کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده بسکتبال ایران قزاقستان 24 تیر 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده بسکتبال ایران قزاقستان 24 تیر 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده ایران قزاقستان را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

آرون گروپس

تماشای پخش زنده بسکتبال آسیا از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بسکتبال ایران قزاقستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش بسکتبال ایران قزاقستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ایران قزاقستان را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه بسکت‌بال ایران قزاقستان را تماشا کنید.

پخش زنده بسکتبال ایران قزاقستان 24 تیر

کاپ آسیا که قرار بود پیش از این در سال 2021 برگزار شود با تصمیم جدید مسئولان برگزاری مسابقات از سه‌شنبه 24 تیر تا یک‌شنبه 2 مرداد 1401 به میزبانی جاکارتا انجام خواهد شد. این برای دومین بار است که اندونزی، میزبانی کاپ آسیا را بر عهده می‌گیرد. این کشور در سال 1993 نیز برگزارکننده مسابقات بوده است.

پخش زنده بسکتبال ایران قزاقستان 24 تیر
پخش زنده بسکتبال ایران قزاقستان 24 تیر 1401, پخش زنده بسکتبال ایران قزاقستان 24 تیر, بسکتبال ایران قزاقستان, بسکتبال آسیا, پخش زنده بسکتبال, پخش زنده شبکه ورزش, پخش زنده بسکتبال ایران قزاقستان امروز,

استرالیا، بحرین، چین، چین تایپه، هند، ایران، ژاپن، اردن، قزاقستان، کره، لبنان، نیوزیلند، فیلیپین، عربستان، سوریه و اندونزی، 16 تیم حاضر در کاپ آسیا 2022 هستند.

ساعت بازی ایران قزاقستان کی است؟

ساعت بازی دو تیم قزاقستان و ایران نیز 08:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده پورتو پورتیموننزه

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

 

پخش زنده پورتو پورتیموننزه 24 تیر 1401 از شبکه ورزش

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر