فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

چت بات ChatGPT در آزمون MBA با بالاترین نمره قبول شد!

چت بات ChatGPT در آزمون MBA یک رکورد دیگر برجای گذاشت. مطمئناً درحال حاضر چت‌بات ChatGPT را باید بهترین چت‌‌بات هوش مصنوعی جهان بنامیم.

چت بات ChatGPT در آزمون MBA با بالاترین نمره قبول شد. چت بات ChatGPT در چندوقت اخیر در صدر لیست اخبار تکنولوژی قرار گرفته است به‌طوری که بسیاری از شرکت‌های فناوری بزرگ مانند مایکروسافت نیز به‌صورت عمده در این چت‌بات مبنی‌بر هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری کرده‌اند. بسیاری از مردم نیز براین عقیده هستند که چت‌بات‌ها و بویژه ChatGPT قادر هستند جهان را دگرگون سازند. با جزئیات کامل خبر همراه ما باشید.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: گوگل اسپارو به عنوان رقیب مستقیم ChatGPT عرضه خواهد شد

چت بات ChatGPT در آزمون MBA اول شد

وقتی هوش مصنوعی ChatGPT ارائه شد، بسیاری از مردم به‌این فکر کردند که این ربات چت می‌تواند جهان را تغییر دهد. البته نگرانی‌های بسیار زیادی در مورد نحوه کارکرد او و اینکه آیا کپی رایت را رعایت می‌کند یا خیر هم وجود دارد. اما از آن مهم‌تر، معلمین مدارس متوسطه خیلی نگران این هستند که دانش آموزان بخواهند با استفاده از این ربات، در انجام تکالیف خود تقلب کنند.

اما ظاهراً اوضاع خیلی پیچیده‌تر از این حرف‌هاست. چند روز قبل، یک پروفسور از دانشکده بازرگانی دانشگاه وارتون پنسیلوانیا به‌نام کریستین ترویش، در توییتی خبر داده که:

هوش مصنوعی ChatGPT موفق به گذراندن آزمون MBA با نمره‌ای بالا شده است.

چت بات ChatGPT در آزمون MBA اول شد

این پروفسور در توضیح عملکرد ربات چت جی پی تی در امتحان MBA اینگونه می‌گوید:

  • این چت بات در پاسخ به سوالات مدیریت عملیات پایه و فرآیند تجزیه و تحلیل استاد است. نه تنها پاسخ‌هایی که داده دست بوده، بلکه می‌تواند در مورد آن‌ها توضیح هم دهد.
  • این ربات گاهی در محاسبات ساده مرتکب اشتباهاتی می‌شود.
  • نسخه فعلی آن نمی‌تواند به سوالات پیچیده‌تر فرآیند تحلیل و بررسی پاسخ دهد.
  • چت جی‌پی‌تی برای در سوالات چندگزینه‌ای خوب است. در برخی از موارد نتوانست راه حل درست را انتخاب کند و پس از دریافت راهنمایی از یک انسان، پاسخ خودش را اصلاح کرد.

مارک کوبان، کارآفرین میلیاردر می‌گوید که این چت بات در مراحل اولیه خودش است. حالا تصور کنید که چند نسل بعد آن چقدر پیشرفته خواهد بود! ما هم با او موافقیم. در حال حاضر شاهد نخستین تلاش‌های هوش مصنوعی در این زمینه هستیم. بنابراین در آینده آن می‌تواند بالغ‌تر شود، نکات بیشتری را یاد بگیرد و زندگی بشر را برای همیشه تغییر دهد.

  بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره امتیاز چت بات ChatGPT در آزمون MBA چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر