coinex
راهنمای خرید تکراتو

معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب و کار مخصوص گوشی های آیفون

معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب و کار مخصوص گوشی های آیفوندر این متن به معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب و کار (10 مورد) که مخصوص گوشی های آیفون هستند، می پردازیم. با ما همراه شوید.

ده سال قبل، زمانی که اولین آیفون راه اندازی شد، بسیاری از افراد در دنیای کسب و کار، ازجمله مدیرعامل وقت مایکروسافت یعنی استیو بالمر، آن را به تمسخر گرفتند. این دستگاه با کیبورد فیزیکی همراه نبود، گرانقیمت بود و حتی از 3G به شکل اصلی خود برخوردار نبود. از آن زمان تا به حال همه چیز تغییر کرده است؛ با تعداد بیشمار آپدیت ها و ترفندهایی که اپل ارائه کرده، گوشی های آیفون به ابزاری بی نقص برای فعالیت های مختلف تبدیل شده اند.

اپ استور (App Store) موجب افزایش بازده دستگاه های موبایل اپل شده است؛ اما در حال حاضر، انبوهی از اپلیکیشن ها در آن وجود دارد. بیش از 2 میلیون اپلیکیشن آیفون در این برنامه قرار دارد که پیدا کردن برنامه ی مورد نظر را دشوار می کند.

به همین دلیل نیز قصد داریم بهترین اپلیکیشن های کسب و کار مثل ایمیل، پیام رسان و سایر اپلیکیشن های مدیریتی را معرفی کنیم تا کار برای کاربرانمان ساده تر شود؛ با تکرا همراه شوید:

مایکروسافت آفیس (Microsoft Office)

مایکروسافت آفیس (Microsoft Office)

از زمانی که کمپانی مایکروسافت، مجموعه برنامه های کاربردی آفیس مثل ورد، پاور پوینت، اکسل و غیره را در اختیار کاربران گوشی های آیفون قرار داد، شاهد پیشرفت و بهتر شدن هر روزه ی آن بوده ایم.

نسخه ی فعلی این مجموعه که به اپلیکیشن های کوچکتر تقسیم شده، در گذشته به حساب کاربری Office 365 نیاز داشت تا کارهای مختلفی را انجام دهد؛ اما در حال حاضر، این پروسه تغییر کرده و مایکروسافت آفیس به یکی از بهترین اپلیکیشن های کسب و کار برای نوشتن، ویرایش کردن و حتی منتشر کردن ایمیل یا اسناد مختلف تبدیل شده است.

کاربران می توانند هر سندی که از طریق کامپیوتر ویندوزی یا مک تهیه کرده اند را با هر چیزی همگام سازی کرده و از آن استفاده کنند. مایکروسافت آفیس حتی در میان بهترین اپلیکیشن های کسب و کار نیز بهترین است؛ عملکرد آن از iWork  اپل نیز بهتر است.

لینک دانلود

گوگل داکس (Google Docs)

گوگل داکس (Google Docs)

برای کسانی که تجربه ی کاربری گوگل را ترجیح می دهند و یا کسانی که از کاربران آن هستند نیز اپلیکیشنی طراحی شده که در اخیتار کاربران آیفون قرار دارد.

اپلیکیشن گوگل داکس که کاملا رایگان است، برای ویرایش، ارسال و تماشای اسناد استفاده می شود.

مجموعه گوگل داکس در یک اپلیکیشن گنجانده شده که می توان از آن برای ایجاد ورد، صفحات گسترده و اسناد مختلف استفاده کرد. تلاش های گوگل برای کاربری آسان و راحت با این اپلیکیشن بی نتیجه نبوده و گوگل داکس را به یکی از بهترین اپلیکیشن های کسب و کار تبدیل کرده است.

