کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

امیر تتلو با آرمیتا دختر گیتاریست به سحر قریشی خیانت کرد [+عکس و فیلم]

امیر تتلو با این دختر گیتاریست به سحر قریشی خیانت کرد. این موضوع در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

پس از جدایی سحر قریشی از تتلو سروکله دختر جدیدی در زندگی این خواننده پیدا شده است که حسابی فضای مجازی را داغ کرده است. شایعه‌ها تیغ پیکان دلیل جدایی تتلو و سحر قریشی را به سمت گیتاریست جوان و جدید گروه تتلو نشانه رفته اند.

آرون گروپس

گفته می‌شود آرمیتا گیتاریست جدید گروه تتلو برای کمک کردن به کارهای خانه قبل از یک مهمانی به خانه تتلو رفته بود. برخی شایعه‌ها از آغاز رابطه تتلو با آرمیتا حکایت دارند و عده‌ای نیز این مسئله را تکذیب می‌کنند. چند روز پیش بود که تتلو خبر جدایی از سحر قریشی را اعلام کرد. او گفته بود تتلو گفت تمام سعیش را کرده او را صحیح و سالم تا دبی تا هرجایی بدرقه کند اما او محافطان را برگردانده است.

همین مسئله باعث دعوا و درگیری سحر قریشی و تتلو می‌شود که انگار به جدایی ختم شده است.

امیر تتلو با این دختر گیتاریست به سحر قریشی خیانت کرد [+عکس]

در پی انتشار این خبر کاربران فضای مجازی گفتند که اخیرا یکی از دوستان خانم تتلو در خانه برای کمک کردن حضور داشته که با اعتراض سحر قریشی رو به رو شده و به همین دلیل او خانه را ترک کرده است.

حالا برخی کاربران در صفحات مجازی مدعی شدند آرمیتا، گیتاریست جدید تتلو شاید همان فرد است و ممکن است با تتلو وارد رابطه شود که بعید است تتلو این مساله را تائید کند. البته به نظر این حرف اشتباه است چون نوازنده بعدا اضافه شد.

تصویر زیر را تماشا کنید:

امیر تتلو با این دختر گیتاریست به سحر قریشی خیانت کرد [+عکس]

تتلو در مورد آرمیتا، گیتاریست جدید گفته:

آرمیتا هم گیتاریست خیلی خوبیه منت‌ها اولین بار بود اومده بود یکم استرس داشت! بهترم میشه! تو آهنگ جدید هم نوازندگی کرده حتی! امّا داره آماده‌تر هم میشه مثلا همین دیشب تا صبح سر تمرین و سولو زدن واسه آهنگ بود و همین امروز نشسته طرح پیدا کرده بره زیر تتو بهتر و بهتر و بهتر خواهد شد. توقع داشتم اولین دختر ایرانی‌ای که وارد بندمون میشه به عنوان نوازنده، خوشحال‌تر بشین و بیشتر حمایتش کنید! کلا شما براتون پرواز کنیم هم فایده نداره مشکلی نیست.

فیلم توضیحات امیر تتلو در مورد آرمیتا گیتاریست بندش:

بیشتر بخوانید:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (11 نظر)

  تو این موندم این سحر قریشی چی از این دوجنسه دیده و رفت ترکیه ابرو و اعتبارش رو بخاطر این شخصیت بی ارزش برد و الان داره گریه میکنه .

  پاسخ

  پول دادا… فقط بخاطر پول خودشو ب فنا داد

  پاسخ

  دخترامیدونن بعضی پسراپانصدتادوست دختردارن بازم میرن میشن رفیق طرف پانصدویکمین زیدپسره میشن

  پاسخ

  بعضی ها زندگی شان لجنزاری بیش نیست.

  پاسخ

  تو‌را‌خدا‌دیگه‌از‌این‌دوجنسه‌هیچ‌کلیپی‌نگذارید‌.‌آخه‌آدم‌قحطیه‌‌این‌همه‌هنرمند‌اصیل‌ومردم‌دوست‌داریم‌اونوقت‌می‌روید‌یک‌نفر‌که‌حرف‌زدن‌بلد‌نیست‌وتو‌یک‌جمله‌حرفش‌۱۰تا‌فحاشی‌داره‌می‌گذارید.‌
  آبروی‌هرچی‌ایرانی‌هست‌را‌برده

  پاسخ

  این تتلو تیلیغات سایتهای شرطبندی کم بودمیکردیانمیدانم مردم فهمیدن که باتبلیغ دروغینش نبایدوارداین سایتهابشن حالاباز راه جدیدپیداکرده برای معرفی وپورسانت گرفتن ازتتوکار وبقول خودش ارتیس خودش….یعنی شغال ترازاین شخص نیست وکسیکه تبلیغات رئیسی رو کردواون همه هم فوش دری بری گفت الانم همین بقل تو ترکیه هستو کسی کارش نداره معلومه چه خبره…یابایدازخودشان باشی یابایدمنفعتی براشون داشته باشی وگرنه اگرتوآمریکاهم باشی وکوچکترین حرفی ضداینهابزنی سربازان امام زومان میان توگونی میارنت ایران…اماامسال این نکبت هم پول روپول ازسادگی ملت میگذارن هم منفعتی برای دولتومجلسو…..دارن.خدافقط کمک کندکه انسانهاگیراین گرگهانیفتن آمین.

  پاسخ

  تو اول برو سواد نوشتن رو یاد بگیر بعد بیا مارو توجیه کن

  پاسخ

  ببین گرگ اونیه که خون مردمو تو شیشه داره ، نه اونی که داره موزیک میخونه

  پاسخ

  الهی امام زمان بزنه به کمرتون که اینقدر کوتاه فکرین واقعا واستون متاسفم خود شماها این کشور جهان سوم نگه داشتین

  پاسخ

  برین کاسه لیسی همون رئیسی روحانی رو بکنین

  میدونی بحث بحث لیاقته که شما مردم ایران ندارین منم واسه خودم متاسفم که تو ایران به دنیا اومدم

  پاسخ

  شما مردم لیاقت تتلو رو ندارین
  تتلو هم فعلا با سحر خانومه نه با کس دیگه
  اینقدر شر و ور دربارش نگین
  به خاطر ویو گرفتن شما حاضرین زندگی یه نفر رو خراب کنین واقعا برا همتون متاسفم

  پاسخ