فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

واکنش سخنگوی دولت به وعده انتخاباتی رئیسی برای عدم فیلترینگ اینستاگرام

سخنگوی دولت؛ بهادری جهرمی در میان دانشجویان فردوسی مشهد و در واکنش به پخش فیلم وعده انتخاباتی رئیسی برای عدم فیلترینگ اینستاگرام اظهارات مهمی مطرح کرده است.

سخنگوی دولت در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در خصوص وعده انتخاباتی رئیسی برای عدم فیلترینگ اینستاگرام توضیحاتی ارائه داد که البته برای حضار قابل قبول نبود. وی با اشاره به فیلترینگ اینستاگرام توسط نهاد‌های امنیتی گفت: در زمان حاضر نهادهای مربوطه به دلیل جلوگیری از اقدامات تروریستی اینستاگرام را فیلتر کردند. تلگرام نیز با حکم مرجع قضایی فیلتر شده بود.

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید: مهمترین و جدیدترین اخبار فیلترینگ و محدودیت های اینترنتی! / از ضرر قطعی اینترنت تا فیلترینگ اپلیکیشن ها!

وعده انتخاباتی رئیسی برای عدم فیلترینگ اینستاگرام

سخنگوی دولت بهادری جهرمی در ادامه صحبت‌های خود اعلام کرد:

«در ایام انتخابات از من سوال پرسیدند من نیز اعلام کردم که آقای رئیسی و دولتش نگاهی به فیلترینگ اینستاگرام ندارد.»
وعده انتخاباتی رئیسی برای عدم فیلترینگ اینستاگرام

وی ادامه داد «در زمان حاضر نهادهای مربوطه به دلیل جلوگیری از اقدامات تروریستی اینستاگرام را فیلتر کردند.» بهادری جهرمی با اشاره به وعده‌های ریاست جمهوری در خصوص عدم فیلترینگ گفت:

«وقتی عمل متفاوت می‌شود، برخورد متفاوتی نیز با آن صورت خواهد گرفت. اینستاگرام اقدام تروریستی انجام داد،لذا مراجع امنیتی ذی‌صلاح هم متناسب با آن جرم و اقدام تروریستی و اتفاقا برای حفاظت از حقوق همین مردم مجبور بودند که اقدام متقابل موقتی را انجام دهند.»

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره وعده انتخاباتی رئیسی برای عدم فیلترینگ اینستاگرام چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر