کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده چلسی اورتون 15 مرداد 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده چلسی اورتون 15 مرداد 1401 را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده چلسی اورتون را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

آرون گروپس

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ انگلیس از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده چلسی اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال چلسی اورتون بازی دوستانه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی اورتون را از تکراتو تو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده مسابقه چلسی اورتون را تماشا کنید.

پخش زنده چلسی اورتون 15 مرداد

چلسی که فصل گذشته با بحران مالکیت مواجه شد، در فصل نقل و انتقالات با جدایی روملو لوکاکو، آندرس کریستینسن و آنتونیو رودیگر در شرایط بدی قرار داشت. اما مالکان جدید که می‌خواستند خودی نشان دهند مقتدرانه وارد بازار شده و دست توخل را برای خرید باز گذاشتند تا او به سراغ گزینه‌های خود برود.

پخش زنده چلسی اورتون 15 مرداد
پخش زنده چلسی اورتون 15 مرداد 1401, پخش زنده چلسی اورتون 15 مرداد, پخش زنده چلسی اورتون, پخش زنده فوتبال, پخش زنده بازی لیگ انگلیس, رحیم استرلینگ,

در نتیجه چلسی رحیم استرلینگ، کالیدو کولبیالی و مارک کوکورلا را جذب کرد تا حضوری قدرتمندانه در فصل جدید رقابت‌ها داشته باشد.

ساعت بازی چلسی اورتون کی است؟

ساعت بازی دو تیم اورتون و چلسی نیز 21:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌توانید از طریق لینک‌های زیر به طور زنده دنبال کنید.

پخش زنده چلسی اورتون

توجه: لینک ها سالم و تست شده هستند. شما لازم است پنجره‌های پاپ‌آپ تبلیغاتی را ببندید و از تماشای بازی لذت ببرید! 

 

پخش زنده چلسی اورتون 15 مرداد از beIN Sport EN

پخش زنده چلسی اورتون 15 مرداد از BT Sport

پخش زنده چلسی اورتون 15 مرداد از SuperSport

 

پخش زنده سایر بازی های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر