کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اتریوم در سال 2022 ؛ پیش بینی قیمت، آینده و نقشه راه ETH

اتریوم، یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود که افراد زیادی در آن سرمایه‌گذاری می‌کنند. ما در این مقاله به بررسی اتریوم در سال 2022 خواهیم پرداخت.

اتریوم در سال 2022 تغییرات چشمگیری خواهید کرد. اگر با این ارز دیجیتال آشنا باشید، متوجه می‌شوید که افراد سالانه و حتی روزانه چه مقدار از سرمایه‌های خود را در این ارزها سرمایه‌گذاری می‌کنند.

آرون گروپس

اغلب موارد، شما نام اتریوم و بیت‌کوین را با یکدیگر شنیده‌اید. ه همین دلیل هم بسیاری از افراد این دو ارز دیجیتال را با یکدیگر اشتباه می‌گیرند؛ درحالی‌که باید توجه داشته باشید که این دو با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. آینده این دو ارز مهم نیز باهم فرق دارند و پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند که آینده اتریوم بهتر است.

ارز دیجیتال بیت‌کوین به‌عنوان یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز ساخته شد. از سوی دیگر، اتریوم نیز از بیت‌کوین الهام گرفت که اهداف بزرگ‌تری داشت. تیم این ارز محبوب تصمیم داشت تا برنامه‌ای ایجاد کند که نه‌تنها از ارزهای دیجیتال، بلکه از همه برنامه‌های غیرمتمرکز بدون نیاز به شخص ثالث پشتیبانی کند.

درنتیجه، به افراد کمتری برای مدیریت و کنترل داده‌های خود نیاز داشت. در ادامه، به بررس آینده اتریوم 2022 خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر، ما را تا پایان همراهی کنید.

اتریوم در سال 2022

خوب است بدانید که اتریوم در سال 2021 با قیمت بسیار خوبی مواجه شد و ارز بسیار خوبی در بازار داشت. به همین دلیل هم بسیاری از سرمایه‌گذاران و حتی افراد معمولی هم به خرید این ارز دیجیتال روی آوردند.

درنتیجه این امر، پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند که اتریوم در سال 2022 نیز با رشد خوبی روبرو شود و قیمت خوبی داشته باشد. این موضوعات به شما کمک می‌کند که تصمیم خود برای سرمایه‌گذاری در اتریوم را نهایی کنید و بدانید که سرمایه‌گذاری در کدام یک از ارزهای دیجیتال خوب است.

اتریوم در سال 2022

اگر قصد دارید اطلاعاتی درباره آینده سایر ارزهای دیجیتال مشهور بدانید، به این بخش توجه بفرمایید. برای مثال، پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند که بیت کوین در سال 2022 با افت زیادی روبرو شود.

به همین دلیل هم ممکن است اغلب افراد به سراغ سایر ارزهای دیجیتالی مانند اتریوم و دوج‌کوین بروند. درنتیجه، دوج کوین در سال 2022 نیز با رشد خوبی مواجه خواهد شد. زیرا این ارز قیمت کمی داشته و اغلب افراد قادر به خریدن و سرمایه‌گذاری آن هستند.

همچنین خوب است بدانید که عملکرد اتریوم در بلندمدت بهتر از بیت کوین است. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند که اطلاعات بیشتری در زمینه سرمایه‌گاری کسب کنید و سرمایه‌های خود را از بیت‌کوین به اتریوم انتقال دهید.

پیش‌بینی‌ها پیشی گرفتن اتریوم از بیت‌کوین را ارائه داده‌اند که این موضوع می‌تواند اهمیت بالای این ارز دیجیتال را به شما نشان دهد. علاوه بر این، شما می‌توانید لیست بهترین ماینرهای 2021 که برای استخراج اتریوم مناسب هستند را مشاهده فرمایید.

اتریوم چیست؟

برای اطلاع از اتریوم در سال 2022 خوب است در ابتدا با این ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید. زیرا برخی از افراد، تنها نام آن را شنیده‌اند و اطلاعات کافی در این حوزه ندارند.

اتریوم، یکی از ارزهای دیجیتال محبوب به شمار می‌رود که طرفداران قابل‌توجهی دارد. آن یک پلتفرم محاسباتی منبع‌باز و غیرمتمرکز محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که شبکه اتریوم و بیت‌کوین مانند یکدیگر کار می‌کنند؛ زیرا هر دوی آن‌ها با استفاده از شبکه بلاک‌چین ساخته شده‌اند.

