میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید

تکنولوژی صوتی الکسای آمازون اکنون برای همگان در دسترس است

 • آمازون اعلام کرده است که فن آوری صدای الکسای آن ها که خدمات سیستم کنترل اکوی جادویی و بلندگوی استوانه ای شکل این شرکت را ارائه می دهد، اکنون در دسترس توسعه دهندگان شخص ثالث قرار داده شده، که به آن ها اجازه می دهد این تکنولوژی را داخل محصولات خودشان به صورت رایگان ادغام کنند.

  آمازون اعلام کرده است که فن آوری صدای الکسای آن ها که خدمات سیستم کنترل اکوی جادویی و بلندگوی استوانه ای شکل این شرکت را ارائه می دهد، اکنون در دسترس توسعه دهندگان شخص ثالث قرار داده شده، که به آن ها اجازه می دهد این تکنولوژی را داخل محصولات خودشان به صورت رایگان ادغام کنند.

  آمازون فن آوری الکسای خود را در درون خدمات صوتی الکسا (Alexa Voice Service) دسته بندی کرده است، که شامل رابط های برنامه کاربردی، خدمات شهری، کد نمونه، و اسناد پشتیبانی می باشد که به توسعه دهندگان ابزاری را ارائه می دهد که برای ادغام این خدمات در نرم افزار و یا دستگاه نیاز دارند.

  خدمات صدای الکسا در حال حاضر فقط یک پیش نمایش برای توسعه دهندگان است، اما آمازون می گوید توسعه دهندگان می توانند آن را به راحتی در محصولاتشان ادغام کنند. ظاهرا برای انجام این کار هیچ تجربه ای با تشخیص صدا و یا پردازش زبان طبیعی مورد نیاز نیست، و ادغام آن برای خدمات صوتی داخل یک دستگاه تنها چند ساعت طول می کشد.

  نظر سنجی درباره اکوی آمازون (Amazon Echo) این دستگاه را برای تکنولوژی تشخیص صدای عالی اش مورد ستایش قرار داده است، بنابراین دلایل زیادی برای توسعه دهندگان جهت استفاده از خدمات صدای الکسای آمازون در محصولات خود وجود دارد. اکوی آمازون همچنین یک جایگزین برای ابزار دستیار های صدای گوگل، اپل و مایکروسافت را فراهم می کند که عمدتا یک منبع بسته و اختصاصی است.

  خدمات صوتی الکسا ممکن است درنهایت به یک جایگزین جذاب برای توسعه دهندگان تبدیل شود، اگر در نظر بگیریم که این سرویس برای ادغام به صورت رایگان در دسترس است. فناوری صوتی با پیش روی به سوی دنیایی که توسط اینترنت اشیا اشغال می شود، همواره از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. به این ترتیب ممکن است که ما در آینده خیلی نزدیک سرویس صوتی الکسا را در دستگاه های جدید مشاهده کنیم.

  .

  منبع: techspot


  عصر تکنولوژی، تکرا

  مطالب مشابه


  مطالب پیشنهادی از سراسر وب

  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.