فرادرس


همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پرداخت سود به سپرده ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در یک ویدئوی ارسالی از پرداخت سود به سپرده ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی خبر داد.

وی عنوان کرد برای ثبت‌نام در طرح فروش خودروهای وارداتی متقاضیان باید مبلغ 500 میلیون تومان تحت‌حساب وکالتی در یکی از بانک‌های طرف قرارداد بلوکه کنند که این مبلغ شامل سود کوتاه‌مدت خواهد شد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: از نظر شرع، معامله خودروهای وارداتی بدون اعلام قیمت باطل است!

پرداخت سود به سپرده ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی

امید قالیباف در ویدئویی ارسالی، ضمن اشاره به اسامی ۲۲ بانک طرف قرارداد وزارت صمت که متقاضیان طرح فروش خودروهای وارداتی می‌توانند مبلغ ۵٠٠ میلیون تومان خود را در آن واریز و مسدود کنند، اظهار کرد: «بانک‌ها بایستی سود کوتاه مدت به این سپرده‌ها تخصیص دهند.»

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، تاکید کرد:

چنانچه متقاضیان از بانکی که برای فرآیند ثبت‌نام خودروهای وارداتی (تعریف حساب وکالتی و واریز وجه مذکور) راضی نباشند، می‌توانند به راحتی بانک خود را تغییر دهند.

پرداخت سود به سپرده ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی

گفتنی است، متقاضیان می‌توانند از طریق بانک‌های ملت، تجارت، رسالت، ملی، صادرات، سپه، اقتصاد نوین، آینده، پست بانک، توسعه تعاون، دی، رفاه کارگران، سینا، صنعت و معدن، اعتباری ملل، پارسیان، شهر، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، قرض‌الحسنه مهر ایرانیان و بانک سرمایه برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه علی‌الحساب ۵٠٠ میلیون تومان برای ثبت‌نام در طرح فروش خودروهای وارداتی از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اقدام کنند.

گفتنی است که با احتساب امروز (چهارشنبه) متقاضیان خودروهای خارجی که از دی ماه امسال وارد کشور شده‌اند، دو روز (تا روز پنجشنبه ١١ اسفند ماه) فرصت دارند که ثبت‌نام خود را از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس http://saleauto.ir انجام دهند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص پرداخت سود به سپرده ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر