نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس 2015

نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس یک محل برای نمایش خودرو است که همه ساله در مرکز همایش های شهر لوس آنجلس از اواسط تا اواخر نوامبر برگزار می گردد. این نمایشگاه خودرو توسط انجمن بزرگ دلالان خودروی لوس آنجلس در محیطی برابر با 71,000 متر مربع، خودروسازان بزرگ را از سراسر جهان گرد هم جمع می کند و این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد تا در محیطی زیبا قدرت نمایی غول های این صنعت را نظاره کنند.

نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس یک محل برای نمایش خودرو است که همه ساله در مرکز همایش های شهر لوس آنجلس از اواسط تا اواخر نوامبر برگزار می گردد. این نمایشگاه خودرو توسط انجمن بزرگ دلالان خودروی لوس آنجلس در محیطی برابر با 71,000 متر مربع، خودروسازان بزرگ را از سراسر جهان گرد هم جمع می کند و این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد تا در محیطی زیبا قدرت نمایی غول های این صنعت را نظاره کنند.

نمایشگاه امسال نیز با محصولات ریز و درشت کمپانی های مختلف خودروسازی همراه بود که بخشی از آنها را معرفی می کنیم.

.

2017 Alfa Romeo Guilia

2017 Alfa Romeo Guilia آلفا رومئو ادعا می کند این خودرو دارای یک پلت فرم جدید و موتور های جدید می باشد اما نکته تاثیر برانگیز تر درمورد این محصول 505 اسب بخاری آلفا رومئو این است که در مسابقات سرعت Nürburgring آلمان 13 ثانیه سریع تر از هر محصول سدان دیگری خط پایان را رد کرد - سریع تر از پورشه، مک لارن و لامبورگینی. جولیای (Giulia) آلفا رومئو با داشتن یک موتور توربو دوقلوی V6 صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 3.8 ثانیه پر می کند و به حداکثر سرعت 307 کیلومتر بر ساعت می رسد. جولیا در نمایشگاه تابستانی 2016 با بر چسب قیمت 70,000 دلار در دسترس قرار خواهد گرفت.

آلفا رومئو ادعا می کند این خودرو دارای یک پلت فرم جدید و موتور های جدید می باشد اما نکته تاثیر برانگیز تر درمورد این محصول 505 اسب بخاری آلفا رومئو این است که در مسابقات سرعت Nürburgring آلمان 13 ثانیه سریع تر از هر محصول سدان دیگری خط پایان را رد کرد – سریع تر از پورشه، مک لارن و لامبورگینی.

جولیای (Giulia) آلفا رومئو با داشتن یک موتور توربو دوقلوی V6 صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 3.8 ثانیه پر می کند و به حداکثر سرعت 307 کیلومتر بر ساعت می رسد. جولیا در نمایشگاه تابستانی 2016 با بر چسب قیمت 70,000 دلار در دسترس قرار خواهد گرفت.

.

2016 BMW M2

2016 BMW M2 در نمایشگاه خودروی لوس آنجلس بی ام دبلیو با مدل BMW M2، خودی نشان داد. این ماشین با یک موتور 3.0 لیتری شش سیلندر و یک موتور ارتقا دهنده توربو، قدرتی برابر با 365 اسب بخار تولید می کند و هنگامی که پا را بر روی پدال گاز فشار می دهید قدرت توسط یک گیربکس شش دنده به محور عقب منتقل می شود. M2 با یک کلاچ دوگانه می تواند گیربکس هفت سرعته اتومات را نیز در اختیارتان بگذارد. دراین حالت برای رسیدن به صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت 4.2 ثانیه زمان لازم دارد و در حالت دستی این زمان به 4.4 ثانیه افزایش می یابد. این خودرو می تواند به حداکثر سرعت 250 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

در نمایشگاه خودروی لوس آنجلس بی ام دبلیو با مدل BMW M2، خودی نشان داد. این ماشین با یک موتور 3.0 لیتری شش سیلندر و یک موتور ارتقا دهنده توربو، قدرتی برابر با 365 اسب بخار تولید می کند و هنگامی که پا را بر روی پدال گاز فشار می دهید قدرت توسط یک گیربکس شش دنده به محور عقب منتقل می شود. M2 با یک کلاچ دوگانه می تواند گیربکس هفت سرعته اتومات را نیز در اختیارتان بگذارد. دراین حالت برای رسیدن به صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت 4.2 ثانیه زمان لازم دارد و در حالت دستی این زمان به 4.4 ثانیه افزایش می یابد. این خودرو می تواند به حداکثر سرعت 250 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

.

