از محصول تازه صنایع لاستیکی سهند رونمایی شد

برای اولین بار در ایران، صنایع لاستیکی سهند (سهامی عام) از تسمه نقاله فوق سنگین با طول بیش از یک کیلومتر در شهرک صنعتی اشتهارد رونمایی کرد.

فروشگاه اینترنتی فیزا عرضه کننده فعال در عرصه لباس شنای کشور، مایو اسلامی را با امکان پوشش مطابق با معیار ایرانی اسلامی برای زنان محجبه ایرانی از تابستان سال 95 روانه بازار کرد.

شروع حراجی Black Friday «الو» درایران، همزمان با دیگرکشورها

روز بلک فرایدی سال 95، در فروشگاه اینترنتی الو به مدت هشت روز در آذرماه برگزار می شود که طی این مدت می توانید شاهد ارائه کالاهایی با تخفیف های تا 90 درصد باشید.

در حاشیه نمایشگاه مطبوعات با تفاهم اخباررسمی و «هیراد» رخ می دهد

طبق قرارداد همکاری بین اخباررسمی و شرکت پوشاک مردانه هیراد، خبرنگاران می توانند از تخفیف های این شرکت در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی استفاده کنند.

برای نخستین بار و با تخفیف 5 تا 85 درصدی، درایران رخ می‌دهد

برای نخستین بار در ایران، شهروندان ایرانی می توانند در مناسبت Black Friday ( بلک فرایدی ) که مخصوص ارائه تخفیف های خوب فروشگاه های بین المللی است شرکت کنند و با پرداخت ریالی، 5 تا 85درصد تخفیف بین المللی را دریافت کنند.

استعلام کالای قانونی از مرجع رسمی

با توجه به شروع واردات رسمی گوشی های آیفون 7 در بازار ایران، امکان استعلام گیری برای تشخیص قانونی بودن این کالا برای مشتریان فراهم شد.

دوره جدید و رایگان «آواتک» برای کسب و کارهای جوان برگزار می شود

شتاب دهنده آواتک که به صورت تخصصی روی شتابدهی شرکت های نوپای حوزه تکنولوژی متمرکز است، به تازگی دوره جدیدی را به نام «آواکمپ» راه‌اندازی کرده تا کسب و کارهای نوپا سرعت رشد خود را به حداکثر برسانند.

10رایحه پاییزی محبوب را بشناسید

با شروع پاییز زاویه تابش خورشید تغییر کرده و باید با عطر های خنک و فِرش خداحافظی کرده و رایحه های گرم‌تر انتخاب کنیم. خنک، تازه، سرد، آبدار، مرکباتی و ... یا گرم، سنگین، دودی، چرمی و ... عناوین تابستانی و زمستانی هستند اما پروسه ی انتخاب عطر بهار و پاییز فرمول و قانون مشخص ندارد تا انتخاب سخت شود.

کافه بازار معرفی کرد

جستجو برای یافتن یک خانه جدید امری وقت‌گیر و استرس‌زاست اما با گسترش فضای مجازی و همه‌گیر شدن آن، بازار املاک کشور نیز از این قضیه مستثنا نبوده و راه خود را به فضای فناوری اطلاعات باز کرده است.

ثبت نام «مسابقات ملی فن‌آورد» با هدف ارتباط صنعت و دانشگاه آغاز شد

سومین دوره مسابقات ملی مهارت‌سنجی فن‌آورد، با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان و پارک فناوری پردیس با هدف معرفی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مستعد به صنایع از سوی دانشگاه شریف برگزار خواهد شد.

پنجمین « وبینار» برند با موضوع «ابزارهای نگارگری برند»

برگزاری «وبینار»ها راهکاری است تا استفاده بهینه کسانی شود که به دلیل بعد مسافت، توانایی حضور در کلاس های برند سازی را نداشته اند اما با این امکان تازه، تمام افراد با حداقل امکانات می‎توانند از سلسله برنامه ها بهره ببرند.

همزمان با نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، «ایران اپس» به روز شد

بزرگ ترین مارکت اندروید ایرانی با بیش از 150 هزار بازی و اپلیکیشن موبایل، برنامه ویژه ای برای معرفی بازی های دیتا دار و نیز بازی های VR در نمایشگاه رسانه های دیجیتال 95ارائه داد.

نویسندگان، بدون نیاز به هیچ ارگانی کسب درآمد می‌کنند

خرید کم کتاب،سیاست‌های انتشارات، مشکلات فرهنگی موجود و هزاران دلیل دیگر باعث می‌شود، نویسنده مجبور به کارهایی به دور از علاقه شخصی خود شود و اندک زمانی را صرف نوشتن و توانایی اصلی خود کند. اما به تازگی اتفاقی رخ داده که برای تمامی نویسندگان و حتی علاقه‌مندان به نویسندگی اتفاقی نوید بخش خواهد بود.

معرفی برترین پروژه های اجرا شده مدیریتی دنیا توسط ICMCI

مراسم معرفی برترین پروژه های اجرا شده مدیریتی دنیا، بیستم اکتبر در شهر تورنتو کشور کانادا و با حضور نمایندگان 54 کشور برگزار و پروژه معرفی شده از طرف انجمن مشاوران مدیریت ایران توانست مقام پنجم دنیا را از آن خود کند.

در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال صورت گرفت

دستیار مترجم ترجمیار به عنوان نخستین دستیار مترجم بومی که امکان تعامل هوشمند با مترجم و سامانه ترجمه ماشینی را فراهم کرده در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجتال رونمایی شد.

مزایا ومعایب باد نیتروژن در لاستیک خودرو را بدانید

چندی است که استفاده از نیتروژن، به عنوان باد لاستیک خودرو مورد توجه قرار گرفته است؛ حال آنکه عمده کاربرد این نوع باد، در گذشته در لاستیک خودروهای نظامی،خودروهای مسابقه‌ای بود .

انتشار محتوا: اخبار رسمی