هشدار برای همراه اول؛ فقط از مراکز معتبر سیم کارت بخرید!

هشدار برای همراه اول ؛ فقط از مراکز معتبر سیم کارت بخرید!

اپراتور همراه اول به مشترکین خود هشدار داد که سیم کارت های این اپراتور را فقط از مراکز معتبر تهیه نمایند. در ادامه با تکراتو همراه باشید.

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در این اطلاعیه به این موضوع اشاره کرده که پیش از این نیز بارها هشدارهای مشابهی توسط این اپراتور اعلام شده اما اخیرا مشاهده شده افرادی از طریق تلفن ثابت با مشترکین این اپراتور تماس گرفته و خرید سیم‌کارت همراه اول را با یک شماره مشابه و قیمتی بالاتر از قیمت مصوب و با شرایط بسیار ویژه، پیشنهاد می‌دهند.

این اپراتور در ادامه می افزاید:

در این حالت اغلب از خریداران کلاهبرداری شده و پس از فروش، فروشنده پاسخگو نیست. این در حالی است که اپراتور اول فقط از طریق درگاه‌های رسمی فروش خود، اقدام به واگذاری و فروش سیم کارت می‌کند.

اپراتور اول در اطلاعیه خود تاکید کرده، فروشندگان مذکور هیچ‌گونه ارتباطی با همراه اول نداشته و مشترکین نباید به اعتبار همراه اول، به آنها اعتماد کنند.

همچنین همراه اول تصریح می‌کند:

مشترکین برای خرید سیم کارت می‌توانند از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای همراه اول، دفاتر خدمات مشترکین و پرتال این اپراتور، بخش «ثبت نام گلچین» به نشانی sim.mci.ir، اقدام به خرید سیم کارت با قیمت مصوب کنند.

سامانه فروش تلفنی همراه اول، فقط شامل فروش مودم، دانگل، گوشی تلفن همراه و محصولات نوترینو است و سفارش، خرید و تحویل محصولات همراه اول، در درب منزل فقط با ارسال یک پیامک رایگان به سرشماره ۸۰۱۸ صورت می‌پذیرد؛ به این صورت که پس از ارسال پیامک به سرشماره مذکور، از شماره ۰۹۱۲۹۹۹۹۰۰۰ با مشترک تماس گرفته و خرید محصول انجام می شود.

منبع: iranjibارسال نظر