تبلیغات در تکراتو

تبلیغات همواره حرف اول را در رشد و شکوفایی یک کسب و کار می زند و انتخاب یک جایگاه تبلیغاتی مناسب در وب سایتی مرتبط با محصولات و خدمات شما می تواند این شکوفایی را به حد اعلای خود برساند.

تکراتو با داشتن کاربرانی متخصص و علاقه مند به دنیای پر زرق و برق تکنولوژی، اتومبیل، کسب و کار، فیلم و سریال و … می تواند جایگاهی مناسب برای معرفی محصولات و خدمات وب سایت شما باشد.

فرصت استثنایی برای مشاغل

با توجه به گزارش‌های دریافتی از گوگل آنالیتیکس، 73 درصد از کاربران تکراتو را جوانان 18 تا 34 سال شامل می‌شوند، این موضوع باعث می‌شود تکراتو بتواند برای بسیاری از کسب و کارها، بستری جذاب برای تبلیغات دیجیتال باشد.

 

محتوای آموزشی و ارزشمند

اگر مطلبی که قصد انتشار آن را دارید آموزشی بوده و محتوای آن برای کاربران تکراتو ارزشمند است، تعرفه رپورتاژ آگهی در تکراتو با 30 درصد تخفیف برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

 

اشتراک ماهیانه

شما می‌توانید با پرداخت اشتراک ماهیانه برای رپورتاژ آگهی، مطالب خود را با 60 درصد تخفیف ویژه در تکراتو منتشر نمایید.

 

محتوای اسپانسر شده

شما می‌توانید با پرداخت اشتراک ماهیانه به تکراتو، اسپانسر محتواهای منتشر شده در تکراتو شوید و از 90 درصد تخفیف استثنایی بهره ببرید.


برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با استفاده از فرم زیر و انتخاب موضوع “تبلیغات” با دپارتمان مارکتینگ تکراتو در ارتباط باشید.

مارکتینگ: 09355131742 (رضا اصغرزاده)

روابط عمومی: 09014797707 (امید اصغرزاده)

ایمیل: ads [at] techrato.com