لینک دانلود

ولفرام آلفا (Wolfram Alpha)

ولفرام آلفا (Wolfram Alpha)

اپلیکیشن ولفرام آلفا، نسخه ی موبایلی وب سایت آن است که تقریبا انجام دادن هر کاری را امکان پذیر می کند. بر خلاف گوگل که جمع، تفریق و غیره را انجام می دهد، ولفرام آلفا می تواند هر کاری مثل معادله های پیچیده را نیز انجام دهد.

این اپلیکیشن با قیمت 2.99 یورو در دسترس دانلود قرار دارد. همچنین یک گزینه ی اشتراک نیز وجود دارد که کاربردهای بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. اگر می خواهید کارهای خود را به سرعت انجام دهید، این اپلیکیشن را به شما پیشنهاد می کنیم.

لینک دانلود

آدوب آکروبات ریدر (Adobe Acrobat Reader)

آدوب آکروبات ریدر (Adobe Acrobat Reader)

یکی از بهترین اپلیکیشن های کسب و کار برای خواندن فایل های PDF، اپلیکیشن آدوب آکروبات ریدر است؛ آدوب این کار را بهتر از هر اپلیکیشن دیگری انجام می دهد. اپلیکیشن آدوب آکروبات ریدر که به صورت رایگان منتشر می شود، برای ویرایش کردن و اضافه کردن موارد مختلف به فایل های PDF استفاده می شود.

این نرم افزار همچنین به حساب کاربری Adobe نیز متصل می شود؛ با اتصال به این حساب می توانید از قابلیت های رده بالا مثل تبدیل کردن فایل ها به فرمت های مختلف بهره مند شوید. اپل در بسیاری از اپلیکیشن ها مثل Mail، قابلیت خواندن فایل های PDF را قرار داده است، اما برخورداری از یک اپلیکیشن شخص ثالث می تواند مفیدتر باشد.

لینک دانلود

جنیوس اسکن (Genius Scan)

جنیوس اسکن (Genius Scan)

حال که صحبت از فایل های PDF به میان آمده باید بگوییم که یکی از بزرگترین اشکال های آیفون این است که نمی تواند عکس ها را به فایل PDF تبدیل کند. خوشبختانه، جنیوس اسکن که به صورت رایگان منتشر می شود، این مشکل را برطرف می کند.

این اپلیکیشن با آپشن های مختلفی همراه است و در انتخاب بهترین تنظیمات دوربین، نورپردازی و غیره برای ایجاد یک PDF با کیفیت به شما کمک می کند. کاربران می توانند این فایل های ایجاد شده را از طریق پیام کوتاه، ایمیل و یا هر اپلیکیشن دیگری ارسال کرده و یا آنها را در دراپ باکس، اورنوت، گوگل درایو و غیره ذخیره کنند.

قابلیت دیگر اپلیکیشن جنیوس اسکن این است که فایل های PDF را با استفاده تگ،عنوان و غیره، دسته بندی می کند.

لینک دانلود

جیمیل (Gmail)

جیمیل (Gmail)

به گزارش گوگل، جیمیل در حال حاضر بیش از 1 میلیارد کاربر فعال دارد. اپل نیز پشتیبانی از این خدمات را در اپلیکیشن Mail خود ارائه می دهد؛ با اینحال بسیاری از کاربران ترجیح می دهند که نسخه ی اپلیکیشن آن را نصب کنند، چرا که با قابلیت ها و مزایای بیشتری همراه است.

بزرگ ترین مزیت اپلیکیشن جیمیل این است که مسقیما با سایر خدمات گوگل مثل داکس و کلندر سازگاری دارد و در ارتباط است. می توانید پاسخ به دعوتنامه ها را مستقیما از طریق اپلیکیشن ارسال کنید. این اپلیکیشن با رنج کاملی از ضمیمه ها، تگ ها، لیبل ها و دسته بندی ها همراه است.

