قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۸ در بازارهای آسیایی به مرز ۱۰۰۰ دلار می‌رسد

قیمت سامسونگ گلکسی نوت 8
قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۸ برای عرضه در بازارهای آسیایی اعلام شد. این فبلت جدید پرچمدار سری گلکسی نوت سامسونگ، فردا، اول شهریور ماه به طور رسمی رخ نشان خواهد داد و به این ترتیب، به تمامی شایعات منتشر شده درباره خود، پایان می‌دهد.

شایعه جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد، شروع قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۸ برای عرضه در بازارهای قاره کهن (آسیا)، از ۹۴۰ دلار آغاز خواهد شد. به طور خاص این شایعه تازه انتشار یافته، قیمت مدل ۶ گیگابایت حافظه رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی این اسمارت فون را ۶۲۸۸ یوان چین، یعنی چیزی در حدود ۹۴۴ دلار اعلام کرده است.

گفته می‌شود دو نسخه دیگر نیز از این دستگاه وجود دارد. قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۸ مجهز به ۶ گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، ۷۰۸۸ یوان (حدود ۱۰۶۵ دلار) اعلام شده و برای نسخه ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی که با نسخه امپراتور گلکسی نوت ۸ (Galaxy Note 8 Emperor Edition) شناخته می‌شود، با قیمت بالایی در حدود ۱۲۰۰ دلار آمریکا در بازار موبایل معامله خواهد شد.

در ماه ژوئن گذشته، یعنی حدودا دو ماه قبل و در حوالی خرداد ماه، یک گزارش از کمپانی سامسونگ و از موطن اصلی این شرکت گوشی‌ساز کره ای، منتشر شد. در این گزارش قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۸ چیزی در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار اعلام شده بود.

قبل از آن نیز فاش کننده معروف خبرهای تکنولوژی که در توئیتر با اکانت evleaks@ فعالیت می‌کند، نشان داد که قیمت سامسونگ گلکسی نوت ۸ برای عرضه در بازارهای اروپایی ۹۹۹ یورو یعنی حدود ۱۱۸۰ دلار خواهد بود.

در هر صورت، اگر چه قیمت دقیقی برای این فبلت پرچمدار اعلام نشده است، اما از مجموعه شایعاتی که تاکنون منتشر شده است، می‌توان دریافت که قیمت گلکسی نوت ۸ برای نسخه‌های مختلف آن در حدود مرز ۱۰۰۰ دلار در نوسان خواهد بود. گلکسی نوت ۸ فردا به روی صحنه خواهد رفت و سرفصل جدید را برای سامسونگ باز خواهد کرد.

منبع: gsmarena


ارسال نظر