2017 Buick LaCrosse

2017 Buick LaCrosse بازطراحی لاکراس (LaCrosse)، پرچمدار این نام تجاری - بیوک - خواهد بود. این خودرو سدان در ساختار جدیدش 136 کیلوگرم کاهش وزن داشته است. کمپانی بیوک برای در اختیار گذاشتن فضای بیشتر به سرنشینان، ویل بیس ( فاصله بین دو محور) را 3 اینچ بزرگتر کرده است. در زیر کاپوت بیوک لاکراس یک موتور 3.6 لیتری V6، قدرتی برابر با 305 اسب بخار تولید می کند که از طریق یک گیربکس اتومات هشت سرعته به هر دو محور منتقل می شود. در داخل و روی کنسول این خودرو یک نمایشگر لمسی 8 اینچی قرار گرفته است.

بازطراحی لاکراس (LaCrosse)، پرچمدار این نام تجاری – بیوک – خواهد بود. این خودرو سدان در ساختار جدیدش 136 کیلوگرم کاهش وزن داشته است. کمپانی بیوک برای در اختیار گذاشتن فضای بیشتر به سرنشینان، ویل بیس ( فاصله بین دو محور) را 3 اینچ بزرگتر کرده است. در زیر کاپوت بیوک لاکراس یک موتور 3.6 لیتری V6، قدرتی برابر با 305 اسب بخار تولید می کند که از طریق یک گیربکس اتومات هشت سرعته به هر دو محور منتقل می شود. در داخل و روی کنسول این خودرو یک نمایشگر لمسی 8 اینچی قرار گرفته است.

.

2017 Cadillac XT5

2017 Cadillac XT5 تولید این محصول کمپانی کادیلاک می تواند تلنگری به خط تولید خودروهای کراس اوور (crossover) باشد - بطور ساده خودروهایی هستند که با داشتن یک بدنه SUV، بر روی پلتفرم خودرو های سدان قرار گرفته اند. کادیلاک مدل XT5 دارای یک موتور 3.6 لیتری V6 است که در خودرو های سدان ATS، CTS و CT6 نیز استفاده شده است. کادیلاک XT5 برای انتقال قدرت از یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته بهره مند شده و سیستم مانیتور دوربین عقب دیجیتالی به جای آیینه در آن قرار گرفته است.

تولید این محصول کمپانی کادیلاک می تواند تلنگری به خط تولید خودروهای کراس اوور (crossover) باشد – بطور ساده خودروهایی هستند که با داشتن یک بدنه SUV، بر روی پلتفرم خودرو های سدان قرار گرفته اند. کادیلاک مدل XT5 دارای یک موتور 3.6 لیتری V6 است که در خودرو های سدان ATS، CTS و CT6 نیز استفاده شده است. کادیلاک XT5 برای انتقال قدرت از یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته بهره مند شده و سیستم مانیتور دوربین عقب دیجیتالی به جای آیینه در آن قرار گرفته است.

.

2016 Chevrolet Cruze

2016 Chevrolet Cruze سبک تر، سریع تر و زیبا تر از مدل 2015 خود می باشد. این شورلت کروز جدید، قدرت 135 اسب بخاری خود را توسط یک موتور توربو شارژ 1.4 لیتری شش سیلندر تامین می کند. در زیر کاپوت این خودرو یک گیر بکس شش دنده اتوماتیک یا شش دنده دستی کار انتقال قدرت را به عهده دارد. مدل جدید 2016 کروز در بهار آینده با قیمت 17,495 دلار عرضه خواهد شد و مدل دیزلی آن در 2017 وارد بازار می شود.

سبک تر، سریع تر و زیبا تر از مدل 2015 خود می باشد. این شورلت کروز جدید، قدرت 135 اسب بخاری خود را توسط یک موتور توربو شارژ 1.4 لیتری شش سیلندر تامین می کند. در زیر کاپوت این خودرو یک گیر بکس شش دنده اتوماتیک یا شش دنده دستی کار انتقال قدرت را به عهده دارد. مدل جدید 2016 کروز در بهار آینده با قیمت 17,495 دلار عرضه خواهد شد و مدل دیزلی آن در 2017 وارد بازار می شود.

.

2017 Fiat 124 Spider

2017 Fiat 124 Spider همکاری و مشارکت بین مزدا و فیات و به اشتراک گذاشتن آخرین پلت فرم رودستر MX-5 roadster) MX-5) باعث به نمایش درآمدن اسپایدر 124 فیات در نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس شده است. این مدل برای کسب قدرت 160 اسب بخار یک موتور توربو شارژ 1.4 لیتری چهرسیلندر با قابلیت تکنولوژی مولتی ایر (MultiAir engine) را با خود حمل می کند و می تواند با هر دو گیربکس شش سرعته بصورت دستی یا اتومات، قدرت خود را به چرخ ها انتقال دهد. فیات 124 اسپایدر در کارخانه مزدای هیروشیمای ژاپن ساخته شده است و در تابستان 2016 قابل خرید و فروش خواهد بود.

همکاری و مشارکت بین مزدا و فیات و به اشتراک گذاشتن آخرین پلت فرم رودستر MX-5 roadster) MX-5) باعث به نمایش درآمدن اسپایدر 124 فیات در نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس شده است. این مدل برای کسب قدرت 160 اسب بخار یک موتور توربو شارژ 1.4 لیتری چهرسیلندر با قابلیت تکنولوژی مولتی ایر (MultiAir engine) را با خود حمل می کند و می تواند با هر دو گیربکس شش سرعته بصورت دستی یا اتومات، قدرت خود را به چرخ ها انتقال دهد. فیات 124 اسپایدر در کارخانه مزدای هیروشیمای ژاپن ساخته شده است و در تابستان 2016 قابل خرید و فروش خواهد بود.

.

2017 Ford Escape

2017 Ford Escape کمپانی فورد برای رقابت بیشتر، با یک کراس اوور جمع و جور نیز راهی نمایشگاه خودرو در لس آنجلس شده است. مدل فورد اسکیپ (Ford Escape) با تکنولوژی های متعددی از جمله دستیار پارک، هشدار برخورد با ترمز خودکار و کنترل سرعت کروز یک SUV کوچک و امن را برای سرنشینان خود فراهم آورده است. مدل Escape اولین محصول کارخانه فورد است که ویژگی ارتباطی سینک (SYNC) را دارد - این تکنولوژی یکپارچه کردن سیستم های ارتباطی و سرگرمی است که در کارخانه بر روی محصولات فورد نصب می شود و به کاربر اجازه می دهد بدون دخالت دست تماس های تلفنی، کنترل موسیقی و کار های دیگر را با استفاده از فرمان های صوتی انجام دهد - یک اپلیکیشن در گوشی های هوشمند به مالکان فورد اسکیپ اجازه می دهد خودروی خود را قفل و یا باز کنند، از راه دور موتور ماشین را روشن نمایند و از طریق جی پی اس (GPS) بوسله تلفن همراه خود موقعیت ماشین را بیابند.

کمپانی فورد برای رقابت بیشتر، با یک کراس اوور جمع و جور نیز راهی نمایشگاه خودرو در لس آنجلس شده است. مدل فورد اسکیپ (Ford Escape) با تکنولوژی های متعددی از جمله دستیار پارک، هشدار برخورد با ترمز خودکار و کنترل سرعت کروز یک SUV کوچک و امن را برای سرنشینان خود فراهم آورده است.

مدل Escape اولین محصول کارخانه فورد است که ویژگی ارتباطی سینک (SYNC) را دارد – این تکنولوژی یکپارچه کردن سیستم های ارتباطی و سرگرمی است که در کارخانه بر روی محصولات فورد نصب می شود و به کاربر اجازه می دهد بدون دخالت دست تماس های تلفنی، کنترل موسیقی و کار های دیگر را با استفاده از فرمان های صوتی انجام دهد – یک اپلیکیشن در گوشی های هوشمند به مالکان فورد اسکیپ اجازه می دهد خودروی خود را قفل و یا باز کنند، از راه دور موتور ماشین را روشن نمایند و از طریق جی پی اس (GPS) بوسله تلفن همراه خود موقعیت ماشین را بیابند.

.

