OMPFinex
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

قیمت لوازم جانبی ال جی جی 5 اعلام شد

قیمت لوازم جانبی ال جی جی 5 اعلام شد

شرکت ال جی حدود یک ماه پیش در جریان برگزاری مراسم کنگره ی جهانی موبایل 2016 از پرچمدار جدید خود یعنی جی 5 رونمایی کرد. یکی از ویژگی ها و نوآوری های ال جی در پرچمدار جدیدش طراحی ماژولار آن است. این گوشی به گونه ای طراحی شده است که قسمت پایینی گوشی قابل جدا شدن است و می توان به جای آن لوازم جانبی مختلفی به گوشی متصل کرد و تجربه ی کاربری آن را گسترش داد. ال جی به همراه این گوشی لوازم جانبی قابل استفاده را نیز معرفی کرده و از آن ها تحت عنوان “ال جی و دوستان” (LG & Friends) نام برده است.

در زمان رونمایی از گوشی، قیمت این لوازم جانبی مشخص نبود؛ اما ال جی اعلام کرده بود که این قطعات قیمتی منطقی و مناسب خواهند داشت. چند روز پیش بود که شرکت کره ای طی انتشار بیانیه ای قیمت رسمی این محصولات را اعلام کرد. طبق اعلام ال جی باتری اضافی قیمت 35 دلار، ماژول کاربردی دوربین به همراه باتری اضافی 85 دلار و ماژول دارای چیپ های افزایش صدا 160 دلار قیمت خواهد داشت.

هر چند ال جی قیمت رسمی این محصولات را اعلام کرده است اما ممکن است در بازاهای جهانی و برخی مناطق قیمت این محصولات اندکی تغییر کند. ممکن است ال جی برای معرفی این محصولات کمپین های تبلیغاتی به راه بیاندازد. ال جی چند روز پیش اعلام کرده بود کنفرانس توسعه دهندگان محصولات خود را برگزار خواهد نمود. این شرکت همچینن اعلام کرد که هدف از برگزاری این کنفرانس، تشویق تولید کنندگان مختلف به طراحی و ساخت لوازم جانبی خلاقانه برای گوشی جی 5 است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: androidauthority


عصر تکنولوژی، تکرا

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر