب‌ترین رمزارزهای نهنگ‌ها اضافه شده است.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

کاردانو هم اکنون جزو 10 رمزارز محبوب نهنگ‌های شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) به شمار می‌رود. نهنگ‌ها در مجموع 19,171,741 دلار دارایی ADA دارند.

محبوب‌ترین رمزارزهای نهنگ‌ها کدامند؟

در زمان نگارش این مقاله، نسخه اسمارت چین ADA Cardano پنجمین ارز برتر خریداری شده توسط نهنگ‌ها به شمار می‌رود.  BNB ،ETH و BUSD به همراه BSC-USD در مقام‌های اول این لیست قرار دارند. ADA-BSC همچنین مقام پنجم بیشترین حجم معاملاتی بازار اسپات را 24 ساعت گذشته به دست آورد.

کاردانو به لیست محبوب‌ترین رمزارزهای نهنگ‌ها اضافه شد

به غیر از ADA، نهنگ‌های شبکه BNB به دنبال رمزارزهای دیگر نظیر دوج کوین و متیک نیز هستند. به گزارش روز جمعه u.today، صاحب کیف پول Scarlet Witch، چهارصد میلیون واحد دوج کوین BSC را خریداری کرد. ارزش تقریبی این خرید، 31 میلیون و 666 هزار دلار تخمین زده شده است.

در زمان انتشار این خبر، سومین نهنگ برتر شبکه Binance Smart Chain، اقدام به فروش بخش کوچکی از دوج کوین‌های خود نمود. او در حال حاضر 30,311,742 دلار دوج کوین دارد. دوج کوین 28.52 درصد از کل سرمایه نهنگ معروف را تشکیل می‌دهد. به طور کلی نهنگ‌های BSC، حدود 47,666,195 دلار دارایی دوج کوین دارند.

اخیرا Scarlet Witch، دویست میلیون واحد MATIC به ارزش 128,340,600 دلار خریداری کرد. او به طرز عجیبی هم‌اکنون MATICهای خریداری شده را فروخته و یا به یک آدرس دیگر منتقل کرده است. دارایی‌های آدرس کیف پول او (0xf68a4b64162906eff0ff6ae34e2bb1cd42fef62d) عدد صفر را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره اضافه شدن کاردانو به لیست محبوب‌ترین رمزارزهای نهنگ‌ها چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر