فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

توصیه مسیرهای جذاب برای رانندگی توسط هوش مصنوعی پورشه

پورشه تصمیم دارد با هوش مصنوعی توصیه مسیرهای جذاب برای رانندگی در خودورهای ساخت خود را آغاز کند.

توصیه مسیرهای جذاب برای رانندگی توسط شرکت مطرح پورشه بوسیله هوش مصنوعی یک امکان بسیار جذاب است که دارندگان خودروهای این شرکت می‌توانند از آن استفاده کنند. پورشه بدین‌منظور یک اپلیکیشن اختصاصی به‌نام ROADS by Porsche توسعه داده که بهترین و زیباترین مسیرهای سفر را در اختیار رانندگان قرار می‌دهد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: صندلی گیمینگ پورشه رسما معرفی شد

توصیه مسیرهای جذاب برای رانندگی توسط شرکت پورشه ممکن شد

محصولات پورشه از نظر هندلینگ و لذت رانندگی همواره جزو بهترین‌ها هستند. به همین خاطر افرادی که دوست دارند هیجان رانندگی را تجربه کنند، به سراغ محصولی از این کمپانی مشهور آلمانی می‌روند. این شرکت در یک اقدام جالب، حالا با کمک هوش مصنوعی و از طریق اپلیکیشن اختصاصی ROADS by Porsche، بهترین جاده‌ها را برای تجربه یک رانندگی ناب، به مالکین محصولات خود معرفی می‌کند.

با قابلیت جدید این اپلیکیشن اختصاصی پورشه، رانندگان می‌توانند تنها با چند کلیک جاده رؤیایی خود را پیدا کنند. کمپانی آلمانی تأکید دارد عملکرد این قابلیت با امکانات اپلیکیشنی مثل گوگل مپس بسیار متفاوت است؛ در اپلیکیشن‌های مسیریاب معمولاً کوتاه‌ترین مسیر بین مبدأ و مقصد به راننده پیشنهاد می‌شود، اما اپلیکیشن اختصاصی پورشه تعداد پیچ‌‌وخم، سربالایی و سرازیری و جذابیت جاده را معیار انتخاب مسیر قرار می‌دهد.

توصیه مسیرهای جذاب برای رانندگی توسط شرکت پورشه ممکن شد

«روبرت آدر»، مدیر ارشد دپارتمان بازاریابی پورشه، در رابطه با عملکرد این اپلیکیشن اظهار کرده است:

«هوش مصنوعی براساس پارامترهایی مثل پیچ‌وخم، توپوگرافی، مناظر طبیعی و سایر فاکتورهای مرتبط با هیجان، مسیری مناسب را انتخاب می‌کند. از همان نقطه شروع حرکت، کاربر می‌تواند یک مسیر جذاب را برای رانندگی و بازگشت به نقطه مبدأ و یا رسیدن به مقصد برنامه‌ریزی کند؛ اهمیتی ندارد که کاربر کجای جهان باشد.»

پس از انتخاب مسیر توسط راننده، بلافاصله می‌توان آن را روی نمایشگر سیستم اینفوتینمنت مشاهده کرد. این امر منحصر به محصولات پورشه نیست و هر مدلی که از اپل کارپلی پشتیبانی کند، قابلیت آن را خواهد داشت. نکته جالب اینکه امکان ذخیره‌سازی، به‌ اشتراک‌گذاری و امتیازدهی به مسیر از طریق اپلیکیشن پورشه وجود دارد!

توصیه مسیرهای جذاب برای رانندگی توسط شرکت پورشه ممکن شد

پورشه مسیریابی همراه با هیجان را اولویت اصلی تیم توسعه این قابلیت عنوان کرده است. این قابلیت بر مبنای مناطق جغرافیایی، تنظیمات متفاوتی دارد و می‌تواند مسیرها را براساس فاکتور محبوبیت نیز به رانندگان پیشنهاد دهد.

شایان ذکر است اپلیکیشن ROADS by Porsche فقط پارامترهایی مثل پیچ‌وخم یا توپوگرافی را معیاری برای انتخاب مسیر قرار نمی‌دهد؛ چنانچه فردی به مراکز تفریحی و نقاط سیاحتی و گردشگری علاقه‌مند باشد، می‌تواند با انتخاب گزینه مربوطه، این فاکتور را نیز لحاظ کند. حتی اگر در طول مسیر چنین نقاطی موجود نباشند، اپلیکیشن قادر است مناطق اطراف را برای پیداکردن مواردی مشابه اسکن کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره توصیه مسیرهای جذاب برای رانندگی توسط پورشه چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر