فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401 [+ساعت پخش]

پخش زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401 بازی هفته بیست و سوم لالیگا اسپانیا را می‌توانید از طریق وبسایت تکراتو قسمت پخش زنده تماشا نمایید.

دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در حالی از ساعت 21 به وقت ایران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم می‌روند که برای زنده نگه داشتن امیدهای قهرمانی در لالیگا نیاز مبرم به پیروزی در این بازی دارند. برای دیدن پخش زنده فوتبال رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401 با ما باشید.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

پخش زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401

تیم رئال مادرید در لیگ اسپانیا امید زیادی به قهرمانی ندارد. در حال حاضر، آنها با بارسلونا صدرنشین 8 امتیاز اختلاف دارند و بعید به نظر می‌رسد، ژاوی و تیمش به این سادگی‌ها امتیاز از دست بدهند. تیم رئال مادرید در 5 بازی آخر خود همه امتیازهای ممکن را تصاحب کرده است.

پخش زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401
پخش زنده بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401 / پخش زنده فوتبال رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401 / پخش مستقیم بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401 / پخش آنلاین بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند بهمن 1401 / ساعت پخش بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401 / ساعت شروع بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401 / پخش زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401

در طرف مقابل، سیمئونه و تیمش همچون فصول گذشته در تعقیب رئال و بارسلوناست. آنها نه آنقدر توان دارند که قهرمانی از چنگال این دو تیم در بیاورند و نه آنقدر ضعیف هستند که اذیتشان نکند. تیم اتلتیکومادرید در 5 بازی اخر خود 3 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست (مقابل رئال مادرید) را تجربه کرده است.

پخش زنده بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401 را می‌توانید از طریق سایت تکراتو و کلیک بر روی لینک زیر تماشا نموده و از آن لذت ببرید:

پخش زنده بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال نمایید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر