کوینکس
همین حالا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید: واتساپ | تلگرام |

اپل به دنبال خرید امتیاز فیلم‌های جیمز باند است

اپل به دنبال مالکیت جیمز باند

کمپانی اپل در حال کار برای تولید برنامه‌های اختصاصی خود است، همچنین شنیده شده که این شرکت برای تامین محتوای آیتونز به دنبال خرید محتوا است.

آرون گروپس

در حالی که گزارش‌های اخیر حاکی از تلاش اپل برای خرید امتیاز فیلم‌های جیمز باند است، اما این شرکت در میدان تنها نیست و آمازون نیز به دنبال مالکیت مامور 007 است.

شرکت سونی تا سال 2015 صاحب امتیاز مجموعه فیلم‌های جیمز باند بود، اما پس از نمایش آخرین فیلم این مجموعه با نام اسپکتر این قرارداد نیز به پایان رسید. بازیگر فعلی نقش مامور 007، دنیل کرگ به تازگی اعلام کرده در فیلم بعدی این سری نیز حضور خواهد داشت.

ظاهرا اپل و آمازون هردو تمایل دارند تا پول زیادی برای مالکیت مجموعه جیمز باند هزینه کنند و این اتفاق می‌تواند به یک جدال جدی میان این دو شرکت تبدیل شود. کمپانی مترو گلدن مایر (MGM) نیز یکی دیگر از شرکت‌هایی است که به دنبال مالکیت فیلم‌های 007 بوده و به نظر می‌رسد در دو سال گذشته برای رسیدن به این مهم تلاش کرده است. البته کمپانی‌های بزرگ دیگر از جمله یونیورسال، فاکس و خود سونی نیز برای مالکیت مجموعه جیمز باند علاقه نشان داده‌اند.

به تازگی یکی دیگر از مجموعه‌های دنباله‌دار مشهور سینما با قیمتی سرسام‌آور به فروش رسید و در این معامله کمپانی دیزنی موفق شد با پرداخت بیش 4 میلیارد دلار مالک مجموعه‌ی جنگ ستارگان شود. سری فیلم‌های جنگ ستارگان از محبوب‌ترین دنباله‌دارهای هالیوود به حساب می‌آید و کمپانی والت دیزنی انتظار دارد سود بالایی از سرمایه‌گذاری خود در این مجموعه کسب کند.

مطمئنا اپل و آمازون نیز پتانسیل بالایی برای سری فیلم‌های 007 متصور هستند و هرکدام از این دو شرکت بتواند مالک این مجموعه شود مطمئنا می‌تواند از این طریق درآمد هنگفتی به دست آورد.

منبع: geeky-gadgets

ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |

ارسال نظر