coinex
otetmarket
خرید بلیط هواپیما

عکس 53 میلیارد پیکسلی از بنتلی مولسان

کمپانی بنتلی با استفاده از تکنولوژی ناسا یک عکس 53 میلیارد پیکسلی را از ماشین بنتلی مولسان به ثبت رساند.

کمپانی بنتلی با استفاده از تکنولوژی ناسا یک عکس 53 میلیارد پیکسلی را از ماشین بنتلی مولسان به ثبت رساند.

اگر فکر می کنید که تصویر بالا نمای زیبایی از پل گلدن گیت را به نمایش گذاشته، کاملا در اشتباهید. این عکس در واقع تصویری از ماشین 330000 دلاری بنتلی مولسان Bentley Mulsanne را به نمایش گذاشته است. البته در این فاصله نمی توانید ماشین را تشخیص دهید اما با مراجعه به وبسایت بنتلی و زوم کردن روی عکس می توانید جزئیات آن را تماشا کنید.

این تصویر از یک نمای پانارومیک از پل آغاز شده و تا نمای نزدیک از لوگوی بنتلی که روی صندلی گلدوزی شده، ادامه دارد.

تصویر نهایی از بنتلی مولسان از 53 میلیارد پیکسل یعنی 53000 مگاپیکسل تشکیل شده و بنا بر گفته ی بنتلی، در صورتیکه از آن پرینت گرفته شود، به اندازه ی یک زمین فوتبال خواهد بود.

این خودروساز می گوید که با اتصال 70 عکس مجزا توانست این تصویر ویژه را به وجود آورد؛ در این عکس از همان تکنولوژی استفاده شده که کاوشگر Curiosity ناسا برای عکس برداری پاناروما از مریخ از آن استفاده می کرده است. تصویر نهایی از بنتلی مولسان از 53 میلیارد پیکسل یعنی 53000 مگاپیکسل تشکیل شده و بنا بر گفته ی بنتلی، در صورتیکه از آن پرینت گرفته شود، به اندازه ی یک زمین فوتبال خواهد بود.

این خودروساز با هدف پر رنگ کردن دقتی که در ساخت محصولات خود صرف می کند، این تصویر را ایجاد کرده است. قطعا اگر قصد خرید چنین ماشینی را داشته باشید که هزینه ی آن 6 برابر بیشتر از میانگین درآمد سالانه ی آمریکاست، بنا براین باید از بهترین امکانات و جزئیات نیز بهره مند شوید.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: theverge


عصر تکنولوژی، تکرا

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر (1 نظر)

     :-]  😕  :-!   عجیب و جالب !!!

    پاسخ