همان طور که می‌دانید، بلاک‌چین یک شبکه منحصربه‌فرد است که مثل یک دفتر کل دیجیتال در نظر گرفته می‌شود. در این شبکه، نرم‌افزارها می‌توانند قراردادهای مالی را به طور کامل ذخیره و همچنین تأیید کنند.

اتریوم در سال 2022

همان طور که گفتیم، در این شبکه به هیچ شخص ثالثی برای انجام معاملات نیاز نخواهید داشت. شاید یکی از دلایلی که پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2022 با رشد روبرو است هم همین باشد.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های شبکه اتریوم این است که این پلتفرم به‌عنوان یک پایگاه داده کاملاً امن در نظر گرفته می‌شود که برای همه افراد به‌راحتی در دسترس قرار می‌گیرد. هنگامی که بلوک‌های جدیدی به زنجیره اضافه می‌شود، یک رکورد غیر قابل ویرایش به وجود می‌آورند.

علاوه بر موارد ذکرشده، خوب است بدانید که شبکه اتریوم، یکی از بزرگ‌ترین ارزهای رمزنگاری شده در نظر گرفته می‌شود که بعد از بیت‌کوین قرار دارد. زیرا همان طور که می‌دانید، این ارز دیجیتال بعد از بیت‌کوین، باارزش‌ترین ارز بازار محسوب می‌شود.

همین دلیل هم موجب شده که اتریوم در سال 2022 با رشد خوبی مواجه شود. اما موضوع دیگری که این ارز دیجیتال را برای کاربران محبوب و هیجان‌انگیز می‌کند، توانایی این شبکه برای انجام کارهایی فراتر از تراکنش‌های مالی و معاملات است.

در این پلتفرم، کاربران این امکان را دارند که برنامه‌هایی مانند قراردادهای هوشمند را اجرا و استفاده کنند. درنتیجه، آن‌ها می‌توانند میزبان هر نوع برنامه غیرمتمرکز دیگری نیز باشند.

بیشتر بخوانید:

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

پیش بینی قیمت لایت کوین (Lightcoin) در سال 2021

 

جیکوب ووید که مدیر مالی و رئیس شرکت iHeartBudgets است، اظهار می‌دارد که بیت‌کوین را می‌توان به‌عنوان پیش‌گام و پرچم‌دار سیستم‌های همتا به متا به شمار آورد.

اتریوم در سال 2022

از سوی دیگر، اتریوم نیز از شبکه بلاک‌چین استفاده می‌کند؛ درحالی‌که توانسته قابلیت‌های خود را از بیت‌کوین هم بیشتر کرده و آن‌ها را تا حد زیادی توسعه دهد. مردم تاکنون برنامه‌های زیادی را در بستر اتریوم اجرا و راه‌اندازی کرده‌اند؛ برنامه‌هایی مانند انواع بازی‌ها، بازارهای هنرهای دیجیتالی، برنامه‌های مالی غیرمتمرکز.

اتریوم در برابر بیت‌کوین

همان طور که تاکنون گفتیم، اتریوم و بیت‌کوین ارزهای دیجیتال بسیار محبوبی هستند که اغلب شما نام این دو را شنیده‌اید. این ارزها، مبتنی بر فناوری بلاک‌چین ساخته شده‌اند و قابلیت‌های زیادی به کاربران خود ارائه می‌دهند.

این در حالی است که با این‌که اتریوم از بیت‌کوین الهام گرفته و بعد از آن ساخته شه است، اما همچنان قابلیت‌های بیشتر دارد. این امر موجب شده که آن‌ها یکسان نباشند و تفاوت‎‌های قابل‌توجهی از خود ارائه دهند. این تفاوت‌ها می‌توانند در قیمت اتریوم در سال 2022 به شما کمک کنند.

سازنده این پلتفرم ادعا کرد که اتریوم یکی از فناوری‌های بلاک‌چین به شمار می‌رود که قراردادهای هوشمند را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این قابلیت، یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های اتریوم و بیت‌کوین است.

زیرا بیت‌کوین تنها یک پلتفرم ذخیره‌کننده است و توانایی قراردادهای هوشمند را ندارد. این موضوع از اتریوم، آن‌ها را بسیار محبوب کرده و موجب شده رشد آن در سال‌های آتی کاملاً قابل پیش‌بینی و روشن باشد. این در حالی است که بیت‌کوین از چنین ویژگی محروم است.

بیشتر بخوانید:

بهترین زمان خرید ارز دیجیتال

بهترین آلت کوین ها برای سرمایه گذاری در سال 2021

 

همان طور که در ابتدا گفتیم، هر دوی این شبکه‌ها از فناوری بلاک‌چین استفاده می‌کنند که اتریوم به‌صورت منبع‌باز است. علاوه بر این، توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران این امکان را دارند که در این برنامه برنامه‌های متفاوتی را اجرا کنند.

