معرفی و بررسی بازی صفر تا صد (دنده آخر)

در بین دسته های مختلف بازیهای کامپیوتری سبک ماشین رانی ، مسابقات درگ (DRAG) یا شتاب جذابیت بسیار زیادی دارند. این جذابیت بیشتر بدلیل سادگی نسبی و امکان ارایه طیف وسیعی از انواع خودروها و گرافیک جذاب معمولا دو بعدی  و حجم نسبتا پایین تر بازی مخصوصا در گوشی های هوشمند می باشد. این جذابیت وقتی بیشتر می شود که رقبا حریفان از پیش تعیین شده بازی نبوده و همگی افرادی باشند که به صدرت آن لاین مشغول بازی هستند.

بازی صفر تا صد ؛ مسابقات درگ ایرانی

بازی صفر تا صد (دنده آخر) توسط شرکت ایرانی مدریک که برای پلت فرم اندروید با پرداخت درون برنامه ای ساخته شده نیز از این دسته بازی ها می باشد. بازی حجم بالایی ندارد (حدود 70 مگابایت) و حرکات بازی نرم و گرافیک بازی با رنگهای زنده و جذاب است. خودروهای قابل انتخاب طیف وسیعی از خودروهایی است که بطور روزمره در کوچه و خیابان می بینیم .

بازی موبایلی ایرانی صفر تا صد (دنده آخر)

از پراید  ، تیبا، دنا ، رانا ، مگان و 206 گرفته تا تک شاخهایی مانند IS350 ، جولیتا و آئودی تی تی. این خودرو ها در 7 کلاس مختلف قرار گرفته اند که با پیشرفت در بخش داستانی بازی بتدریج قابل انتخاب می شوند.

حال می پردازیم به گیم پلی بازی.

حال می پردازیم به گیم پلی بازی. در این بازی 6 بخش اصلی در منوی نقشه وجود دارند: رقابت سریع، مسابقات رکوردزنی ، ماموریتها ، لیگ ، مسابقات روزانه و بخش داستانی. بخش اصلی بازی که با استفاده از داستانی ساده و خطی به شخصیت اصلی اجازه می دهد برای یافتن شخص موردنظر خود در شهرهای مختلف ایران مثل شیراز ، اصفهان ، تهران و خرم آباد به جدال با رقبای مختلف پرداخته و مسیر داستان را جلو برده تا علاوه بر بدست آوردن جایزه ها ، در هر مرحله خودروهای جدیدی را به گاراژ خود اضافه کند. بخشهای رکوردزنی و مسابقات سریع هم از دیگر بخشهای بازی است که برای کسب امتیاز آن لاین ، ثبت رکورد و بدست آوردن پول است.

مسابقات

ماموریتها و مسابقات روزانه و لیگ هم بخشهایی دیگرند که در ازای اجرای منظم و روزانه بازی امتیازات اضافه به حساب کاربر واریز می کنند. البته بخش اصلی که جوایز و پول اصلی را تامین می کنند بخش داستانی بازی صفر تا صد است.

بخش تقویت و تغییر ظاهر ماشین هم که از ارکان اصلی بازی های ماشین رانی است در این بازی وجود دارد و امکان تیون خودرو مورد استفاده در بازی را به کاربر می دهد. تغییراتی شامل خرید رینگ ، اسپویلر(باله عقب) و کیت بدنه و رنگ آمیزی و ارتقا سیستم خنی خودروها شامل تقویت موتور ، ترمز، شاسی ، لاستیک و نیترو. از دیگر امکانات جالب این بازی می توان به انتخاب پلاک ملی خودرو نیز اشاره کرد.

گرافیک

گرافیک بازی بازی صفر تا صد زیبا بوده و خودروها با جزییات قابل قبولی طراحی شده اند و زمینه مراحل با استفاده از جاذبه های ایران و خیابانهایی طراحی شده اند که برای کاربر آشنا است و حس ایرانی بودن بازی را به وی القا می کند.

از نکات ضعف این بازی می توان به تنوع کم تزیینات خودرو ها ، همچنین گران بودن خودرو ها بعد از هر مرحله داستانی که کاربر را مجبور به استفاده از خدمات فروشگاه می کند و همچنین قیمتها نامتناسب بخش فروشگاه اشاره کرد.

در مجموع این بازی در کنار گرافیک سبک، ساده و زیبا با وجودی که مانند سری قدیمی و موفق DRAG RACING می باشد ولی باعث نمی شود باعث چند هفته سرگرمی کاربر نشود و حتی قابلیت تبدیل به یک بازی برای کامپیوترهای خانگی را دارد.

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://cafebazaar.ir/app/info.medrick.candice/?l=fa” icon=”” target=”true”]دانلود از کافه بازار[/button]ارسال نظر (1 نظر)

    Kheli khob bod Lotfan beshtar bazi bezared

    0

    0
    پاسخ