هدف گذاری سامسونگ برای فروش گلکسی اس ۸ در سال جدید؛ ۶۰ میلیون دستگاه!

دسته بندی: سامسونگ , موبایل
 • هدف گذاری سامسونگ برای فروش گلکسی اس 8 در سال جدید؛ 60 میلیون دستگاه!
  بر اساس گزارش های منتشر شده، سامسونگ قصد دارد تا در سال ۲۰۱۷ رکورد فروش خوبی در بخش پرچمداران بازار، به ثبت برساند. هدف گذاری این کمپانی برای فروش گلکسی اس ۸ چیزی در حدود ۶۰ میلیون دستگاه خواهد بود.

  این غول تکنولوژی کره ای از شرکای تجاری و همکاران خود خواسته تا برای تامین ۶۰ میلیون قطعه، برنامه ریزی کنند. این گزارشی است که بر خی از منابع صنعتی آن را منتشر کرده اند.

  سامسونگ پس از حوادث اخیری که برای گلکسی نوت ۷ پیش آمد، تصمیم گرفته تا با راه اندازی یک گوشی هوشمند تمام عیار، خاطرات تلخ گذشته را فراموش کند. این شرکت به طور حتم برای رسیدن به فروش گلکسی اس ۸ به مرز ۶۰ میلیون دستگاه، باید به چیزی بیشتر از تامین قطعات هم فکر کند. شاید یکی از آنها، پیدا کردن استراتژی های مناسب بازاریابی باشد.

  ۶۰ میلیون رقم نسبتا بزرگی است. اگر این مقدرا از پیش بینی فروش گلکسی اس ۸ در سال ۲۰۱۷ را بخواهیم با نسل های قبلی این سری از تولیدات سامسونگ مقایسه کنیم، باید گفت که این شرکت تنها در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ توانست رکورد بالاتری را به ثبت برساند.

  فروش گلکسی اس 8

  فروش گلکسی اس 8فروش ۶۵ میلیون دستگاه از گوشی های گلکسی اس ۳ در سال ۲۰۱۲ و همچنین فروش ۷۰ میلیونی گلکسی S4 در سال ۲۰۱۳  برای غول کره ای به یک خاطره شیرین و دست نیافتنی تبدیل شده است.

  پس از گلکسی S3 و گلکسی S4، فروش پرچمداران بعدی سری گلکسی S به این ترتیب بوده است؛ سال ۲۰۱۴ این کمپانی با گلکسی اس ۵ به فروش ۴۵ میلیونی دست پیدا کرد. در سال ۲۰۱۵ مجددا ۴۵ میلیون دستگاه فروخته شد؛ اما این بار با مدل گلکسی اس ۶ و بالاخره در سال گذشته سامسونگ با پرچمداران محبوب سری گلکسی اس ۷ به فروش تقریبی (تقریبی از آن جهت که هنوز آمار دقیق تایید شده ای، منتشر نشده است) ۴۸ میلیونی رسید.

  در این گزارش همچنین به این نکته اشاره شده است که سامسونگ گلکسی اس ۸ در حدود ماه آوریل خودنمایی خواهد کرد و تولید انبوه آن، یکماه پیش از این تاریخ، در ماه مارس، آغاز خواهد شد.

  .

  منبع: gsmarena


  مطالب مشابه


  نظر خود را در مورد این پست ارسال فرمایید.