فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

بازیگر زن جذاب و زیبای ترک خوشبختی را چگونه تعریف می‌کند؟

هانده ارچل (Hande Ercel) از زیباترین بازیگران ترکیه است که طرفداران بسیاری در ایران نیز دارد. خوشبختی از نظر هانده ارچل چیست؟

خوشبختی از نظر هانده ارچل

معنی اسم هانده ارچل چیست؟ کلمه هانده که نام این بازیگر است، به معنای لبخند می‌باشد. لبخند هانده ارچل یکی از زیباترین لبخندها است که به همین سبب شرکت‌های تبلیغاتی بسیاری تمایل به حضور هانده ارچل در تبلیغات آن‌ها داشته‌اند. تعریف خوشبختی از زبان هانده ارچل چیست؟

بیشتر بخوانید:

حقایق پنهان و اخبار مرتبط با هانده ارچل و دوست پسر او

جزئیات سریال جدید بوراک دنیز و هانده ارچل

خوشبختی از نظر هانده ارچل
تعریف خوشبختی از زبان هانده ارچل

کلید خوشبختی از دید هانده ارچل :

نام افراد روی زندگی و شخصیت‌شان اثر گذار است. من عقیده دارم که لبخند راه حل کلیدی خوشبختی در زندگی است و هر دری را باز می‌‌کند؛ همچنین علامت اعتماد بنفس است‌. فرقی ندارد که چه اتفاقی می‌‌افتد؛ چیزی را پیدا کنید که باعث شود در هر لحظه لبخند به لبتان بیاورد.

هانده گاهی اوقات عقاید خرافه‌ای هم دارد. عقیده دارد که اگر آرزویی را چند بار تکرار کند، احتمال تحققش افزایش پیدا می‌کند. رفتاری که خیلی از آن متنفر است، این است که بعضی از مردم در رستوران با خدمتکارها خیلی بد رفتار می‌‌کنند و او نمی‌‌تواند این شرایط را تحمل کند.

حضور جنجالی بوراک دنیز در فشن شو Valentino ویژه هفته مد پاریس

این بازیگر عقیده دارد که اینستاگرام ابزاری برای ارتباط با کل دنیا است و به مردم اجازه می‌دهد تا او را همان طور که هست؛ ببینند و خودش هم عقیده دارد که بازیگران در اینستاگرام باید چهره واقعی‌شان را نشان دهند. البته گاهی اوقات نسبت به پست‌هایی که به اشتراک می‌گذارد، شک کرده و آن‌ها را پاک می‌‌کند. به همین دلیل گاهی اوقات اینستاگرام را خطرناک می‌داند.

تعریف خوشبختی از زبان هانده ارچل
کلید خوشبختی از دید هانده ارچل

بیشتر بخوانید:

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر