فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

تصویر جذاب هانده ارچل در شهری مدرن با تکنولوژی‌های پیشرفته!

سوژه جدید فضای مجازی و هواداران بازیگر زیبای ترکیه: تصویر جذاب هانده ارچل در شهری مدرن با تکنولوژی‌های پیشرفته! همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:

کریپتال گلوبال

تصویر جذاب هانده ارچل در شهری مدرن

در ادامه تصویری از او در یک خیابان پر زرق و برق را می‌توانید تماشا کنید:

هانده ارچل در شهری مدرن
درباره هانده ارچل

هانده ارچل بعد از بازی در سریال‌ تو درم را بزن، در مصاحبه‌ای گفته بود که قصد دارد برای افزایش توانایی‌هایش در بازیگری به نیویورک برود. او در اینستاگرام خود تصاویر بسیاری را منتشر کرد که نشان از حضور او در این شهر مدرن با تکنولوژی پیشرفته بود.

نظر خود را در رابطه با لوکیشن این عکس در بخش کامنت به اشتراک بگذارید.

درباره هانده ارچل

هانده ارچل بازیگر زن جوان ترک است، که با بازی در سریال “دختران آفتاب”، وارد حرفه بازیگری شد. سپس با ایفای نقش “حیات” در سریال “عشق حرف حالیش نمیشه” به شهرت رسید. آخرین سریالی که در آن حضور داشت،‌ سریال “تو در خانه‌ام را بزن” است.

هانده علاوه بر بازیگری مدل نیز می‌باشد. او در بسیاری از تبلیغات حضور داشته است. کاهش و ایجاد تناسب وزنی هانده، در افزایش زیبایی و شهرت او تاثیر بسیاری داشت. یکی از پرطرفدارترین صفحه‌های اینستاگرام ترکیه متعلق به هانده است. او حدود 30 میلیون دنبال‌کننده دارد.

پدرش اهل ترکیه و مادرش آلمانی است. هانده پس از کسب عنوان دختر شایسته ترکیه در سال ۲۰۱۲ و هم‌زمان با بازی در سریال چکاوک، وارد حرفه مدلینگ شد. او در سالی که گذشت عنوان زیباترین زن مسلمان را دریافت کرد.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر