گوشی هوشمند Huawei Y7p که در دسته گوشی‌های هوشمند میان‌رده قرار می‌گیرد، از دوربین سه‌گانه در پشت و یک دوربین سلفی پانچ در جلو استفاده می‌کند. ترکیبی که به دلیل استفاده از هوش مصنوعی، محصول جدید هوآوی را به گزینه‌ای مطلوب و خوش‌قیمت برای مشتاقان عکاسی تبدیل کرده است.

سرویس‌های موبایلی هوآوی یا HMS تلاشی قابل توجه برای ایجاد اکوسیستمی جدید از اپلیکیشن‌ها، سرویس‌های ابری و انجمن‌های متشکل از توسعه‌دهندگان به حساب می‌آید. تلاشی که هدف آن ایجاد تجربه متفاوت و باکیفیت برای کاربران است.

ساعت هوشمند Huawei Watch GT 2e به عنوان ساعت هوشمند جدید هوآوی با قابلیت‌های مختلفی که با تمرکز روی رهگیری وضعیت تناسب اندام و سلامت کاربر توسعه یافته، می‌تواند بهترین همراه شما در شرایطی باشد که مجبور به ماندن در منزل هستید.

در ادامه متن مصاحبه با فراز قورچیان آمده است که در آن به پرسش‌های شخصی و تخصصی در رابطه با شغل و زندگی خود پرداخته است. مطالبی که در این مصاحبه مورد بررسی قرار گرفته، عبارت است از؛ مشخصات فردی، چگونگی شکل گیری گروه آموزشی من حقیقی، عنوان آموزه‌ها و دوره‌ها و... .

گوشی Huawei Y7p به عنوان میان‌رده جدید هوآوی به زودی وارد بازار ایران می‌شود. این محصول با توجه به قیمت خود، مشخصات قابل توجهی دارد و می‌تواند تبدیل به یکی از مدل‌های پر فروش‌ بازار شود.

فروشگاه اینترنتی هوشمند 19 کالا، گوشی موبایل را زیر قیمت بازار به فروش می‌رساند

گوشی موبایل با گارانتی 19 ماهه، رجیستر شده فقط با کد ملی یکتا با ارزانترین قیمت جهت همدلی با مصرف کنندگان توسط فروشگاه اینترنتی هوشمند 19کالا به مدت محدود ارائه می‌شود.

بررسی فناوری‌های باتری و شارژ در Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro از فناوری‌های متفاوتی در زمینه باتری و شارژ آن استفاده می‌کند تا تجربه لذت‌بخش‌تری را برای کاربران این گوشی پرچمدار هوآوی مهیا کند.

با وجود محبوبیت قارچ گانودرما در طب شرقی، مطالعات انسانی در مورد اثرات این قارچ محدود است. برای اطلاعات بیشتر در مورد فواید احتمالی قارچ گانودرما و همچنین در مورد عوارض و خطرات جانبی، این مطلب را بخوانید.

تماس تلفنی مهم ترین موضوع برای شرکت ها در دورکاری است.شرکت ها با داشتن مرکز تماس تحت ویپ می توانند تمامی تماس های مجموعه خود را در هنگام دورکاری از طریق شبکه به تلفن همراه و یا تلفن منزل کارمندان انتقال داده و به این صورت با پاسخگویی تلفن از موبایل و یا پاسخگویی تلفن از منزل تماس ها را مدیریت کنند.

نگاهی به بزرگ ترین بازارهای کشاورزی ایران

سال گذشته با رشد 8 درصدی بخش کشاورزی پتانسیل صادرات محصولات کشاورزی نیز افزایش چشمگیری داشته و امیدها به جهش تولید و صادرات محصولات کشاورزی بسیار بالا رفته است. بازارهای بزرگی مانند بازار خرما، پسته، زعفران و انواع میوه و صیفی جات ایرانی آماده حضور بیش از پیش در بازارهای منطقه‌ای و جهانی هستند.

انتشار محتوا: اخبار رسمی