تیم ایر: سامانه خرید و فروش آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل اعلام کرد

فروش بلیط ارزان تور استانبول و بالی آغاز شد

تور استانبول و بالی یکی از به یادماندنی و جذاب‌ترین سفرها برای خانواده‌های ایرانی به ویژه در فصل گردشگری تابستان است که مجموعه تیم ایر فروش ویژه خود را برای علاقه مندان سفر به این دو شهر برای مدت محدود آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تیم ایر، سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزور هتل، فروش ویژه تور استانبول و تور بالی از این هفته آغاز شده است.

تور استانبول یکی از پرطرفدارین تورها در بین خانواده‌های ایرانی است. استانبول یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین شهر ترکیه است که سالیانه هزاران نفر از جاذبه‌های گردشگری و جاهای دیدنی آن بازدید می‌کنند و عملا سومین شهر توریستی جهان بشمار می‌رود.

از جاذبه‌های گردشگری این شهر می‌توان به مسجد ایاصوفیه، قصرتوپکاپی، برج گالاتا، تنگه بسفر، حمام ترکی، خیابان گردی، کشتی سواری، پارک ویالند، رقص سماع دراویش، میدان تکسیم، رستوران‌های فوق العاده جذاب و غیره اشاره کرد که هر ساله هزاران مسافر را به سمت خود جذب می‌کند.

تیم ایر سامانه فروش و نمایش بلیط هواپیما است که امکاناتی از جمله خرید آنلاین و صدور بلیط در کلیه مسیرها، رزرو هتل‌ها و تورهای داخلی و خارجی، خدمات آنلاین گردشگری، فروش آنلاین خطوط هوایی را دارند.

تیم ایر با هدف ارائه خدمات نوین در صنعت گردشگری، سیستم فروش پرواز و بلیط چارتری، راه اندازی شده است. این سامانه از سال 97 راه اندازی شده و هم اکنون تبدیل به یکی از جامع‌ترین سامانه‌های حوزه خرید و نمایش بلیط  هواپیما و رزرو هتل در کشور شده است.

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تور ارزان استانبول به سایت تیم ایر به آدرس teamairways.ir یا اینستاگرام و تلگرام این شرکت به آدرس t.me/teamair4u مراجعه کنند.

منبع: تیم ایر


انتشار محتوا:اخبار رسمی