10رایحه پاییزی محبوب را بشناسید

با شروع پاییز زاویه تابش خورشید تغییر کرده و باید با عطر های خنک و فِرش خداحافظی کرده و رایحه های گرم‌تر انتخاب کنیم. خنک، تازه، سرد، آبدار، مرکباتی و ... یا گرم، سنگین، دودی، چرمی و ... عناوین تابستانی و زمستانی هستند اما پروسه ی انتخاب عطر بهار و پاییز فرمول و قانون مشخص ندارد تا انتخاب سخت شود.

کافه بازار معرفی کرد

جستجو برای یافتن یک خانه جدید امری وقت‌گیر و استرس‌زاست اما با گسترش فضای مجازی و همه‌گیر شدن آن، بازار املاک کشور نیز از این قضیه مستثنا نبوده و راه خود را به فضای فناوری اطلاعات باز کرده است.

ثبت نام «مسابقات ملی فن‌آورد» با هدف ارتباط صنعت و دانشگاه آغاز شد

سومین دوره مسابقات ملی مهارت‌سنجی فن‌آورد، با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان و پارک فناوری پردیس با هدف معرفی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مستعد به صنایع از سوی دانشگاه شریف برگزار خواهد شد.

پنجمین « وبینار» برند با موضوع «ابزارهای نگارگری برند»

برگزاری «وبینار»ها راهکاری است تا استفاده بهینه کسانی شود که به دلیل بعد مسافت، توانایی حضور در کلاس های برند سازی را نداشته اند اما با این امکان تازه، تمام افراد با حداقل امکانات می‎توانند از سلسله برنامه ها بهره ببرند.

همزمان با نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال، «ایران اپس» به روز شد

بزرگ ترین مارکت اندروید ایرانی با بیش از 150 هزار بازی و اپلیکیشن موبایل، برنامه ویژه ای برای معرفی بازی های دیتا دار و نیز بازی های VR در نمایشگاه رسانه های دیجیتال 95ارائه داد.

نویسندگان، بدون نیاز به هیچ ارگانی کسب درآمد می‌کنند

خرید کم کتاب،سیاست‌های انتشارات، مشکلات فرهنگی موجود و هزاران دلیل دیگر باعث می‌شود، نویسنده مجبور به کارهایی به دور از علاقه شخصی خود شود و اندک زمانی را صرف نوشتن و توانایی اصلی خود کند. اما به تازگی اتفاقی رخ داده که برای تمامی نویسندگان و حتی علاقه‌مندان به نویسندگی اتفاقی نوید بخش خواهد بود.

معرفی برترین پروژه های اجرا شده مدیریتی دنیا توسط ICMCI

مراسم معرفی برترین پروژه های اجرا شده مدیریتی دنیا، بیستم اکتبر در شهر تورنتو کشور کانادا و با حضور نمایندگان 54 کشور برگزار و پروژه معرفی شده از طرف انجمن مشاوران مدیریت ایران توانست مقام پنجم دنیا را از آن خود کند.

در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال صورت گرفت

دستیار مترجم ترجمیار به عنوان نخستین دستیار مترجم بومی که امکان تعامل هوشمند با مترجم و سامانه ترجمه ماشینی را فراهم کرده در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجتال رونمایی شد.

مزایا ومعایب باد نیتروژن در لاستیک خودرو را بدانید

چندی است که استفاده از نیتروژن، به عنوان باد لاستیک خودرو مورد توجه قرار گرفته است؛ حال آنکه عمده کاربرد این نوع باد، در گذشته در لاستیک خودروهای نظامی،خودروهای مسابقه‌ای بود .

از سوم تا هفتم آبان در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود

فرانش به عنوان یکی از شرکت‌های آموزش ویدیویی آنلاین برای نخستین بار در دهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال تهران که از سوم تا هفتم آبان ماه سال جاری در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود، حضور خواهد داشت.

آمارها از تاثیرگذاری همزمان تبلیغات آنلاین و آفلاین بر مشتری خبر می دهد

نتایج بررسی های آماری از فروش و روش های بازاریابی نشان می‌دهد که نرخ فروش یک کالا از طریق فضای آنلاین وتبلیغات تلویزیونی، 16درصد بالاتر از دیگر روش‌های فروش برای شرکت‌ها مفیدبوده است.

در دیدار نخبگان با مقام معظم رهبری عنوان شد

مصوبه ای که در اواخر دولت دهم توسط مدیران همان دولت به دست فراموشی سپرده شده بود طی این دیدار از اذهان عبور کرده و پرسش را ایجاد می کند که شاید در این دوره مدیریتی بنیاد ملی نخبگان بتوان آن مصوبه را اجرایی کرد.

سفیر مانیز سفر خود را آغاز کرد

مسعود نیکو از موزه صلح تهران تا موزه صلح حلبچه را رکاب می زند تا پیام مانیز " هنوز در جنگیم، نه با دیگری، با خودمان؛ هنوز کشته می دهیم، نه با گلوله، با پلاستیک! کیف های پارچه ای سفید خود را به نشانه صلح بالا بگیرید"را به همگان برساند.

باید از مردم این درخواست را کرد که با نخریدن کالاهای بدون گارانتی و گارانتی های غیر معتبر، فرهنگ عمومی بازار را تغییر دهند و برای خرید های خود ضمانتی واقعی فراهم کنند.چرا که تمایل عمومی به کالاهای بدون گارانتی و قاچاق زنگ خطری است که مدتهاست در بازار IT و تلفن همراه به صدا درآمده است.

طعم دلنشین خدمات پس از فروش به معنای واقعی

بخشی از عدم اعتماد در حوزه گارانتی به دلیل ناآگاهی خریداران از شرایط یک گارانتی (از نظر قانونی) است که باعث شده برخی از مشتریان دچار این تصور شوند که با داشتن یک گارانتی، شرکت باید همه مشکلات پیش آمده را حل کند.

«باگت»برای بهداشت وسلامت غذا ودر قالب تفاهم 3 جانبه آغاز کرد

تست اولیه مواد غذایی برخی تامین کننده‌های معتبر مواد غذایی در یک رستوران زنجیره ای نشان داد که برخی مجموعه ها با وجود دارا بودن تاییدیه‌های بهداشتی به ظاهر معتبر، نمی‌توانند تست میکروب شناسی را با موفقیت بگذرانند.

در دانشگاه هنر برگزار می شود

اولین تورنومنت شتابدهی معماری در ایران با نام «Let’s talk»با هدف تسهیل ورود دانشجویان و علاقه مندان به بازار کار و ترویج فرهنگ کارآفرینی، پاییز 95 در دانشگاه هنر برگزار می شود.

انتشار محتوا: اخبار رسمی