coinex
راهنمای خرید تکراتو

پژو 2008 با گذشت 5 ماه از سال هنوز هم تولید نشده است!

پژو 2008 با گذشت 5 ماه از سال هنوز هم تولید نشده است!

پژو 2008 با گذشت 5 ماه از سال و با وجود تبلیغات فراوان، هنوز به تولید نرسیده است. این در حالی که گفته شده بود برخی از خریداران در ماه جاری خودروهای خود را تحویل خواهند گرفت.

با بررسی عملکرد خودروسازان در 6 ماهه نخست سال جاری می‌توان نتیجه گرفت که افتتاح خط تولید پژو 2008 بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته، چراکه پژو 2008 هنوز هم راه خود را به چرخه تولید شرکت خودروسازی ایران خودرو باز نکرده است.

اوایل اردیبهشت‌ماه امسال، خط تولید خودروی پژو 2008 با حضور حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در ایران خودرو افتتاح شد. در آن زمان اعلام شد که این خودرو به زودی به صورت انبوه به بازار عرضه خواهد شد. اما براساس آمار منتشر شده توسط شرکت ایران خودرو، تولید پژو 2008 در 5 ماهه ابتدایی امسال تنها 4 دستگاه بوده که احتمالا این تعداد نیز در زمان افتتاح خط تولید این محصول به ثبت رسیده است.

براساس آمار منتشر شده توسط شرکت ایران خودرو، تولید پژو 2008 در 5 ماهه ابتدایی امسال تنها 4 دستگاه بوده که احتمالا این تعداد نیز در زمان افتتاح خط تولید این محصول به ثبت رسیده است.

با توجه به اینکه ایران خودرو خط تولید پژو 2008 را رسما افتتاح کرده بود، خردادماه امسال بدون اعلام قیمت نهایی خودرو، اقدام به پیش فروش این خودرو کرد که البته این اقدام آن‌ها حرف‌وحدیث‌های زیادی نیز به همراه داشت. پس از اعلام برخی از نارضایتی‌ها، یکه‌زارع، مدیر عامل شرکت ایران خودرو اعلام کرد که خودروهای تحویلی در مرحله اول با قیمت 98 میلیون و 900 هزار تومان به مشتریان ارائه خواهد شد.

اما با تمامی این کش و قوس‌ها، این خودروی پرسروصدا هنوز تولید نشده است. این درحالی است که موعد تحویل بخشی از خودروهای پیش‌فروش شده، شهریور امسال اعلام شده و این موعد تحویل از شهریور 96 تا مرداد 97 نیز تعریف شده است. بنابراین هنوز مشخص نیست خریدارانی که موعد تحویل خودروی آنها ماه جاری اعلام شده به چه صورت و در چه زمانی خودروی خود را تحویل خواهند گرفت.


بیشتر بخوانید:

معرفی و بررسی پژو ۲۰۰۸ ، یک خودروی شاسی بلند سایز کوچک

افزایش تولید خودروسازان داخلی در مردادماه ۱۳۹۶


منبع: farsnews

راهنمای خرید تکراتو
ارسال برای دوستان در: واتساپ | تلگرام |


ارسال نظر