2016 Honda Civic Coupe

2016 Honda Civic Coupe هوندا سویک طراحی این کوپه جدید را آغازی برای دهمین نسل خودرهای جدید خود در 2016 می داند. این مدل کوپه سویک اولین انتقال قدرت توربو شارژی خود را با یک موتور تزریق مستقیم 1.5 لیتری از کمپانی هوندا دریافت کرده است و با این موتور نیروی 174 اسب بخار برای خود تولید می کند.

هوندا سویک طراحی این کوپه جدید را آغازی برای دهمین نسل خودرهای جدید خود در 2016 می داند. این مدل کوپه سویک اولین انتقال قدرت توربو شارژی خود را با یک موتور تزریق مستقیم 1.5 لیتری از کمپانی هوندا دریافت کرده است و با این موتور نیروی 174 اسب بخار برای خود تولید می کند.

.

2017 Hyundai Elantra

2017 Hyundai Elantra این خودرو برای سال 2016 باز طراحی شده است. در نگاه اول هیوندای الانترا 2017 بسیار شبیه به سدان هیوندای سوناتا می باشد. الانترا با فضای داخلی باز تر کمی بزرگتر از مدل قبلی الانترا به نظر می رسد و این در حالی است که این ماشین ویل بیس (فاصله دو محور) کلاس استاندارد خود را که 106 اینچ می باشد حفظ کرده است.

این خودرو برای سال 2016 باز طراحی شده است. در نگاه اول هیوندای الانترا 2017 بسیار شبیه به سدان هیوندای سوناتا می باشد. الانترا با فضای داخلی باز تر کمی بزرگتر از مدل قبلی الانترا به نظر می رسد و این در حالی است که این ماشین ویل بیس (فاصله دو محور) کلاس استاندارد خود را که 106 اینچ می باشد حفظ کرده است.

.

Indian Scout Sixty

Indian Scout Sixty ماشین ها تنها وسایل نقلیه ای نبودند که در نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس بر روی صحنه رفتند! قدیمی ترین کمپانی سازنده موتور سیکلت در آمریکا، ایندین (Indian) از مدل جدید اسکات سیکستی (Scout Sixty) خود رونمایی کرد. مدل اسکات سیکستی با موتور 60 اینچ مکعبی خود 78 اسب بخار نیرو تولید می کند و با قیمت 8,999 دلار برای فروش عرضه خواهد شد.

ماشین ها تنها وسایل نقلیه ای نبودند که در نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس بر روی صحنه رفتند! قدیمی ترین کمپانی سازنده موتور سیکلت در آمریکا، ایندین (Indian) از مدل جدید اسکات سیکستی (Scout Sixty) خود رونمایی کرد. مدل اسکات سیکستی با موتور 60 اینچ مکعبی خود 78 اسب بخار نیرو تولید می کند و با قیمت 8,999 دلار برای فروش عرضه خواهد شد.

.

2017 Infiniti QX30

2017 Infiniti QX30 اینفینیتی QX30 یک کراس اوور جمع و جور است که بر روی استخوان بندی مرسدس بنز کلاس A سوار شده است و بسیار به هاچ بک مدل Q30 شباهت دارد. این مدل با خطوط منحنی و طراحی زیبای بدنه خود در نمایشگاه خودروی لوس آنجلس دلبری کرد.

اینفینیتی QX30 یک کراس اوور جمع و جور است که بر روی استخوان بندی مرسدس بنز کلاس A سوار شده است و بسیار به هاچ بک مدل Q30 شباهت دارد. این مدل با خطوط منحنی و طراحی زیبای بدنه خود در نمایشگاه خودروی لوس آنجلس دلبری کرد.

.

2017 Jaguar F-Pace

2017 Jaguar F-Pace جگوار F-Pace 2017 یک SUV سایز متوسط است که نشانه هایی از طراحی کوپه اسپورت F-Type را نیز با خود بهمراه دارد. این خودروی پنج سرنشین جزئیات داخلی شبیه به مدل های سدان XE و XF را دارد. مدل F-Pace با هر دو حالت 340 یا 380 اسب بخار با موتور بنزینی V6 وارد بازار خواهد شد. از ویژگی های ایمنی این مدل می توان به دوربین های استریو که دیدی سه بعدی از جاده پیش رو می دهد، سیستم هشدار و تشخیص عابر پیاده و سیستم هشدار تغییر لاین اشاره کرد.

جگوار F-Pace 2017 یک SUV سایز متوسط است که نشانه هایی از طراحی کوپه اسپورت F-Type را نیز با خود بهمراه دارد. این خودروی پنج سرنشین جزئیات داخلی شبیه به مدل های سدان XE و XF را دارد. مدل F-Pace با هر دو حالت 340 یا 380 اسب بخار با موتور بنزینی V6 وارد بازار خواهد شد. از ویژگی های ایمنی این مدل می توان به دوربین های استریو که دیدی سه بعدی از جاده پیش رو می دهد، سیستم هشدار و تشخیص عابر پیاده و سیستم هشدار تغییر لاین اشاره کرد.

.

2017 Jaguar XE

2017 Jaguar XE جگوار XE یک خودروی سدان اسپورت جمع و جور می باشد که با قابلیت چهار چرخ – محرک عرضه می شود. این خودرو در رقابت با سری 3 BMW و کادیلاک ATS سیستم های اطلاعاتی و امنیتی جدیدی را معرفی کرده است که شامل انتخاب بین دو این سیستم اطلاعاتی سرگرم کننده می شود؛ شما می توانید از بین اپل کار پلی (Apple Car Play) و یا اپل واچ، برای باز و بسته کردن قفل این خودرو، نظارت بر سطح سوخت و تنظیم درجه حرارت مطلوب داخل خودرو حتی قبل از ورود به آن، یکی را انتخاب نمایید.

جگوار XE یک خودروی سدان اسپورت جمع و جور می باشد که با قابلیت چهار چرخ – محرک عرضه می شود. این خودرو در رقابت با سری 3 BMW و کادیلاک ATS سیستم های اطلاعاتی و امنیتی جدیدی را معرفی کرده است که شامل انتخاب بین دو این سیستم اطلاعاتی سرگرم کننده می شود؛ شما می توانید از بین اپل کار پلی (Apple Car Play) و یا اپل واچ، برای باز و بسته کردن قفل این خودرو، نظارت بر سطح سوخت و تنظیم درجه حرارت مطلوب داخل خودرو حتی قبل از ورود به آن، یکی را انتخاب نمایید.

.

2017 Kia Sportage

2017 Kia Sportage این خودرو یک باز طراحی مجدد از کیا برای رسیدن به آیرودینامیک بیشتر در هنگام رانندگی می باشد. داخل کیا اسپورتیج دارای یک طراحی بروز و تکنولوژی های جدید بوده و کمپانی کیا برای مدل اسپورتیج جدید خود یک موتور توربو شارژ 2.0 لیتری چهار سیلندر در نظر گرفته است.

این خودرو یک باز طراحی مجدد از کیا برای رسیدن به آیرودینامیک بیشتر در هنگام رانندگی می باشد. داخل کیا اسپورتیج دارای یک طراحی بروز و تکنولوژی های جدید بوده و کمپانی کیا برای مدل اسپورتیج جدید خود یک موتور توربو شارژ 2.0 لیتری چهار سیلندر در نظر گرفته است.

.

2017 Land Rover Range Rover Evoque

2017 Land Rover Range Rover Evoque این خودرو ساز آمریکای شمالی مدل رنجرور ایووک (Range Rover Evoque) خود که یک SUV قابل تبدیل است را به نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس امسال آورد. این خودروی چهار نفره با یک موتور توربو شارژ چهار سیلندر 240 اسب بخار قدرت تولید می کند. رنجرور ایووک در بهار سال 2016 برای فروش به بازارهای جهانی ورود خواهد کرد.

این خودرو ساز آمریکای شمالی مدل رنجرور ایووک (Range Rover Evoque) خود که یک SUV قابل تبدیل است را به نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس امسال آورد. این خودروی چهار نفره با یک موتور توربو شارژ چهار سیلندر 240 اسب بخار قدرت تولید می کند. رنجرور ایووک در بهار سال 2016 برای فروش به بازارهای جهانی ورود خواهد کرد.

.

2017 Lincoln MKZ

2017 Lincoln MKZ لینکلن MKZ، برای کارایی بهتر یک جفت توربو شارژر را با موتور 3.0 لیتری V6 در کنار هم قرار داده است تا بتواند به قدرت 400 اسب بخار برسد. این خودرو برای فروش در تابستان 2016 عرضه خواهد شد.

لینکلن MKZ، برای کارایی بهتر یک جفت توربو شارژر را با موتور 3.0 لیتری V6 در کنار هم قرار داده است تا بتواند به قدرت 400 اسب بخار برسد. این خودرو برای فروش در تابستان 2016 عرضه خواهد شد.

.

2016 Mazda CX-9

2016 Mazda CX-9 مزدا مدل CX-9 در دل خود یک موتور توربوشارژ 2.5 لیتری چهار سیلندر را جای داده است و هنگامی که این خودرو سوختی با اکتان 93 می سوزاند 250 اسب بخار نیرو تولید می کند. مدل CX-9 کمپانی مزدا در یک باز طراحی مجدد 130 کیلوگرم از وزن خود را نسبت به مدل قبلی از دست داده است.

مزدا مدل CX-9 در دل خود یک موتور توربوشارژ 2.5 لیتری چهار سیلندر را جای داده است و هنگامی که این خودرو سوختی با اکتان 93 می سوزاند 250 اسب بخار نیرو تولید می کند. مدل CX-9 کمپانی مزدا در یک باز طراحی مجدد 130 کیلوگرم از وزن خود را نسبت به مدل قبلی از دست داده است.

.

2017 Mercedes-Benz GLS

2017 Mercedes-Benz GLS مرسدس بنز با ارائه مدل GLS یک SUV تمام عیار هفت نفره با طراحی داخلی و بیرونی بسیار عالی معرفی کرده است. یک سیستم تعلیق هوای بروزرسانی شده و یک گیربکس نه دنده اتومات کار انتقال قدرت در این خودرو را بعهده دارد. مرسدس بنز GLS با تکنولوژی های جدید ایمنی شامل کنترل کروز، تشخیص عابر پیاده، هشدار ترافیک و هشدار نقاط کور تجهیز شده است. این خودرو در نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس خوش درخشید.

مرسدس بنز با ارائه مدل GLS یک SUV تمام عیار هفت نفره با طراحی داخلی و بیرونی بسیار عالی معرفی کرده است. یک سیستم تعلیق هوای بروزرسانی شده و یک گیربکس نه دنده اتومات کار انتقال قدرت در این خودرو را بعهده دارد. مرسدس بنز GLS با تکنولوژی های جدید ایمنی شامل کنترل کروز، تشخیص عابر پیاده، هشدار ترافیک و هشدار نقاط کور تجهیز شده است. این خودرو در نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس خوش درخشید.

.

2017 Mercedes-Benz SL

2017 Mercedes-Benz SL در ورود به کلاس SL، مدل SL450 با یک موتور توربو دوقلوی 3.0 لیتری V6 قدرت 262 اسب بخار تولیدی خود را با یک گیربکس اتومات نه سرعته به چرخ ها منتقل می کند. در پله بعدی از کلاس SL مدل SL550 قرار می گیرد که قدرت 449 اسب بخار خود را توسط یک موتور توربو دو قلوی 4.7 لیتری V8 کسب می کند و در پایان باید به هیولا های مدل AMG - SL63 و SL65 – اشاره کرد که به ترتیب قدرت 577 اسب بخار در SL63 و نیروی 621 اسب بخار با موتور V8 در مدل SL65 ارائه می دهند.

در ورود به کلاس SL، مدل SL450 با یک موتور توربو دوقلوی 3.0 لیتری V6 قدرت 262 اسب بخار تولیدی خود را با یک گیربکس اتومات نه سرعته به چرخ ها منتقل می کند. در پله بعدی از کلاس SL مدل SL550 قرار می گیرد که قدرت 449 اسب بخار خود را توسط یک موتور توربو دو قلوی 4.7 لیتری V8 کسب می کند و در پایان باید به هیولا های مدل AMG – SL63 و SL65 – اشاره کرد که به ترتیب قدرت 577 اسب بخار در SL63 و نیروی 621 اسب بخار با موتور V8 در مدل SL65 ارائه می دهند.

.

2017 Mitsubishi Mirage

2017 Mitsubishi Mirage قیمت گذاری رقابتی، صرفه جویی در سوخت، در دسترس بودن لوازم خودرو و اپل کار پلی (Apple CarPlay) از ویژگی های بارز مدل میتسوبیشی Mirage 2017 می باشد. این خودرو با یک موتور 1.2 لیتری سه سیلندر، قدرت 78 اسب بخار تولید می کند. میتسوبیشی Mirage با برچسب قیمتی 16,000 دلار و صرفه جویی بسیار عالی در سوخت ماشین بسیار مقرون به صرفه ای در نمایشگاه لوس آنجلس بود. به نظر می رسد که Mirage در بهار 2016 وارد بازار فروش خودرو گردد.

قیمت گذاری رقابتی، صرفه جویی در سوخت، در دسترس بودن لوازم خودرو و اپل کار پلی (Apple CarPlay) از ویژگی های بارز مدل میتسوبیشی Mirage 2017 می باشد. این خودرو با یک موتور 1.2 لیتری سه سیلندر، قدرت 78 اسب بخار تولید می کند. میتسوبیشی Mirage با برچسب قیمتی 16,000 دلار و صرفه جویی بسیار عالی در سوخت ماشین بسیار مقرون به صرفه ای در نمایشگاه لوس آنجلس بود. به نظر می رسد که Mirage در بهار 2016 وارد بازار فروش خودرو گردد.

.

2016 Mitsubishi Outlander Sport

2016 Mitsubishi Outlander Sport مدل جدید میتسوبیشی اوتلندر اسپورت 2016، با گرفتن برخی ویژگی های بروز و طراحی بیرونی زیبا خود را از حوزه SUV های کوچک بیرون کشیده است. در اینجا می توان برخی از ویژگی های آن شامل رینگ های آلیاژی 18 اینچی، باز طراحی فرمان، نمایشگر 6.1 اینچی صوتی و روکش های جدید برای صندلی ها را نام برد. مدل اوتلندر اسپورت با برچسب قیمتی 19,595 دلار عرضه خواهد شد.

مدل جدید میتسوبیشی اوتلندر اسپورت 2016، با گرفتن برخی ویژگی های بروز و طراحی بیرونی زیبا خود را از حوزه SUV های کوچک بیرون کشیده است. در اینجا می توان برخی از ویژگی های آن شامل رینگ های آلیاژی 18 اینچی، باز طراحی فرمان، نمایشگر 6.1 اینچی صوتی و روکش های جدید برای صندلی ها را نام برد. مدل اوتلندر اسپورت با برچسب قیمتی 19,595 دلار عرضه خواهد شد.

.

2016 Nissan Sentra

2016 Nissan Sentra نیسان سنترا (Nissan Sentra) شباهت خانوادگی با آلتیما (Altima) و ماکسیما (Maxima) دارد. از ویژگی های این خودرو می توان به نمایشگر 5 اینچی، هشدار دهنده نقطه کور، هشدار ترافیکی عقب خودرو و ترمز اضطراری را نام برد. این خودرو با قیمت 16,780 دلار در ماه دسامبر وارد بازار خودرو خواهد شد.

نیسان سنترا (Nissan Sentra) شباهت خانوادگی با آلتیما (Altima) و ماکسیما (Maxima) دارد. از ویژگی های این خودرو می توان به نمایشگر 5 اینچی، هشدار دهنده نقطه کور، هشدار ترافیکی عقب خودرو و ترمز اضطراری را نام برد. این خودرو با قیمت 16,780 دلار در ماه دسامبر وارد بازار خودرو خواهد شد.

.

Scion C-HR

Scion C-HR درحالی که Scion C-HR از لحاظ فنی یک خودروی مفهومی است. مدیران تویوتا تایید کرده اند که این مدل SUV کوچک برای نمایندگی های تویوتا در سراسر جهان در 2017 ارسال خواهد شد. تویوتا اعلام کرد Scion C-HR پنج نفره بوده و در حدود 25,000 دلار قیمت گذاری شده است.

درحالی که Scion C-HR از لحاظ فنی یک خودروی مفهومی است. مدیران تویوتا تایید کرده اند که این مدل SUV کوچک برای نمایندگی های تویوتا در سراسر جهان در 2017 ارسال خواهد شد. تویوتا اعلام کرد Scion C-HR پنج نفره بوده و در حدود 25,000 دلار قیمت گذاری شده است.

.

Subaru Impreza Sedan Concept

Subaru Impreza Sedan Concept Impreza پس از آنکه یک کانسپت پنج درب را در نمایشگاه خودروی توکیو بنمایش گذاشت این بار در نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس یک خودروی سدان جذاب را به روی صحنه آورد، کانسپتی که به احتمال زیاد در ایالات متحده بسیار محبوب خواهد شد.

Impreza پس از آنکه یک کانسپت پنج درب را در نمایشگاه خودروی توکیو بنمایش گذاشت این بار در نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس یک خودروی سدان جذاب را به روی صحنه آورد، کانسپتی که به احتمال زیاد در ایالات متحده بسیار محبوب خواهد شد.

.

2016 Toyota Prius

2016 Toyota Prius تویوتا نسل چهارم Prius را در نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس بنمایش گذاشت. تویوتا Prius هیبریدی برای فروش در ژانویه با قیمت 24,200 دلار عرضه خواهد شد. تویوتا در این مدل از باتری های نیکل– هیدرید فلز استفاده کرده است.

تویوتا نسل چهارم Prius را در نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس بنمایش گذاشت. تویوتا Prius هیبریدی برای فروش در ژانویه با قیمت 24,200 دلار عرضه خواهد شد. تویوتا در این مدل از باتری های نیکل– هیدرید فلز استفاده کرده است.

.

2016 Toyota RAV4 Hybrid

2016 Toyota RAV4 Hybrid تویوتا خودروی RAV4 را به عنوان یک خودروی SUV کوچک هیبریدی در نمایشگاه خودروی لوس آنجلس به نمایش درآورد و این کمپانی انتظار دارد که 15% از مدل های RAV4 را به عنوان یک خودروی هیبریدی به فروش برساند.

تویوتا خودروی RAV4 را به عنوان یک خودروی SUV کوچک هیبریدی در نمایشگاه خودروی لوس آنجلس به نمایش درآورد و این کمپانی انتظار دارد که 15% از مدل های RAV4 را به عنوان یک خودروی هیبریدی به فروش برساند.

.

Volkswagen Golf GTE Sport Concept

Volkswagen Golf GTE Sport Concept کانسپت گلف جی تی اسپورت (Golf GTE Sport) قدرت 295 اسب بخار خود را از یک موتور توربو شارژ 1.6 لیتری چهار سیلندر - که دو بار عنوان قهرمانی در مسابقات رالی را با خود یدک می کشد - بدست می آورد و از طریق یک گیربکس اتومات شش سرعته DSG به محور منتقل می شود. این خودرو در راستای برنامه های انرژی سبز دارای دو موتور الکتریکی که یکی در جلو و دیگری در عقب قرار دارد، می باشد که هر دوی آنها نیرویی برابر با 113 اسب بخار تولید می کنند و در مجموع همکاری این سه موتور با هم نیروی 395 اسب بخار را به ارمغان می آورند.

کانسپت گلف جی تی اسپورت (Golf GTE Sport) قدرت 295 اسب بخار خود را از یک موتور توربو شارژ 1.6 لیتری چهار سیلندر – که دو بار عنوان قهرمانی در مسابقات رالی را با خود یدک می کشد – بدست می آورد و از طریق یک گیربکس اتومات شش سرعته DSG به محور منتقل می شود. این خودرو در راستای برنامه های انرژی سبز دارای دو موتور الکتریکی که یکی در جلو و دیگری در عقب قرار دارد، می باشد که هر دوی آنها نیرویی برابر با 113 اسب بخار تولید می کنند و در مجموع همکاری این سه موتور با هم نیروی 395 اسب بخار را به ارمغان می آورند.

.

Volvo S90

Volvo S90 در طول نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس، ولوو یک تصویر تیزری از مدل سدان لاکچری S90 را پخش می کرد. شنیده ها حاکی از آن است که ولوو در حال تلاش برای توسعه قابلیت رانندگی خودکار در تولیدات آینده خود می باشد.

در طول نمایشگاه اتوموبیل لوس آنجلس، ولوو یک تصویر تیزری از مدل سدان لاکچری S90 را پخش می کرد. شنیده ها حاکی از آن است که ولوو در حال تلاش برای توسعه قابلیت رانندگی خودکار در تولیدات آینده خود می باشد.

.

.

منبع: consumerreports


عصر تکنولوژی، تکراارسال نظر