لینک دانلود

اسلک (Slack)

اسلک (Slack)

اسلک اپلیکیشن پیام رسان شرکتی است و بیش از 3 میلیون کاربر فعال روزانه دارد. این اپلیکیشن به سرعت در حال گسترش بوده و در محیط های کاری، جایگزین ایمیل شده است.

نصب اسلک در گوشی آیفون یک امتیاز به شمار می رود و به شما اجازه می دهد که از تمامی اخبار و اتفاق های پیرامون خود مطلع شوید.

چت های عمومی و خصوصی در این اپلیکیشن امکان پذیر است. همگام سازی نوتیفیکیشن ها نیز از دیگر قابلیت های آن به شمار می رود.

لینک دانلود

میل چیمپ (MailChimp)

میل چیمپ (MailChimp)

این اپلیکیشن برای کسانی که می خواهند خبرنامه های ایمیلی را به سرعت در دسترس گروهی از افراد قرار دهند، بسیار مناسب است. این سرویس در سال 2001 راه اندازی شده و به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. میل چیمپ تمام کارهایی که دسکتاپ کلاینت انجام می دهد را در یک قالب کوچکتر امکان پذیر می کند. چک کردن لیست ها، ایجاد آنها، ویرایش و ارسال پیام ها از دیگر قابلیت های آن به شمار می رود. تحلیل های ایمیل مثل باز شدن، خواندن و افرادی که آنها را دریافت کرده اند نیز قابل مشاهده است. این یکی از ویژگی هایی است که میل چیمپ را به یکی از بهترین اپلیکیشن های کسب و کار تبدیل می کند.

لینک دانلود

تینگز 3 (Things 3)

تینگز 3 (Things 3)

با همه گیر شدن آیفون در زندگی روزانه ی افراد، اپلیکیشن هایی که مخصوص لیست کردن کارهای روزانه هستند، تقاضای بیشتری پیدا می کند. با استفاده از این اپلیکیشن، تنظیم کردن زمان اهداف دراز یا کوتاه مدت، وظایف و موارد دیگر آسان تر می شود.

کمپانی اپل به تازگی سیستم عامل خود را به اپلیکیشن جدید Notes مجهز کرده که با قابلیت باکس های تیک همراه است. یک اپلیکیشن یادآوری کننده نیز به  مجموعه ی قبلی اضافه شده؛ با اینحال، این دو اپلیکیشن نمی توانند با Things 3 رقابت کنند. این اپلیکیشن برای تمامی کاربران آیفون، آیپد و مک در دسترس قرار دارد.

تینگز در حقیقت بهترین اپلیکیشن برای تهیه لیست To Do یا کارهای روزانه است. این برنامه ی کاربردی با قابلیت های بیشماری همراه است که اشاره به تمامی آنها امکان پذیر نیست. اما از جمله ی آنها می توان به همگام سازی دستگاه ها و ایجاد لیست وظایف مختلف اشاره کرد. برای افرادی که وظایف بیشماری به گردن دارند، این اپلیکیشن بسیار مناسب خواهد بود.

لینک دانلود

پاکت (Pocket)

پاکت (Pocket)

ذخیره کردن مقاله ها برای مصارف آفلاین می تواند بسیار دردسرساز شود. برای مثال، مسافرت های کوتاه درون شهری را تصور کنید که با مقاله هایی از خبرگزاری های معتبر، قابل تحمل تر می شود. با این اپلیکیشن می توانید مقاله را به صورت آفلاین مطالعه کنید؛ به این ترتیب، اتصال اینترنت ضعیف نیز نمی تواند شما را آزار دهد.

اپلیکیشن پاکت می تواند مواردی مثل ویدیو را نیز ذخیره کند. احتمالا این اپلیکیشن را نمی تواند به عنوان یک نرم افزار کسب و کار به شمار آورد، اما به طور قطع می تواند مسافرت های کوتاه یا زمان های استراحت نهار را برای شما دلپذیرتر کند.

لینک دانلود

.

منبع: techradar

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر