فرادرس


مقداد آی تی
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

پخش زنده بسکتبال NBA امشب 29 اسفند 1401

پخش زنده بسکتبال NBA امشب 29 اسفند 1401 را از بخش پخش زنده وب سایت تکراتو تماشا کنید. برای تماشای رقابت‌های امروز با ما باشید.

رقابت‌های بسکتبال NBA در فصل جدید خود آغاز شده و در شرایطی که گلدن استیت قهرمان فصل گذشته اصلا وضع خوبی ندارد، دیگر تیم‌ها و ستارگان مطرح مانند لوکا دانچیچ با دالاس موریکس، جیسون تیتوم با بوستون سلیتک، جوئل امبید با فیلادلفیا و حتی نیکو یوکیچ با دنور ناگتش وضعیت خوبی دارند.

امشب در این رقابت‌ها یک بازی حساس و مهم برگزار می‌شود. برای تماشای پخش زنده بسکتبال NBA امشب 29 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقات از لینک‌های مربوط استفاده کنید:

پخش زنده بسکتبال لس آنجلس لیکرز و اورلاندو 29 اسفند 1401

پخش زنده بسکتبال NBA امشب 29 اسفند 1401

پخش زنده بسکتبال NBA امشب 29 اسفند 1401
پخش زنده بسکتبال NBA امشب 29 اسفند 1401 / پخش زنده بسکتبال NBA امروز 29 اسفند / پخش زنده nba امشب 29 اسفند 1401 /

اتحادیه ملی بسکتبال به مدیریت مل گیبسون (National Basketball Association)؛ ان‌بی‌ای (NBA)، لیگ حرفه‌ای بسکتبال بزرگسالان آمریکا و معتبرترین لیگ بسکتبال جهان است. این لیگ در شهر نیویورک در تاریخ ۶ ژوئن ۱۹۴۶ به عنوان انجمن بسکتبال آمریکا (BAA) تأسیس شد؛ تا اینکه در تاریخ ۳ اوت ۱۹۴۹، پس از ادغام با لیگ بسکتبال ملی (NBL) نام اتحادیهٔ ملی بسکتبال را به خود گرفت.

این لیگ در دو کنفرانس (همایش) شرق و غرب برگزار می‌شود. (NBA) در حال حاضر با شرکت ۲۹ تیم از آمریکا و یک تیم از کانادا برگزار می‌شود.

ابتدا هر تیم با 4 تیم دیگر منطقه خود 4 بازی و سپس 4 بازی با 6 تیم دیگر از کنفرانس خود انجام می‌دهد، و سپس 3 بازی با 4 تیم باقی‌مانده کنفرانس انجام می‌دهد (در مجموع 52 بازی) . پس از انجام مسابقات با تمام تیم های کنفرانس ، هر تیم با تمامی تیم های کنفرانس دیگر 2 بازی انجام می دهد (30 بازی).

با انجام کامل این 82 بازی در هر کنفرانس از 15 تیم موجود 8 تیم وارد مرحله پلی آف شده تا برای قهرمانی رقابت کنند . نحوه تعیین تیم ها هم به این صورت است که تیم اول کنفرانس با تیم هشتم ، تیم دوم با تیم هفتم و … مسابقه می دهد و در کنفرانس مقابل نیز همین ساختار انجام می شود .

نحوه صعود در مرحله پلی آف به این صورت است که بین دو تیم اولین تیمی که به 4 برد برسد به مرحله بعدی صعود می‌کند و در نهایت قهرمانان هر کنفرانس مشخص شده و آنها نیز به همین صورت (4 برد از 7 بازی) با همدیگر مسابقه می‌دهند تا قهرمان nba مشخص شود. برای تماشای پخش زنده بسکتبال nba در ساعت شروع مسابقات از لینک‌های مربوطه در بخش ابتدایی متن استفاده کنید.

پخش زنده سایر بازی‌های امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال نمایید.

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر