تلویزیون شیائومی می تی وی 4 ؛ یک تلویزیون مدولار و به شدت باریک!

شیائومی محصولات مختلفی را در نمایشگاه CES 2017 به روی صحنه برد؛ اما یک رونمایی بزرگ انجام داد. این رونمایی مربوط به یک گوشی هوشمند و یا یک تبلت نبود، در واقع صحبت از تلویزیون شیائومی می تی وی 4 (Xiaomi Mi TV 4) است. تلویزیون مدولار و به طرز وحشتناکی باریک!

ضخامت تلویزیون شیائومی می TV 4 در باریکترین قسمت خود به 4.9 میلیمتر می رسد، یعنی حتی بسیار باریکتر از یک گوشی هوشمند و البته با ویژگی طراحی فریم لس (بدون قاب) که اجازه می دهد تا یک نمایشگر بدون لبه، خودنمایی کند.

تلویزیون شیائومی می تی وی 4

پلتفرم این تلویزیون هوشمند، اندروید تی وی بوده که شیائومی پوسته نرم افزار پچ وال (PatchWall) خود را بر روی آن کشیده است. این نرم افزار با دارا بودن تکنولوژی یادگیری عمیق ماشینی، محتواهایی را به کاربران خود ارائه می دهد که بیشتر مشتاق به دیدن آن هستند.

تلویزیون مدولار شیائومی این توانایی را به مشتریان می دهد که در صورت لزوم بتوانند اجزای داخلی آن را هر زمان که مایل باشند، به قطعات جدیدتری به روزرسانی کنند. با تلویزیون های مدولار اگر بخواهید HDR یا سیستم صوتی Dolby Atmos را تعویض کنید، نیازی به تعویض کل تلویزیون نخواهید داشت. چنین ویژگی باعث خواهد تا هزینه ها به شدت کاهش یابند چرا که مانیتور یک تلویزیون تقریبا 80 درصد از هزینه یک تلویزیون معمولی است و شما دیگر نیازی به تعویض آن ندارید.

تلویزیون شیائومی می تی وی 4

همه اجزای داخلی مانند مادربرد، پردازنده و اسپیکرها درون یک بار بسته بندی شده که از طریق پورت ها به نمایشگر تلویزیون متصل می شوند، تمامی این اجزا تنها با یک کابل که قادر به حمل تمامی سیگنال ها خواهد بود، به صفحه نمایش آن متصل می شوند.

این کمپانی، تلویزیون شیائومی می تی وی 4 خود را با یک سینمای خانگی مستقل که از تکنولوژی صدای فراگیر Dolby Atmos پشتیبانی می کند، عرضه خواهد کرد. این به بیننده این امکان را می دهد تا یک صدای سه بعدی را تجربه کند. صدایی که به کاربر حس قرار گرفتن در دنیای واقعی را ارائه می دهد.

تلویزیون شیائومی می تی وی 4

این شرکت اعلام کرده، عرضه تلویزیون شیائومی می تی وی 4 با یک نمایشگر 65 اینچی از اواخر سال جدید میلادی در چین آغاز شده و با قیمتی زیر 2000 دلار به فروش خواهد رسید. مدل های 55 اینچ و 49 اینچی آن با قیمت ارزان تری در دسترس خواهند بود.

.

منبع: ubergizmoارسال نظر