درحالی‌که در بیت‌کوین تنها می‌توان تراکنش‌‎های مالی را تنظیم و مدیریت کرد. در درجه اول، این پلتفرم فقط برای ذخیره ارز یا خرید کالا و خدمات گوناگون مورداستفاده قرار می‌گیرد.

اتریوم در سال 2022

یکی دیگر از تفاوت‌های اساسی میان بیت‌کوین و اتریوم این است که در اتریوم، تعداد بسیار زیادی ارز وجود دارد که حتی تعداد آن مشخص هم نیست. این در حالی است که در شبکه بیت‌کوین، تنها تعداد بسیار محدودی ارز وجود دارد که افراد توانایی خرید و معامله آن را دارند. این موضوع باعث شده که اتریوم در سال 2022 با رشد بیشتری نسبت به بیت‌کوین مواجه شود.

آیا اتریوم برای سرمایه‌گذاری خوب است؟

یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که درباره اتریوم و بسیاری از ارزهای دیجیتال پرسیده می‌شود، این است که آیا این ارز برای سرمایه‌گذاری خوب است؟ این امر بدان معنی است که مردم درباره آینده اتریوم 2022 دچار شک و تردید هستند و هنوز اطلاع دقیقی از آینده آن ندارند.

برای پاسخ به این سؤال، باید این‌گونه گفت که نمی‌توان پاسخ کاملاً دقیقی برای این موضوع مطرح کرد. همان طور که تاکنون متوجه شدید، پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2022 به رشد خوبی مواجه است؛ اما به یاد داشته باشید که هر کاری ریسک‌ها و خطراتی دارد.

بیشتر بخوانید:

بهترین ارزهای دیجیتال در سال 2021

پیش بینی قیمت ریپل در سال 2021

اتریوم در سال 2022

نه‌تنها اتریوم، بلکه برای سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال دیگری شما باید خطرات آن را در نظر داشته باشید. در حال حاضر، اتریوم به طور گسترده‌ای در دسترس همه افراد قرار دارد و به همین دلیل هم اخبار زیادی درباره رشد قیمت آن در سال‌های آینده به گوش می‌رسد.

اما همیشه لازم است که شک و تردیدها را هم در نظر گرفت تا بعداً پشیمان نشوید. با این‌که آیند اتریوم بسیار روشن به نظر می‌رسد، هنوز هم نمی‌توان به طور دقیق گفت که شما با سرمایه‌گذاری در آن چقدر سود به دست می‌آورید.

آیا اتریوم می‌تواند شما را میلیونر کند؟

احتمالاً شما افراد زیادی را در اطراف خود مشاهده کرده‌اید که با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به درآمدهای خوبی دست پیدا کرده‌اند. ازاین‌رو، شاید برای شما هم سؤال پیش آمده باشد که آیا اتریوم نیز می‌تواند ما را میلیونر کند؟

همان طور که تاکنون گفتیم، این ارز دیجیتال یکی از قوی‌ترین شبکه‌های معاملاتی در صنعت کریپتو محسوب می‌شود. پیش بینی قیمت ETH 2022 نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال در سال جاری با رشد بهتری نسبت به سال‌های قبل روبرو خواهد بود.

اتریوم در سال 2021 یک سال باورنکردنی را پشت سر گذاشت که قیمت آن در سال گذشته بیشتر از 415 درصد افزایش داشته است. باوجود این‌همه رشد و توسعه، سال 2022 می‌تواند همچنان یک سالی و بی‌نظیری برای این ارز دیجیتال باشد که موجب شده سرمایه‌گذاران درباره آن امیدوار باشند و اتریوم در سال 2022 نیز پیشرفت کند.

در حال حاضر، اتریوم در حال انتقال پلتفرم خود به اتریوم 2.0 است. این موضوع باعث شده که استفاده از آن سریع‌تر، راحت‌تر و سازگارتر باشد و افراد بیشتری به استفاده از آن روی بیاورند.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت بیت کوین از سال 2022 تا 2030

پیش بینی قیمت چین لینک در سال 2021 

اتریوم در سال 2022

اگر درباره آینده اتریوم 2022 شک دارید و هنوز در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری نکرده‌اید، اکنون وقت آن فرارسیده که کار خود را نهایی کنید. همان طور که گفتیم، این ارز قابلیت‌های وسیعی در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ اما آیا این توانایی را دارد که شما را میلیونر کند؟

اتریوم در سال 2022 به چه مرحله‌ای می‌رسد؟

تاکنون کاملاً متوجه شدید که اتریوم در سال 2021 رشد بسیار خوبی داشت و به همین دلیل هم تحلیل‌گران اعتقاد دارند که در سال جاری نیز با افزایش قیمت روبرو شود.

ازآنجاکه این شبکه مبتنی بر بلاک‌چین با استفاده از شبکه اثبات کار (PoW) به استفاده از پروتکل اثبات سهام (PoS) منتقل شده است، می‌تواند پتانسیل بیشتری برای برنده شدن در این رقابت‌ها داشته باشد.

همان طور که می‌دانید، ماینر را در یک شبکه اثبات کار این توانایی را دارند که تراکنش‌های خود را با استفاده از رایانه‌ها بسیار قدرتمندی تأیید کنند. این رایانه‌ها موجب می‌شود که حل محاسبات چالش‌برانگیزتر باشد.

علاوه بر این، فرایند استفاده از پروتکل PoW می‌تواند بسیار انرژی‌بر و حتی کند باشد. درنتیجه، اتریوم در سال 2022 می‌تواند با این پروتکل به رشد قابل‌توجهی دست یابد.

برای مثال، این پروتکل که در ارز دیجیتال بیت‌کوین وجود دارد، کاربران می‌توانند تعداد 7 تراکنش در هر ثانیه انجام دهند. این در حالی است که در اتریوم که بر اساس اثبات سهام کار می‌کند، می‌توان حدود 14 تراکنش در هر ثانیه انجام داد.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت ترون در سال 2021

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2021

 

حتی بوترین که یکی از بنیان‌گذاران اتریوم است، اعلام کرده که هنگامی که این ارز دیجیتال به طور کاکل به PoS منتقل شود، می‌تواند بیشتر از 100 هزار تراکنش در هر ثانیه انجم دهد که این رقم بسیار خوبی به نظر می‌رسد.

این امر موجب شده که اتریوم نسبت به بیت‌کوین برتری بیشتری داشته باشد. به‌علاوه، این ویژگی باعث می‌شود که اتریوم بتواند با ارزهای دیجیتال دیگری مانند کاردانو که از PoS استفاده می‌کند نیز همگام شود.

اتریوم در سال 2022

درنتیجه، اتریوم در سال 2022 علاوه بر موارد ذکرشده، این ارتقای اتریوم موجب شده که مقیاس‌پذیری غیرمتمرکز این شبکه آسان‌تر باشد. در بلاک‌چین این ارز دیجیتال، پروژه‌هایی وجود دارد که از امور مالی غیرمتمرکز تا توکن‌های غیر قابل تعویض را در بر می‌گیرد.

این در حالی است که زمان‌های کند، مانع از انجام درست سن تراکنش‌ها شود. بااین‌وجود، بعد از ارتقای این شبکه این مشکلات نیز رفع خواهد شد و کاربران به‌راحتی و در کمترین زمان، می‌توانند امور مالی خود را مدیریت کنند.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2021

پیش بینی قیمت پولکادات در سال 2021

قیمت کنونی اتریوم چقدر است؟

برای این‌که بدانید اتریوم در سال 2022 چه قیمتی خواهد داشت، خوب است در ابتدا قیمت کنونی آن را بدانید. طبق خبرهایی که Coinmarketcap ether ارائه کرده است، قیمت اتر از 21 ژانویه 2022 با قیمتی نزدیک به 3106.34 دلار معامله می‌شود.

همچنین حجم معاملات این ارز در حال حاضر حدوداً 19902034401 دلار در نظر گرفته می‌شود. ارز بازار این ارزش دیجیتال هم‌اکنون نزدیک به 369998793932.23 دلار و عرضه گردش آن هم 119110665 سکه اتریوم است.

علاوه بر موارد فوق‌الذکر، همان طور که کفتیم این ارز دیجیتال به تعداد نامحدود وجود دارد و هیچ محدودیتی برای خرید این سکه‌ها مشاهده نخواهید کرد.

اتریوم در سال 2022

از سوی دیگر، Coingecko نشان می‌دهد که قیمت اتریوم در حال حاضر نزدیک به 3118.42 دلار با حجم معاملات 19872557123 دلار در نظر گرفته می‌شود. این اخبار، ارزش بازار اتریوم را حدود 371274311168 دلار با عرضه گردش 119112259 سکه اتریوم تخمین می‌زند.

پیش‌بینی قیمت اتریوم در سال 2022

حالا نوبت به آن می‌رسد که به بررسی پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2022 بپردازیم. اکثر تحلیل‌گران و کارشناسانی که به بررسی نمودارهای تکنیکال و فاندامنتال می‌پردازند، درباره آینده اتریوم 2022 اتفاق‌نظر دارند و می‌گویند که این ارز دیجیتال در سال جاری رشد بسیار خوبی خواهد داشت.

نمودارهای تکنیکال نشان می‌دهند که قیمت اتریوم در امسال نزدیک به 6278.560 دلار است. این در حالی است که این ارز پتانسیل رشد بالایی داشته و می‌تواند در بلندمدت تا 101.31% درصد هم افزایش پیدا کند.

این افزایش قیمت می‌تواند تا حدی باشد که اتریوم در سال 2022 و در ماه دسامبر حداقل قیمت 6096.68 دلار برسد. این پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌ها نشان می‌دهند که قیمت اتریوم تا پنج سال آینده می‌تواند تا نزدیک به 18649.30 دلار هم برسد. این قیمت، ممکن است بسیاری از سرمایه‌گذاران را وسوسه کند که وجوه خود را وارد این پلتفرم کنند تا بتوانند به سودهای زیاد بلندمدتی برسند.

اتریوم در سال 2022
پیش بینی قیمت ETH 2022

بر اساس اطلاعاتی که از Digital Coin به‌دست‌آمده است، پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2022 نشان می‌دهد که قیمت این ارز دیجیتال در یک سال می‌تواند به حد 5419.78 دلار هم برسد که قیمت بسیار خوبی است.

قیمت این ارز دیجیتال محبوب و مشهور در پایان دسامبر سال 2022 می‌تواند نزدیک به 4057.76 دلار هم برسد. این اخبار تعیین کرده که قیمت اتریوم در پنج سال آینده می‌تواند به 7360.27 دلار برسد.

علاوه بر موارد ذکرشده، پیش‌بینی دولت نشان می‌دهد که قیمت سهام اتریوم در یک سل می‌تواند نزدیک به 4852.28 دلار برسد. این سهام خاطرنشان می‌کند که قیمت این ارز دیجیتال در سال 2022 با ارزش 4840.14 دلار روانه بازار می‌شود.

پیش بینی قیمت اتریوم در سال 2022 نشان می‌دهد که این ارز بی‌نظیر در ماه ژانویه سال 2025 می‌تواند به قیمت 10173.73 دلار برسد. آینده اتریوم 2022 به ما می‌گوید که این ارز در پنج سال بعد از آن هم این قابلیت را دارد که به قیمتی بیشتر از 16874.71 دلار برسد.

همان طور که مشاهده کردید، قیمت‌های هر یک از سایت‌ها و خبرها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. اما مهم‌ترین موضوعی که در هر دوی آن‌ها مشترک است، افزایش قیمت فوق‌العاده اتریوم در سال 2022 در نظر گرفته می‌شود.

اگر شما در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید مطمئن باشید که در بلندمدت به سود خوبی دست پیدا خواهید کرد. زیرا تقریباً تمام سایت‌های خبری، همه کارشناسان و تحلیل‌گران درباره افزایش قیمت اتریوم اتفاق‌نظر دارند.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی قیمت تتر در سال 2021

پیش بینی قیمت بیت کوین کش 2021

اتریوم در سال 2022
پیش بینی قیمت ETH 2022

علاوه بر این، آن‌ها می‌گویند که آینده اتریوم حتی از بیت‌کوین که بهترین ارز دیجیتال هم شناخته می‌شود، بهتر خواهد بود. زیرا این شبکه با الگو گرفتن از بیت‌کوین ساخته شده و تلاش کرده تا محدودیت‌ها و نواقص موجود در شبکه بیت‌کوین را برطرف نماید. درنتیجه، افراد بسیار زیادی به طرف آن هجوم آورده‌اند و پیش بینی قیمت ETH 2022 نشان می‌دهد که در سال جاری با قیمت خوبی از اتر روبرو خواهیم شد.

سخن نهایی

اتریوم در سال پیش رو ممکن است از بیت‌کوین هم پیش بگیرد. بدین ترتیب، بهتر است اگر وجوه خود را در BTC سرمایه‌گذاری کرده‌اید، هر چه سریع‌تر آن را به اتر انتقال دهید. البته به یاد داشته باشید که در دنیای ارزهای دیجیتال، هیچ مسئله‌ای به طور قطعی وجود ندارد.

بنابراین، این احتمال هم وجود دارد که قیمت اتریوم در سال جاری افت پیدا کرده یا حتی تغییری نداشته باشد. البته این مسئله باتوجه‌به نمودارها و تحلیل‌ها بسیار بعید به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

.

منابع: interactivecrypto, businessinsider

نظر شما در خصوص آینده اتریوم 2022 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر