کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

مبلغ وام سربازی 1401 مشخص شد ؛‌ شرایط و نحوه دریافت

سال گذشته به دلایل مختلفی، پرداخت وام سربازی با مشکل مواجه شد،‌ اما به نظر می‌رسد که با رفع این معضلات، حال شرایط و مبلغ وام سربازی 1401 مشخص شده است.

آنطور که فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده،‌ مبلغ وام سربازی 1401 نسبت به سال قبل افزایشی 50 میلیونی داشته و به 150 میلیون تومان رسیده است.

آرون گروپس

بیشتر بخوانید: شرایط و مبلغ وام سهام عدالت مشخص شد

شرایط و مبلغ وام سربازی 1401

وام سربازی مختص اشتغال سربازان است و در نتیجه صرفا به سربازانی اختصاص پیدا می‌کند که دوره خدمت خود را به پایان رسانده باشند و در دوران سربازی نیز، دوره‌های مهارت‌آموزی مختلف را طی کرده باشند.

مبلغ وام سربازی 1401 بنابر آنچه گفتیم، 150 میلیون تومان و در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه است. این یعنی کارمزد وام سربازی 1401 بسیار کم و در حد 2 تا 4 درصد و سود بالایی ندارد.

مبلغ وام سربازی 1401 مشخص شد ؛‌ شرایط و نحوه دریافت

در حال حاضر البته جزئیات بیشتری درباره شرایط بازپرداخت وام سربازی 1401 و اقساط وام سربازی 1401 مشخص نشده است ولی با تکیه به اطلاعات مربوط به وام سربازی 1400 می‌توان به مواردی پی برد.

سال گذشته که وام سربازی 100 میلیون تومان بود، سودی 18 درصدی به آن تعلق می‌گرفت و قرار بود بازپرداخت وام 60 ماهه و با اقساط حدودا 2 میلیونی باشد.

خوشبختانه تغییر مثبت در وام سربازی 1401 اینکه با وجود افزایش قیمت،‌ سود وام سربازی کاهش یافته است و تسهیلات حالت وام قرض‌الحسنه دارد. فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح در این باره گفته:

امسال تلاش داریم تا تمامی تسهیلاتی که به سربازان داده می‌شود در قالب وام قرض‌الحسنه باشد. همچنین سند ملی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه تهیه و به تأیید رئیس جمهور رسید و به تمامی دستگاه‌ها ابلاغ شد تا آن چیزی که در این سند پیش بینی شده با همکاری تمامی نهادها به مرحله عمل برسد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره وام سربازی 1401 چیست؟ نظراتتان را در این باره با ما در بخش کامنت‌ها در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر (6 نظر)

  من تمامی شرایط رو دارم.۲ تا سوال
  یکی اینکه چندتا ضامن میخواد؟
  دومی اینکه آیا حتما باید با وام کار راه اندازی کنیم.مدرک مهارت آموزی بنده پرورش قارچ.
  ولی وام رو برای مصرف شخصی و پول پیش خونه میخوام!!

  پاسخ

  از کجا باید برای دریافت این وام اقدام کنم؟

  پاسخ

  سلام الان وام ۱۰۰میلیون می دن یا ۱۵۰ میلیون؟؟؟

  پاسخ

  اقساط چندماهه وقیمت هرقسط چنده

  پاسخ

  سلام
  وقت بخیر
  برای دریافت این وام به کدام ارگان یا کدام بانک باید مراجعه کرد؟
  از کجا باید پیگیری کنیم؟
  مدارک رو کجا ببریم؟

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  متاسفانه هنوز اخبار تکمیلی جدیدی در این باره منتشر نشده. در صورت انتشار هر اطلاع جدیدی در این باره، از همین صفحه شما رو در جریان قرار میدیم.

  پاسخ